Top 9 GiiKER Super Slide – Herní konzole

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GiiKER

#ad

GIIKER Super Slide s úložnou taškou – vícestupňová výzva pro učení, interaktivní ruční herní konzole, herní puzzle

#ad
GiiKER #ad - Pokyny k řešení ve výukovém režimu zlepšují čas řešení od začátečníka po mistra. Interaktivní hrací deska poskytuje upozornění, když je cíl dosažen.

Skvělý nápad na dárek – super koncept a retro herní design. Objevte více než 500 integrovaných her se 6 stupni obtížnosti. S výzvou pro časový limit, který vyhodnotí dobu řešení od úrovně E průchod do S vynikající. Super praktická taška zajistí, že hrací kameny neztratíte. Magnetický, nerozložitelný design pro hraní na cestách, který lze držet dokonce jednou rukou. Doba hraní až 60 hodin, ideální pro cestování nebo delší přestávky. Nemusíte balení všude táhnout.
ZnačkaGiiKER #ad
VýrobceTAMOJO #ad
Výška0.79
Délka6.89
Šířka4.25

2. YDMINI

#ad

Logické puzzle, elektronická hračka, výzva pro fanoušky originální Rubikovy kostky černé, Super Slide, myšlenková hra pro dospělé a děti od 7 let, posuvné puzzle magnetické myšlení

#ad
YDMINI #ad - Váš osobní trenér mozkurubikova race je perfektní trénink myšlení a koncentrace pro děti, vhodný pro běhání mozku pro dospělé a trénuje logické myšlení pro přátele hádanek každého věku.

Režim výzvy otestujte se sami s časovou osou, která vyhodnotí dobu řešení od neúspěšných po super hodnoty. Inovativní a interaktivní super slide je interaktivní herní konzole pro posuvné puzzle. Dárek matematický koncept a retro design ruční hry, podporuje 50 hodin hraní, vhodný na cesty a skvělý dárek pro děti a hráče puzzle. Budování základních dovedností více než 500 výzev puzzle s úrovněmi, mladí hráči mohou rozvíjet své schopnosti myšlení a plánování.

Postupujte podle led pro nastavení hry, cílem je přesunout velký čtvercový blok do oblasti automatického rozpoznání. Kombinuje učení a hraní a současně omezuje čas na obrazovce. Zlepšujte své schopnosti každý den, uvidíte pokrok a zlepšíte se.
ZnačkaYDMINI #ad
VýrobceYDMINI #ad
Výška1.97
Délka7.09
Šířka3.15
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

3. Doloowee

#ad

Mit über 500 Leveln, elektronischem Handheld-Spiel, herausfordernden Brain Teaser-Rätseln, Lern- und Lernspielzeug für Kinder und Erwachsene, Super Slide Rätsel Gedächtnis Spiele

#ad
Doloowee #ad - Gemäß der bildschirmshow besteht das Ziel darin, Blau und Gelb, den großen roten Block in den unteren mittleren Bereich des Bretts zu bewegen. Ultraklarer led bildschirm unser super slide brain game mit ultraklarem led-bildschirm. Das leben braucht Überraschungsmomente, schenken Sie Ihren Kindern, Freunden, Liebhabern und Ihrer Familie diese neue und innovative Modespielmaschine als Geschenk.

Beliebtes cooles spiel die super slide brain games mit insgesamt über 500 levels. Sie werden das Spiel gewinnen. Legen sie die batterie ein benötigt 2 * AA-Batterien, der LED-Bildschirm leuchtet nach dem Booten auf. Magnetische anziehungsschieber machen sie sich keine Sorgen, wenn Sie die Schieber bewegen, dass die Schieber herunterfallen, da zwischen den Schiebern und der Spielmaschine eine magnetische Anziehungskraft besteht, die Schieber anziehen kann.

