Top 10 Apple HomeKit Steckdosenleiste – Vícenásobné zásuvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. meross

#ad

Hlasové ovládání a dálkové, přepěťová ochrana, montáž na stěnu se 4 USB, kompatibilní s HomeKit, 4násobná chytrá vícenásobná zásuvka, Meross Wi-Fi zásuvková lišta, Alexa a Google Home, časovače

#ad
meross #ad - Nebo použijte aplikaci, musí zůstat doma, zapněte zařízení přes chytrý telefon iOS a Android kdekoli s přístupem k internetu, není nutný rozbočovač nebo příslušenství. Ale pozor: jedná se o eu konektor typ F a nikoli francouzskou zásuvku typ E. Wlan vícenásobná zásuvka: kompatibilní s homepod, apple tv nebo ipad, které nakonfigurujete jako rozbočovač, pak můžete své příslušenství homekit ovládat na dálku.

4 usb porty podporují pouze jednotné ovládání. 16a inteligentní multitalent se 4 ac zásuvkami a 4 usb přípojkami: 4 inteligentní zásuvky podporují nezávislé ovládání, můžete individuálně ovládat zařízení připojená ke 4 zásuvkám. Přepěťová ochrana: mechanismus ochrany proti přepětí pomáhá zajistit všechna připojená elektrická zařízení. Programovatelná zásuvková lišta automaticky zapíná a vypíná elektronická zařízení, kávovar, jako je lampa, bojler, zvlhčovač vzduchu podle životní rutiny.

Vícenásobná zásuvka s hlasovým ovládáním: inteligentní zásuvková lišta je kompatibilní s apple homekit, siri, echo dot, google assistant a google home, Apple Watch, můžete přímo ovládat svá zařízení, amazon alexa, která jsou připojena přes hlasové ovládání s Wi-Fi zásuvkou, HomePod, AirPods, echo, nest hub, vše je jednoduché. Zařízení, připojit k domácí Wi-Fi síti a zapnout. Inteligentní usb nabíjecí porty nabízejí výkon až 4, 0 A pro čtyři USB porty. Rychlé nabíjení přes usB splňuje vaše rozmanité potřeby.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška1.57
Délka13.15
Šířka2.52
Číslo díluSTDLFHK
ModelkaSTDLFHK
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. meross

#ad

Kompatibilní s Alexa, 2,4 GHz do kanceláře, Google Assistant, WLAN vícenásobná zásuvka, bytu, montáž na stěnu pro HomeKit, přepěťová ochrana se 4 AC výstupy a 4 USB, Meross Chytrá zásuvková lišta

#ad
meross #ad - Kompatibilní s homekitem – tato inteligentní zásuvková lišta je kompatibilní s homekit ios 13 nebo vyšší. Zařízení, apple tv nebo ipad jako domácí rozbočovač, musí zůstat ve vašem bytě, které nastavíte jako domácí rozbočovač, připojeno k domácí síti Wi-Fi a musí být zapnuto. Vytváření časového plánu pro vaše přístroje s časovačem a odpočítáváním je tak snadné.

Pro ovládání homekit vyžaduje další pro zařízení Apple jako pro iPad, HomePod nebo Apple TV. Ale pozor: in eu 230v ac – 16 ampere -> p=uxi = 230v x 16 a = max 3680 W typ F. Rychlé nabíjení usb splňuje vaše rozmanité účely. Naprogramujte své scény podle potřeby – je čas vlastnit chytrou domácnost. Wifi zásuvková lišta s dálkovým ovládáním – nastavte si svůj pro homepod, takže můžete své příslušenství pro homekit ovládat na dálku. Nebo použijte aplikaci meross pro zapnutí nebo vypnutí zařízení přes chytrý telefon iOS a Android.

