Top 10 Taschenrechner Kaufmännisch – Základní kalkulačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Casio

#ad

Německé menu limited edice, Casio FX-991DE CW ClassWiz technicky vědecká kalkulačka s uměleckým pouzdrem "leaf"

#ad
Casio #ad - Lcd displej s vysokým rozlišením se 192 x 63 obrazovými body s čtyřikrát vyšším rozlišením než známé displeje řady FX-DE Plus. Kalkulačka fx-991de cw je s 680+ funkcemi nejvýkonnějším modelem technicko-vědeckých kalkulaček. Fx-991de cw s uměleckým pouzdrem "leaf". Funkce qr kódu umožňuje vizualizaci výsledků na smartphonu nebo tabletu. Kapacita paměti byla čtyřnásobně zvýšena a umožňuje rozsáhlé statistické výpočty s čtyřnásobně rychlejším výkonem procesoru.
ZnačkaCasio #ad
VýrobceCasio #ad
Výška0.63
Délka6.81
Šířka3.03
Číslo díluFX-991DEX-CASE-LF
ModelkaFX-991DEX-CASE-LF
Záruka24 měsíců

2. VEWINGL

#ad

Taschenrechner mit großem LCD-Display für Büro, automatischer Schlaf, 12-stellig, mit Batterie Orange, Desktop-großes Display und Tasten, Schule, Zuhause und Geschäft, VEWINGL Standard-Taschenrechner

#ad
VEWINGL #ad - Sehr leicht, 6 cm, einfach in Taschen und Taschen zu verstauen. Vewingl after-sales service: sorgen sie sich um die produktqualität? wir bieten ihnen 24 monate technischen support! Wenn Sie mit unserem Standardrechner nicht zufrieden sind, kontaktieren Sie uns bitte direkt.

Großes display: große taste, bonbonfarben. Großer lcd-bildschirm, vertikale Rückseite, 12-stelliges Display, 15-Grad-Winkel für gut lesbaren Taschenrechner. Tragbare größe: 14 x 8, automatische schlaffunktion, zwei Jahre Nutzung. 100% rückerstattung, wenn Sie nicht zufrieden sind. Langlebige silikon-tasten: gute haptik, total gt, automatische abschaltung, m-, unabhängiger Speicher, Löschtaste ▶. Anti-rutsch-design, komfortable bedienung, M+, mit Anti-Rutsch-Unterlegscheiben, ABS-Kunststoff, geringes Gewicht.

Kleiner und tragbarer allzweck-tischrechner für zuhause, reinweiß, rosa-Weiß, hat eine Vielzahl von finanziellen Funktionen, kann gängige Mathematik wie wir tun, Schule, Büro oder Geschäft, Reingrün, ideal für Erwachsene und Studenten. Gelb-weiß, orange-weiß, eine vielzahl von Modestilen. Eine lr44-batterie ist im Lieferumfang enthalten. Wenn sie nach dem Öffnen der Box nicht zufrieden sind, können Sie auch eine Rückerstattung beantragen. Anwendungsszenario: hergestellt aus strapazierfähigem abs-material.
ZnačkaVEWINGL #ad
VýrobceVEWINGL #ad
Výška0.31
Délka5.55
Hmotnost0.2
Šířka3.42
Číslo dílu598
ModelkaXT100

3. GUDTEKE

#ad

Automatický spánek, jasný standard pro každodenní a jednoduchou kancelář, růžová kalkulačka, 12místná, s baterií, velká tlačítka, velký LCD displej, roztomilá, GUDTEKE Mechanická kalkulačka

#ad
GUDTEKE #ad - Kancelářská kalkulačka se 4 protiskluzovými nohami zajišťuje dodatečné tření a udržuje jej stabilně v různých prostředích, drží stabilně na psacím stole a pomáhá při rychlém stisknutí a výpočtu. Roztomilá kalkulačka a ergonomický design: růžová kalkulačka je zabalena ve stříbrné a bílé barvě. Dárkový design, můžete se nás zeptat.