Dann kann der spieler je nach bildschirmanzeige die gewünschte Anzahl von Ebenen auswählen, nicht im Lieferumfang enthalten, um den Schieberegler zu bewegen. Lern und lernspiel die super slide brain games mit insgesamt über 500 Levels. Das spiel ist interessant und kann die Denk- und Argumentationsfähigkeit der Spieler trainieren. Modegeschenk für alle altersgruppen das super slide brain game ist für alle altersgruppen geeignet, einschließlich Kinder und Erwachsene. Es gibt 3 farbschieberegler, darunter Rot, von denen es nur einen roten Schieberegler gibt.
ZnačkaDoloowee #ad
VýrobceDoloowee #ad
Výška1.57
Délka9.06
Šířka5.91
Číslo dílu9911A
Modelka9911A
ZárukaNO

4. GiiKER

#ad

TAMOJO Super Slide – magnetické posuvné puzzle a hra s myšlením pro děti od 7 let a dospělé, výzva pro fanoušky originální Rubikovy kostky. modrá

#ad
GiiKER #ad - Váš osobní trenér mozkurubikova race je perfektní trénink myšlení a koncentrace pro děti a dospělé. Inovativní a interaktivní super slide je interaktivní herní konzole pro posuvné puzzle.

Budování základních dovedností hra nabízí více než 500 výzev na úroveň, které podporují mladé hráče při rozvoji jejich schopností myšlení a plánování. Podporuje 50 hodin hraní a je vhodný pro cestování. Kombinuje učení a hraní a současně omezuje čas na obrazovce. Je to skvělý dárek pro děti a hráče puzzle. Trénuje logické myšlení pro přátele hádanek každého věku.

Režim výzvy s výzvou na časové ose se můžete sami otestovat a zlepšovat své schopnosti. Každý den můžete vidět pokroky a zlepšovat se. Dárek hra má matematický koncept a retro design ruční hry. Pro nastavení hry můžete sledovat led diodu a cílem je přesunout velký čtvercový blok do automatické detekční oblasti.
ZnačkaGiiKER #ad
VýrobceTAMOJO #ad
Výška0.79
Délka6.89
Šířka4.25
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka1

5. TEMI

#ad

Dospělé, super slide hry, dárek pro děti, teenagery, hlavolamové úkoly, ruční herní konzole, více než 500 úrovní, STEM výuková hračka, cestovní fidgetová hračka, Slide puzzle

#ad
TEMI #ad - M více úrovní projdete, tím kratší je čas pro každou úroveň a tím vyšší je úroveň. Asovací režim vestavěný časovač. 7 stupňů obtížnosti na základě počtu absolvovaných stupňů a času stráveného na nich lze od začátečníků až po odborníky rozdělit do sedmi úrovní.

Pokuste se projít celními úřady za kratší dobu a projít sami. Může podpořit schopnost dětí myslet a obrátit se a kromě toho zlepšit koncentraci a trpělivost. Jednoduché ovládání pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko zap/vyp. Skvělý dárek pro děti, přátele a rodiče. Jakmile problém úspěšně vyřešíte, stiskněte znovu tlačítko O a čas strávený vámi se zobrazí na obrazovce. Zapněte svůj mozek a začněte s výzvou. Každý kus je vyroben z bezpečných materiálů s dlouhou životností, které mohou hladce klouzat, abyste snížili stres.

Automaticky se také vypne, 300 sekundách, 60 sekundách, pokud během 20 minut po zapnutí nedojde k žádnému ovládání. Rovně sahají od lehkých po těžké. Můžete hrát kdekoliv. Bezpečně a odbourává stres tato puzzle hračka má 18 bloků se slabými magnetickými vlastnostmi ve třech barvách, které jsou stejně bezpečné pro děti i dospělé. Po stisknutí tlačítka o pro spuštění hry zazní pípnutí při 20 sekundách, 700 sekundách a 800 sekundách.
ZnačkaTEMI #ad
VýrobceTEMI #ad
Výška0.79
Délka7.68
Šířka4.72
Číslo dílu9911A
Modelka9911A
ZárukaŽádné