Tato chytrá zásuvková lišta automaticky zapíná a vypíná elektronická zařízení, ventilátory a zvlhčovače vzduchu, termostaty, jako jsou lampy, kávovary, ohřívače vody, podle vašeho denního režimu. 4000w chytrá wi-fi zásuvková lišta s hlasovým ovládáním – tato inteligentní zásuvková lišta je kompatibilní s homekit, nest Audio a Nest Mini, siri, která jsou spojena se zásuvkovou lištou, Apple Watch, echo dot, echo, Google Assistant a Google Home, amazon alexa, můžete ovládat svá zařízení, přímo hlasovým příkazem. Ios vám pomůže při nastavení a správě HomeKit.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška1.57
Délka13.15
Hmotnost1.5
Šířka2.52
Číslo díluMSS425FHK(EU)
ModelkaMSS425F
Záruka1

3. Tapo

#ad

1,5 m, bílá, dálkový přístup, hlasové ovládání, funguje Alexa, bezpečnostní záruka, TP-Link Tapo P300 zásuvková lišta se 2 USB porty a 1 konektory typu C, Google Home, HomeKit

#ad
Tapo #ad - Zásuvkovou lištu můžete vytáhnout a znovu připojit, abyste zásuvkovou lištu znovu nastartovali a zkuste to znovu. Jednoduché nastavení a použití – není nutný rozbočovač, rychlé nastavení a jednoduchá správa přes bezplatnou aplikaci. Podržte tlačítko zapnutí/vypnutí po dobu nejméně 10 sekund, aby se zásuvková lišta vrátila do továrního nastavení.

Dálkové ovládání – okamžitě zapněte a vypněte připojená zařízení pomocí aplikace tapo, ať se nacházíte, časový plán – nastavte časový plán pro automatickou správu zařízení; časovač – vytvářejte seznamy odpočítávání časovače pro připojená elektronická zařízení. 2 homekit se deaktivuje, pokud během 10 minut po zapnutí zásuvky nedojde k žádné konfiguraci. Naskenujte qr kód homekit na spodní straně zásuvky. Hlasové ovládání – spravujte svou chytrou zásuvku pomocí hlasových příkazů přes amazon alexa nebo Google Assistant; režim nepřítomnosti – zapíná a vypíná zařízení automaticky v různých časech, aby se zdálo, že je někdo doma.

18 w rychlé nabíjení – podporuje až 18 w pd a nabíjení QC3. 0 pro kompatibilní zařízení. Usb porty jsou vždy zapnuty a nejsou řízeny přes aplikaci. Individuální ovládání – samostatné ovládání 3 inteligentních zásuvek na zásuvkové liště pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Než začnete: 1 váš iphone by měl být spojen se stabilní 2, 4 GHz Wi-Fi sítí.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.32
Šířka19.69
Číslo díluTapo P300
ModelkaTapo P300
Záruka2 roky

4. Refoss

#ad

1,8 m, Refoss Chytrá zásuvková lišta pro HomeKit, WiFi vícenásobná zásuvka přepěťová ochrana se 3 AC výstupy a 4 USB přípojkami, WLAN 3násobná zásuvková lišta kompatibilní s Alexa, Google

#ad
Refoss #ad - Můžete jej také namontovat na stěnu, abyste jej mohli snadno používat, ideální pro váš domov. Už žádné čekání na aplikaci nebo fyzická tlačítka. Dálkové ovládání přes aplikaci a offline ovládání ovládejte wi-fi vícenásobnou zásuvku odkudkoli pomocí aplikace Refoss nebo offline pomocí fyzických tlačítek.

Naplánujte si, aby se vaše zařízení v určitých časech zapnulo a vypnulo, nebo nastavte časovač, který po určité době vypne. Monitorujte a ovládejte inteligentní zásuvkovou lištu jednoduše odkudkoli, i když nejste doma. Refoss nabízí 24měsíční záruku na výrobek a celoživotní zákaznický servis. Patent č. Superrychlé lokální ovládáníovládejte každou zásuvku a každý usb port okamžitě pomocí milisekundového místního ovládání. Funkce časovačenastavte časovač pro každou zásuvku a každý usb port pro automatické zapnutí a vypnutí.