Velký 12místný displej a mechanická kalkulačka spínačů: obrovská velká lcd obrazovka, mechanická růžová kalkulačka s velkými tlačítky nabízí rychlé a přesné stisknutí tlačítek. Trvanlivost a protiskluzová podložka vysoká kvalita a trvanlivost je dosaženo použitím pokročilých abs materiálů. Během 24 hodin vám poskytneme zákaznický servis. Pokud máte dotazy, které vašemu pracovišti propůjčí jedinečnou a stylovou barvu. Kapesní kalkulačka, čistý zvuk, která je vhodnější pro mladé lidi, linie a hrana mají jednotný zakřivený tvar, každý roh, příjemný na dotek, speciální barva, s jednoduchou linií a kulatými retro tlačítky s velkými tlačítky jako styl psacího stroje, a mnoho designových prvků bylo sloučeno pro ergonomický komfort a rafinovanou krásu.

Maximální podpora 12místného zobrazení, která zřetelně zobrazuje velké číslice, jednoduchá a exkluzivní kancelářská dekorace. Vezměte prosím na vědomí, že estetický balíček kalkulačky obsahuje jednu AAA baterii. Lze použít jako stolní kalkulačku a také pro ruční použití, usnadňuje čtení z dálky a je esteticky příjemný. Energeticky úsporný design základní displej kalkulačky je vybaven 15° obrazovkou sklonu pro optimální zorné pole a stabilitu.
ZnačkaGUDTEKE #ad
VýrobceGUDTEKE #ad
Číslo díluGT-S10-JSQA
ModelkaGT-S10-JSQA

4. GENIE

#ad

šedá, GENIE 540 10místná designová stolní kalkulačka Dual-Power solární a baterie; kompaktní

#ad
GENIE #ad - Klávesnice: snadno ovladatelná a čistitelná plastová tlačítka. Napájení: dual-power solární provoz při dostatečném osvětlení a okamžité přepnutí na baterie při příliš slabém světle / baterie je součástí dodávky.

Funkce: základní aritmetické druhy + - x /, výpočet kořene √, tlačítko pro přepínání znamení +/-, procento %, 3tlačítková paměť M+ M- MRC, zrušení: poslední záznam CE. Kompaktní stolní kalkulačka s velkým, zahnutým, 10místným displejem. Rozměry v cm: 14, 5 x 3, 0 x 10, 0 Hmotnost v g: 90. Nadčasový design kombinovaný s funkčností, kvalitně zpracovaný.
ZnačkaGENIE #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška0.39
Délka4.33
Hmotnost0.26
Šířka5.51
Číslo dílu10272
Modelka540
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky

5. Canon

#ad

černá, funkce výpočtu daně, 12místná, Canon WS1210T stolní kalkulačka

#ad
Canon #ad - Se sklápěcím 12místným lcd displejem zjistíte své faktury bez námahy a přehledně. Kapesní kalkulačka s dlouhou životností díky sluneční energii solární a podpůrné baterii 1 x LR2032 pro práci při špatných světelných podmínkách; šetří energii díky automatickému vypínání.

Má stabilní it dotyková tlačítka pro rychlé a bezpečné ovládání. Rozmanité výpočetní funkce: základní výpočetní druhy, procentní výpočet, funkce výpočtu daně, kalkulačka měn a změna znaménka. Rychlé zadávání čísel pomocí tlačítka 00 a funkce paměti; funkce zaoblení zaokrouhlení/zaokrouhlení, funkce Mark-Up/Down a sekvence tlačítek. Ws1210t je kapesní kalkulačka s 12místným displejem a nastavitelným displejem pro jakékoli světelné vlivy.
ZnačkaCanon #ad
VýrobceCanon #ad
Výška1.18
Délka7.8
Hmotnost0.52
Šířka5.91
Číslo díluWS1210T
ModelkaWS1210T
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Maul

#ad

MAUL Kalkulačka M112 | kalkulačka s velkým 12místným displejem | procentní a daňový účet pro kancelář, školu | solární kalkulačka s využitím baterie ve tmě | stříbrná, domov

#ad
Maul #ad - V každém produktu maul se skrývá zkušenost německého rodinného podniku se 110letou historií. Kapesní kalkulačka má důležité funkce pro každodenní práci, jako je procentní nebo daňový výpočet.