6. Elonbo

#ad

Herausforderungen, Kinder, Netztasche, Teenager, STEM Spielzeug, Brain Teaser Puzzle-Aufbewahrungshalter, Elonbo Tragetasche für GiiKER Super Slide Puzzle-Spiele, Flow Slider Puzzle-Spiel-Reisetasche

#ad
Elonbo #ad - Perfekte passform diese flussschieber-puzzle-spiel-reisetasche wurde speziell für giiker super slide puzzles Gehirnspiele entwickelt. Stoßfest wasserabweisend kratzfest staubfrei antistatisch Die For Giiker Reisetasche ist sehr geeignet, um Reiseschutz für Giiker Super Slide Gehirnspiele zu bieten. Ideal für den täglichen Gebrauch und Reisen.

Reisefreundlich diese gut gestaltete giiker super slide gehirnspielhülle hat ein sehr bequemes tragbares Armband, das eine bequeme Tragbarkeit unterwegs ermöglicht, Camping. Nur fall! giiker spielzeug und Zubehör sind nicht im Lieferumfang enthalten. Vollständiger schutz: diese giiker super slide puzzlehülle ist aus hochdichtem Stoff, hartem EVA-Material und weichem Samtfutter. Wissenschaftliches design dieser giiker super slide gehirnspielhalter kommt mit einer zusätzlichen Netztasche innen, kann frei geöffnet und geschlossen werden, die Ihre Schiebefliesen passen kann.

Oder speichern sie yourgiiker Super Slide Gehirnspiele, Wandern, geeignet für Reisen, wenn sie nicht in Gebrauch sind. Leicht und praktisch die stilvolle giiker super slide puzzle spiele tragetasche ist mit einem elastischen band ausgestattet, das das Giiker Super Slide Puzzle mit der Hülle fest fixieren kann und ein Schütteln nach Belieben verhindert. Die ultra-tragbare giiker puzzle-hülle ist leicht und kompakt, einfach in Rucksäcke, Umhängetasche und Gepäck zu stecken. Maße: 16, 4 x 11, 3 cm perfekte Übereinstimmung GiiKER Super Slide Puzzles Gehirnspiele, 2 x 6, extra Netztasche passt Schiebefliesen.
ZnačkaElonbo #ad
VýrobceElonbo #ad
Výška2.5
Délka6.46
Hmotnost0.19
Šířka4.4
Číslo díluY08LL
ModelkaY08LL

7. GiiKER

#ad

GiiKER Super bloky, více než 1000 výzev k vyrovnání výzev trpělivosti, logické hry pro děti od 6 let, přenosné cestovní hry puzzle, dárek k narozeninám

#ad
GiiKER #ad - Inovativní a interaktivní: superblocks je ruční konzole pro zcela novou puzzle. Cílem je vyplnit oblast světel zobrazenou barvou/barvami puzzle. Pravidlo je jednoduché, ale zábava je nekonečná.

Režim učení: zavěsíte se ve hře? Řešení můžete zkontrolovat v režimu učení a hrát krok za krokem buď dopředu nebo dozadu. Zábava a hlava: spusťte hru rychle a bez přípravy. Skvělý dárek: retro ruční herní design, který podporuje 35 hodin hraní, příjemný na cesty a skvělý dárek pro děti a milovníky puzzle. Tak bude učení zábavné a udrží vás celé hodiny mimo telefon.

Prozkoumejte 1000+ her s režimy učení a výzvami, užívejte si hru se zvuky a světelnými interakcemi jako nikdy předtím. Pokuste se hru vyřešit dříve, než skončí lišta pokroku. Při hraní rozvíjí kognitivní schopnosti, koncentraci, prostorovou představivost a logické myšlení. Režim výzvy: nejste dost nervózní? otestujte se sami pomocí režimu Challenge.
ZnačkaGiiKER #ad
VýrobceGiiKER #ad
Výška1
Délka7.2
Hmotnost0.86
Šířka4.49
Číslo díluJKJM001
ModelkaJKJM001
ZárukaZáruka 1 rok

