Top 10 2din Radio Apple CarPlay – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sony

#ad

Sony XAV-AX5550D Headunit Autoradio 2-DIN + USB/Bluetooth/Apple Carplay/Weblink

#ad
Sony #ad - Verpackungsabmessungen l x b x H: 18. 6 zm x 23. 4 zm x 23. 6 zm. Verpackungsgewicht: 2. 2 kg. Farbe: Schwarz. Herkunftsland:- Thailand.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška5.47
Délka7.01
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo díluXAVAX5550D
ModelkaXAVAX5550D
ZárukaNo

2. URVOLAX

#ad

10,1" Wireless CarPlay Apple Android Auto Navi DAB+ 1 Din Radio Bluetooth car Play Touch Display Monitor 8 Core 32G WiFi 4G GPS couvací kamera, URVOLAX Android 13 Autorádio s obrazovkou

#ad
URVOLAX #ad - Můžete lépe využívat například chrome, Tiktok, YouTube, Spotify, Google Maps, Netflix atd. Funkce mirror-link může promítat obrazovku vašeho smartphonu na tento větší displej CarPlay a pohodlně sledovat obsah. 10palcová hd dotyková obrazovka s led tlačítky: otočná 10palcová obrazovka vám umožní najít perfektní pozorovací úhel pro velký, křišťálově čistý obraz.

Váš telefon se automaticky synchronizuje s tímto autorádiem Android poté, co bude poprvé připojen. Android 13 s 8jádrovým procesorem: tento nejnovější systém dokáže plynule zpracovat více úkolů současně a umožňuje vám rychlejší reakci 1din autorádia Android ve srovnání s Androidem 10 Sedm proměnlivých led tlačítek vám usnadní správné ovládání rádia Apple CarPlay, i ve tmě. Hands-free hlasové ovládání aktivuje siri/google okamžitě, zprávám, aby měl přístup k telefonním hovorům, hudbě, GPS navigaci atd.

Podpora pro bezdrátové nebo kabelové apple carplay a android auto. Univerzální a bohatší na funkce než originální autorádio: toto autorádio bluetooth může bez problémů nahradit většinu originálních digitálních mediálních přijímačů, nabízí tři volitelné metody připojení k internetu, včetně 1 DIN a 2 DIN rádia. Má integrované rádio dab+, podporuje ovládání přes volant a lze jej použít jako zadní kameru s kamerou pro couvání, která je součástí dodávky.
ZnačkaURVOLAX #ad
VýrobceURVOLAX #ad
ModelkaUR90A

3. Sony

#ad

Sony XAV-AX1000 Media Receiver dotykový displej 6,2", s Bluetooth a Apple CarPlay

#ad
Sony #ad - Hlasové ovládání pomocí siri a apple carplay; ruce pryč od smartphonu – s AX1000 jde vše hlasem, jak je u Siri zvyklé. Jasný, citlivý 6, 2" dotykový displej v barvě – přejíždění a tažení jako na chytrém telefonu pro navigaci nebo přehrávání hudby.

Hmotnost: 0, 9 kg. Působivá kvalita zvuku se 4 x 55 w, extra bass a 10pásmovým ekvalizérem – zvuk a zábava zaručena. Ergonomicky tvarované otočné kolečko zajišťuje ovládání bez rozptylování – tlak na ovládací kolečko a Siri vám pomůže se na to. Bluetooth a navigace s apple carplay "karty" rychle přes "Plug and Play" na 6, 2" dotykovém displeji - USB přípojka na přední straně.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.94
Délka5.55
Hmotnost1.98
Šířka7.01
Číslo díluXAVAX1000.EUR
ModelkaXAVAX1000
Záruka24 měsíců

4. Kenwood

#ad

Var. podsvícení tlačítek, USB, Spotify Control, Kenwood DPX-7200DAB 2-DIN CD autorádio s DAB+ a Bluetooth handsfree vestavěný Alexa, 4x50 W, AUX-In, zvukový procesor, vysoce výkonný tuner