Individuálně řízené 3 ac zásuvky a 4 usb porty podporuje 7 zařízení současně se 3 nezávislými inteligentními zásuvkami a 4 USB přípojkami pro přizpůsobení vašim potřebám proudu. S ochranou proti přepětí je tato zásuvková lišta Refoss perfektním řešením pro vaše potřeby proudu. 007976287-0001. Ultimativní bezpečnostintegrované bezpečnostní funkce chrání vaše zařízení před přepětím, nadproudem a zkratem.
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška1.57
Délka10.43
Hmotnost1.04
Šířka0.26
Číslo díluMSS425EHK
ModelkaMSS425EHK
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Eve

#ad

Inteligentní trojitý napájecí proužek německá značka kvality s měřením spotřeby, ochranou proti přepětí, WiFi Apple HomeKit, certifikovaným TÜV, Eve Energy Strip

#ad
Eve #ad - Chraňte zařízení proti přepětí, přepětí a špičkám výkonu; Certifikováno TÜV. Dávejte pozor na spotřebu elektřiny včetně předpovědi nákladů, šetřete elektřinu tím, že automaticky vypnete místo pohotovostního režimu.

Kromě toho je k dispozici naše německá podpora produktů pro zodpovězení jakýchkoli otázek. Vyvinuto v německu. Ovládejte nezávisle tři zásuvky - prostřednictvím aplikace, Siri nebo integrovaných tlačítek se stavovými indikátory LED. Rozvrhy: přizpůsobte zařízení individuálnímu dennímu rytmu a simulujte přítomnost během prázdninových výletů.
ZnačkaEve #ad
VýrobceEve #ad
Výška1.73
Délka2.52
Hmotnost2.2
Šířka12.44
Číslo dílu10EAZ8301
Modelka20EAZ8301
Záruka1 rok.

6. Meross

#ad

16 A, Alexa a Google, funguje Apple HomeKit, Wi-Fi zásuvky s počitadlem proudu pro balkonovou elektrárnu, 2 kusy, Meross Matter Smart zásuvky se spotřebou proudu

#ad
Meross #ad - Android 8. 1 nebo vyšší, Amazon Echo 4. Standardizovaný a jednoduchý protokol usnadňuje implementaci a používání zařízení Matter. O matter: protokol matter řídí velké ekologické platformy jako apple, samsung a více než 500 globálních podniků. Generace, jako je samsung SmartThings Hub v3, 2, Google Nest Hub 2.

Měřič spotřeby proudu: chytré zásuvky sledují spotřebu proudu. Offline ovládání: zařízení matter mohou bezproblémově komunikovat v lokální síti a ovládat se mezi sebou i bez připojení k internetu. Předpoklady pro uživatele apple: ios, 2, ipados 16. 1 nebo vyšší, 4 ghz a nepostradatelný rozbočovač pro platformu jako Apple TV 4K 2. Váš smartphone a inteligentní zařízení se musí nacházet ve stejné síti WLAN. 009198401-0001.

Generace, 4 ghz a rozbočovač pro zvolenou platformu, Nest Hub Max nebo Nest WiFi Pro. Jednoduché nastavení: naskenujte kód a vše je hotovo. Kromě toho může také měřit výrobu proudu, jak vysoká je spotřeba energie vašich zařízení, což je vhodné pro sledování fotovoltaické balkonové elektrárny. Předpoklady pro uživatele android: aplikace tuya na android momentálně nepodporuje žádné záležitosti. Přihlaste se pomocí stejného účtu Meross jako vaše rodina, a zařízení můžete sdílet.
ZnačkaMeross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška1.81
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluMSS315
ModelkaMSS315