8. Swift Block

#ad

Swift Block Super Slide posuvné puzzle magnetické, dárky pro děti verze Frost*žádné příslušenství s číslicemi, ruční hra s 1000+ úrovněmi a výukovými programy AI s aplikací SlideVerse

#ad
Swift Block #ad - Perfektní nápad na dárek – tato puzzle wislide je perfektním dárkem na vánoce/velikonoce pro lidi každého věku a umožní vám užívat si zábavu v každém prostředí. Přizpůsobte si herní zážitek nastavitelným jasem a hlasitostí přes 15 úrovní. Podle zobrazení na obrazovce je cílem přesunout velký žlutý blok do spodní střední části desky.

Je to vynikající možnost, jak jim pomoci při učení zábavným a poutavým způsobem. Vyhráváte hru. Kromě toho podporuje 6 jazyků a překonává tak jazykové bariéry pro komunikaci s hráči z různých kultur. S vaším wislide můžete prozkoumat aplikaci slideverse a soutěžit s hráči po celém světě, chatovat se skupinami a sdílet své herní momenty. Nejlepší herní zážitek – naše super slide mozková hra nabízí ultračistý led displej a výdrž baterie 15 hodin na jedno nabití. Učení a vzdělávání – tato super skluzavková hra je nejen zábavná, ale může také trénovat schopnosti hráčů v myšlení a závěru.

Swift block wislide nabízí podmanivou a interaktivní zkušenost při řešení hádanek, která přitahuje pozornost a udržuje děti mimo obrazovku. Spojení a soutěže – tento swift block wislide spojuje sociální zábavu a soutěžní hry. Každý moment nabízí možnost vyzkoušet si své schopnosti a spojit se s podobně smýšlejícími lidmi. Dné starosti s chybějícím příslušenstvím nebo nepříjemnými zkušenostmi – náš tým zákaznických služeb Vás uspokojí.
ZnačkaSwift Block #ad
VýrobceSwift Block #ad
Výška1.6
Délka8
Šířka5
Číslo dílu02990101002
Modelka02990101002

9. GiiKER

#ad

3D AI podporovaná čtyřhra v řadě, rodinný herní večer, GiiKER Smart Four, pro děti, cestovní hry pro jízdy na silnici, Strategické deskové hry s integrovaným rozhodčím pro 1-2 hráče

#ad
GiiKER #ad - Integrovaný rozhodčí pro férové hry: integrovaný rozhodčí zajišťuje, že hra probíhá spravedlivě a v souladu s pravidly. Podpora strategického myšlení: "giiker smart four" je vynikající strategická desková hra, která podporuje logické myšlení a plánování dopředu.

Hráči musí pečlivě promyslet své tahy, aby porazili soupeře a umístili vytoužené čtyři hrací kameny do řady. Snadno se přepravuje a nabízí skvělou možnost, jak využít čas během dlouhých jízd a proměnit nudné okamžiky na vzrušující herní zážitky. Inovativní 3d design: "giiker smart four" nabízí moderní a inovativní zážitek z 3d deskových her, který se odlišuje od běžných čtyř v řadě. Perfektní pro cestování a výlety: kompaktní velikost a dodávaná taška dělají z giiker smart four" ideální cestovní hru.

Tím odpadá obtěžující hádka o porušení pravidel a hráči se mohou zcela soustředit na hru a zábavu. Podpora ai pro vzrušující výzvy: integrace umělé inteligence umožňuje hráči soutěžit proti inteligentnímu počítačovému protivníkovi, pokud není k dispozici žádná druhá osoba. Jedinečné provedení dodává hře nový rozměr a dělá ji zajímavou a podmanivou pro hráče každého věku. Podpora ai zaručuje náročné hry a zajišťuje, že hra zůstane vzrušující i samostatně nebo ve dvou.
ZnačkaGiiKER #ad
VýrobceGIIKER #ad
Výška1.18
Délka8.66
Hmotnost0.98
Šířka9.45
Číslo díluJKSZQ002
ModelkaJKSZQ002
ZárukaZáruka výrobce 1 rok