#ad
Kenwood #ad - Podsvícení tlačítek. Kenwood dpx-7200dab 2-din cd autorádio s dab+ a bluetooth handsfree vestavěný alexa, 4 x 50 W, Spotify Control, aux-in, zvukový procesor, USB, vysoce výkonný tuner, var.
ZnačkaKenwood #ad
VýrobceKenwood #ad
Výška4.37
Délka7.17
Hmotnost2.2
Šířka6.18
Číslo díluDPX-7200DAB
ModelkaDPX-7200DAB
Záruka2 roky výrobce

5. ELGAUS

#ad

ELGAUS ES-A720 | univerzální 2 DIN Android autorádio | CarPlay | Android Auto | DAB+ | 2GB RAM | 32GB ROM | WLAN | OBD2 | Bluetooth | ES-A720

#ad
ELGAUS #ad - Android Auto. 32 gb rom. Dab+. Výkonný procesor Cortex A7. 2 gb ram. Apple CarPlay. Android 11.
ZnačkaELGAUS #ad
VýrobceELGAUS #ad
Výška3.94
Délka6.97
Šířka5.08
Číslo díluES-A720
ModelkaES-A720
Záruka2 roky

6. Pioneer

#ad

Apple CarPlay, USB, Bluetooth, 7palcový dotykový displej ClearType, Android Auto, 13pásmový, připojení k chytrému telefonu, Pioneer AVH-Z9200DAB 2-DIN-multimediální přehrávač, DAB/DAB+ digitální rádio

#ad
Pioneer #ad - Součástí dodávky je univerzální montážní rám 1DIN a ISO přípojka. Spojte se se smartphonem a poslouchejte vlastní hudbu: nemáte chuť na rádio? 1-din mediální přijímač lze vysunout stiskem tlačítka a následně připojit přes USB kabel k chytrému telefonu iPhone nebo Android, takže můžete jednoduše poslouchat svůj oblíbený playlist.

7'' clear type resistive touchscres: moderní dotykový displej autorádia nabízí extrémně ostré a detailní přehrávání s vylepšenou viditelností a lze jej barevně přizpůsobit pomocí vícebarevného osvětlení podle libosti. Individuální montáž: součástí dodávky není žádný montážní materiál specifický pro vozidlo. Perfektní zvuk z vašeho autorádia: multimediální přehrávač pioneer nabízí vysoce kvalitní audio funkce – 13pásmový grafický kvalizér, automatický ekvalizér a korekce doby běhu nabízejí individuální nastavení zvuku a nejlepší kvalitu zvuku.

V případě potřeby lze volitelně objednat samostatně podle typu vozidla. Díky handsfree zařízení bezpečně telefonujte v autě: bluetooth konektivita umožňuje nejen přehrávání hudby, ale také bezpečné telefonování během jízdy přes integrovaný handsfree.
ZnačkaPioneer #ad
VýrobcePioneer #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost2.2
Šířka19.69
Číslo díluAVH-Z9200DAB
ModelkaAVH-Z9200DAB
ZárukaZáruka výrobce

7. Sony

#ad

Schwarz, mit Bluetooth und Apple CarPlay und DAB+ Antenne inklusive, Touchscreen 6,2 Zoll, Sony XAV-AX1005KIT DAB+ Media Receiver

#ad
Sony #ad - Siri hilft während der fahrt in dem Sie Sprachbefehle nutzen "Siri - Navigiere mich nach Hause". Bluetooth für Freisprechfunktion und Musikübertragung. Dab+ autoradio inkl. Google maps, music, Audible, Spotify, iTunes u. V. W. Externes sony mikrofon im lieferumfang enthalten XA-MC10, Rückseite des Radios schlank und schmal für einfacheren Einbau und besseres Kabelmanagement. Beiliegender dab+ antenne | Neue sendervielfalt in neuer Radio Qualität. Professionelle Installation erforderlich. Apple carplay für kompatible apps zur einfachen Nutzung im Auto z. B.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Hmotnost4.16
Číslo díluXAV-AX1005KIT
ModelkaXAV-AX1005KIT
Záruka24 Monate

8. Sony

#ad

Android Auto, Apple CarPlay, DAB+, Bluetooth, Sony XAV-AX3005 Premium Media Receiver 6,95"

#ad
Sony #ad - Zvyšte vzdálenost mezi přístrojem a jinými zařízeními. Reprodukce zvuku se krátce zastaví, odstraňte kryt během používání přístroje. Nový moderní a stylový design s podsvícenými tlačítky. Pokud je zvuk během streamování zvuku pozastaven nebo se bluetooth spojení nezdaří, zmenšíte vzdálenost mezi přístrojem a zařízením bluetooth.