7. Refoss

#ad

Smart WiFi zásuvková lišta pro HomeKit Refoss WLAN vícenásobná zásuvka, 2,4 GHz, se 3 AC výstupy a 4 USB porty, Google Assistant, kompatibilní s Apple Siri, Alexa

#ad
Refoss #ad - Mnoho připojených podpor pro domácí sadu – tato inteligentní zásuvková lišta pracuje pro homekit ios 13 nebo vyšší, iOS vám pomůže při nastavení a správě HomeKit pro. Ale pozor: jedná se o evropskou zásuvkovou lištu typ f, která jsou spojena se zásuvkovou lištou, Siri, můžete ovládat svá zařízení, Apple Watch, Nest Hub, Google Assistant a Google Home, Amazon Alexa, Echo, Echo Dot, nikoliv francouzskou zásuvkovou lištu typ E.

Wifi síťová stanice s dálkovým ovládáním – nastavte si svůj homepod, apple tv nebo ipad jako domácí rozbočovač, které nastavíte jako domácí rozbočovač, pak můžete své příslušenství homekit ovládat na dálku.44 usb porty podporují pouze jednotné ovládání. Pro dálkové ovládání homekit vyžaduje další zařízení Apple jako iPad, HomePod nebo Apple TV. Nebo použijte aplikaci pro zapnutí nebo vypnutí zařízení přes smartphone iOS a Android – kdekoli a bez omezení vzdálenosti, musí zůstat ve vašem bytě, bez rozbočovače a bez příslušenství.

10 a inteligentní multifunkční podpora – 3 inteligentní zásuvky podporují nezávislé ovládání, můžete individuálně ovládat zařízení připojená ke 3 zásuvkám. Rychlé nabíjení usb splňuje vaše rozmanité požadavky. 2400w propojená proudová lišta s hlasovým ovládáním – inteligentní zásuvková lišta je kompatibilní s homekit, nest audio a nest mini, vše je jednoduché. Programovatelná zásuvková lišta automaticky zapíná a vypíná elektronická zařízení, ohřívače vody, jako jsou lampy, termostaty, podle vašeho denního režimu.
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška1.57
Délka12.01
Hmotnost1.04
Šířka2.52
Číslo dílu425EHK
Modelka425EHK

8. meross

#ad

Meross Wi-Fi zásuvka funguje s HomeKit, s časovačem, kompatibilní s Alexa, chytrá zásuvka 16 A s měřením proudu, Google Home, hlasovým a dálkovým ovládáním,, počitadlo proudu pro balkonovou elektrárnu

#ad
meross #ad - Upozornění: skutečné náklady na elektřinu podléhají faktuře vašeho poskytovatele elektřiny. Měření proudu s touto chytrou zásuvkou lze měřit spotřebu proudu. Pro dálkové ovládání siri je nutný domácí rozbočovač. Vzdálený přístup zásuvku smart home lze ovládat všude pomocí internetového připojení přes aplikaci meross není nutný rozbočovač.

Offline ovládání i když je router odpojen od internetu, můžete i nadále ovládat Wi-Fi zásuvku přes aplikaci meross i tak dlouho, dokud je chytrá zásuvka a váš telefon stále připojen ke stejné Wi-Fi. Kromě toho může měřit také výrobu proudu, což je vhodné pro sledování balkonové elektrárny. Hlasové ovládání wifi zásuvka funguje s apple home, pomocí hlasových příkazů můžete zapnout nebo vypnout zařízení, Alexa a Google Home, která jsou spojena s chytrou zásuvkou.