Vypněte ostatní přístroje. Pokud je přístroj bluetooth uložen v pouzdře, které přeruší signál, které vysílají rádiové vlny. Jasný, citlivý 6, 95" dotykový displej v barvě – přejíždění a tažení jako na chytrém telefonu pro navigaci nebo přehrávání hudby. Působivá kvalita zvuku se 4 x 55 w, extra bass a 10pásmovým ekvalizérem – zvuk a zábava zaručena.

Bluetooth a navigace s apple carplay "Karty" nebo Android Auto "Mapy" zcela jednoduše na 6, 95" displeji. Amatérských rádiových přístrojů, pokud se toto zařízení připojí k mobilnímu telefonu. Hlasové ovládání pomocí android auto nebo siri s apple carPlay; ruce pryč od smartphonu – s AX3005 jde vše hlasem, jak je u Google a Siri zvyklé. Nejedná se o chybnou funkci. V blízkosti se nachází několik bluetooth zařízení nebo jiných přístrojů např.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.94
Délka5.47
Hmotnost2.43
Šířka7.01
Číslo díluXAV-AX3005DB
ModelkaXAVAX3005DB.EUR
ZárukaDvouletá záruka.

9. ATOTO

#ad

Nové ATOTO S8 Premium dvojité DIN Android autorádio, 7palcový QLED displej, bezdrátové CarPlay a Android Auto, SCVC a další, HD zadní pohled s LRV, S8G2B74PM, USB tethering, Dual BT s aptX HD

#ad
ATOTO #ad - Integrovaný telefonní integrační odkaz podporuje kabelové/bezdrátové Android Auto a kabelové/bezdrátové CarPlay. Posluchači mohou poslouchat i ty nejmenší detaily své hudby telefon musí podporovat také kodek BT-aptX-HD. S8 umožňuje šest dotykových gest, abyste se rychle dostali do multitaskové nabídky.

Soc používá výrobní proces 12 nm vyšší účinnost, procesor arm cortext octa-core vysoký výkon a nejnovější atoto aice ui 11. 0 rozsáhlé přizpůsobení pro Android Q. Bt1 se dodává s kodekem qualcomm aptX HD, který podporuje 24bitovou kvalitu hudby přes BT. Bt2 podporuje spojení s bt-tetheringovým internetem telefonu. Mezi přednastavenými 9 režimy ekvalizéru, která podporují jedno klepnutí dvěma prsty / třemi prsty, když se změní rychlost vozidla, což zlepšuje bezpečnost provozu během jízdy.

Atoto nabízí průběžné aktualizace firmwaru systému. Používá nejnovější 7" 1024*600 qled displej, druh kvantového filmu LCD technologie s LED podsvícením, která zlepšuje barevný efekt vylepšený ukazatel R. G. B. Regulace hlasitosti s kompenzací rychlosti scvc – automaticky upraví hlasitost systému s8, úpravou jasu obrazovky atd. Aby se přizpůsobila hluku na silnici a větru.
ZnačkaATOTO #ad
VýrobceATOTO #ad
Číslo díluS8G2B74PM-A1EU
ModelkaS8G2B74PM

10. JVC

#ad

JVC KWM565DBT Doppel-DIN Moniceiver Anschluss für Rückfahrkamera, Bluetooth-Freispre, DAB+ Tuner

#ad
JVC #ad - Original jvc kwm565dbt doppel-din moniceiver anschluss für Rückfahrkamera, DAB+ Tuner, Bluetooth-Freispre langlebig und robust.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška2.95
Délka7.17
Hmotnost3.97
Šířka4.41
Číslo díluKW-M565DBT
ModelkaKW-M565DBT
Zárukaentsprechend gesetzlicher Vorgaben