Asový plán a scénanastavte si čas, kdy má být zásuvka zapnuta nebo vypnuta, smart Scoket funguje automaticky v přednastaveném čase a podporuje východ a západ slunce. Ovládání více zásuvek meross pomocí scénářů. Zadejte náklady za kwh a zobrazí se vám celková částka. Pomocí aplikace meross lze odhadnout účty za elektřinu.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška2.48
Délka1.97
Šířka2.24
Číslo díluMSS210P
ModelkaMSS210P

9. Refoss

#ad

Dálkové ovládání, WiFi zásuvka s časovačem, funguje se Siri, Refoss Chytrá zásuvka funguje s Apple HomeKit, Alexa, chytrá zásuvka, Google, bílá, Wi-Fi zásuvka, Refoss App, balení 4 ks

#ad
Refoss #ad - Refoss nabízí dvouletou záruku a vynikající zákaznický servis s podrobnými pokyny pro jednoduchou instalaci a zařízení. Kromě toho se zamezuje nadměrné spotřebě energie, bez nepříjemného zapínání a vypínání, můžete vypnout proud jedním kliknutím přes aplikaci, takže si můžete užívat pohodlí domácí inteligence i bez Hue.

Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat běžná zařízení ve vašem domě. Promyšlené rutiny a časové plány: můžete vytvářet časové plány a scénáře založené na vašich vlastních pracovních a rekreačních návycích nebo návycích vaší rodiny, abyste mohli vést inteligentnější životní styl s nižším obsahem uhlíku. Patent č. Efektivní hlasové ovládání: chytrá wi-fi zásuvka funguje s apple homekit, alexa, google assistant a refoss. To je opravdu cool! už se nemusíte obávat, že světlo před spaním vypnete.

K dispozici je dokonce režim východu a západu slunce, při kterém se stojací lampa při západu slunce automaticky zapne – optická pochoutka. Pokud ležíte v posteli a nechcete vstávat, stačí jen říct "Hey Siri, abyste světlo zhasli, dobrou noc" a světla zhasnou. Zapněte například kávovar v 10 hodin ráno, po 10 minutách vypněte toustovač a zásobte akvárium jednou za 10 minut kyslíkem. I když jste na cestách nebo na dovolené, šetří energii a šetří životní prostředí.
ZnačkaRefoss #ad
VýrobceRefoss #ad
Výška2.33
Délka2.64
Šířka2.64
Číslo díluRSS210HKQUA(EU)-Refoss
ModelkaMSS210

10. meross

#ad

Meross Wi-Fi zásuvka, časovačem a dálkovým ovládáním 4, Google Assistant a SmartThings, Apple HomeKit, Smart Plug kompatibilní s Alexa

#ad
meross #ad - Ušetřete energii, pokud světla nejsou potřeba nebo neúmyslně zůstanou zapnutá. Jednoduše řekněte "Hey Siri". Hlasové ovládání: pro správu zařízení můžete používat hlasové ovládání přes apple watch nebo iPhone. Inteligentní zásuvky jsou kompatibilní s Apple HomeKit, Siri, Alexa a Google Assistant.

Lokální ovládání na úrovni milisekund: doma podporuje meross smart socket lokální local area network ovládání a nabízí zákazníkům zážitek z ovládání na milisekundové úrovni. Kompatibilní s hlasovými příkazy alexa a google home: ovládejte své domácí přístroje pomocí hlasových příkazů; Wi-Fi zásuvka funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Home. Asový plán a časovač: můžete naplánovat automatické zapnutí a vypnutí připojených zařízení pomocí zásuvky meross zásuvky.

Upozornění: dálkové ovládání vyžaduje další zařízení Apple jako iPad, HomePod nebo Apple TV. 008373963-0001. Pokud nejste doma, můžete zařízení stále ovládat přes aplikaci meross český jazyk nelze zaručit. Siri: smart plug funguje s apple homekit ios 13 nebo vyšší. Siri může vaše příslušenství apple homekit zapnout nebo vypnout od světel až po zařízení. Vzhled patent č. Je to jednoduché a pohodlné a nabízí vám uvolněný život.
Značkameross #ad
Výrobcemeross #ad
Výška2.33
Délka2.64
Šířka2.64
Číslo díluMSS210HKQUA(EU)
ModelkaMSS210