Rozsah dodávky: 1x kapesní kalkulačka + 1x baterie LR1130 Důležitá funkční tlačítka jsou v kontrastní barvě, takže je rychleji najdete. Etrný k životnímu prostředí: díky solárním článkům se nespotřebovává žádná energie. Praktická business kalkulačka se hodí do bundy, školní tašky a kufříku. Spojujeme udržitelnost a nové technologie s funkčností a řemeslným zpracováním.

Velký, batohu, dobře čitelný displej zobrazuje 12 míst. Všechna tlačítka jsou pogumovaná, aby nedošlo k sklouznutí. Pokud by byla tmavá, je k dispozici také funkce baterie, baterie je součástí dodávky. Pokud počítač nepoužíváte, automaticky se vypne.
ZnačkaMaul #ad
VýrobceJakob Maul GmbH #ad
Výška0.04
Délka4.69
Hmotnost0.11
Šířka2.76
Číslo dílu7262295
Modelka7262295
ZárukaNení expire

7. Helect

#ad

Standardní kalkulačka Dual Power solární a baterie, Helect Kapesní kalkulačka, stolní kalkulačka černá – H1001

#ad
Helect #ad - Vypínač zap/vyp, ziskové rozpětí %, -, +, přebalování klíčů. Upozornění: pro nepřetržité a přesné použití vložte jednu AA baterii. Převod daně a měny, funkce a příkazové značky. Velký 12místný displej. Stolní kalkulačka. Dvoucestný proud: solární funguje pouze tehdy, když je světlo a baterie jedna AA baterie není součástí dodávky.
ZnačkaHelect #ad
VýrobceHelect #ad
Výška1.4
Délka6.1
Šířka4.8
Číslo díluH1001-Calculator-BK
ModelkaH1001-Calculator-BK

8. Casio

#ad

Trendové barvy, výpočet daně, provoz na solární/baterie, 10místná, světle modrá, rozdělení tisíců, CASIO Kalkulačka SL-310UC

#ad
Casio #ad - Užitečná paměť: 4tlačítková paměť usnadňuje rozsáhlé výpočty. Přehledný displej: 10místný lcd displej nabízí zobrazení výpočetního příkazu a rozdělení tisíců.

Tato malá kalkulačka v klasickém designu výrobku je vybavena plastovými tlačítky. Rozmanité výpočetní funkce: tato šikovná kalkulačka nabízí kromě základních typů výpočetních systémů výpočet daně, označování procentním tlačítkem, tlačítko rychlé korekce, druhou odmocninou, profesionální procentní výpočet, výpočet času, změnu symbolu +/- a vyrovnávací paměť vstupu. Ekologické napájení napájením solárními/bateriemi, ochranná baterie a automatické vypnutí. Rozměry: 8 x 70 x 118 mm, hmotnost: 50 g.
ZnačkaCasio #ad
VýrobceCASIO #ad
Výška0.31
Délka4.65
Hmotnost0.11
Šířka2.76
Číslo díluSL-310UC-LB
ModelkaSL-310UC-LB

9. Casio

#ad

12-stellig, Zeitumrechnung, Solar-/Batteriebetrieb, 2.3 x 10.5 x 14.95 cm, CASIO Tischrechner MS-20UC-BU, Steuerberechnung, in Trendfarben

#ad
Casio #ad - Vielfältige rechen-funktionen: dieser kompakte taschenrechner ermöglicht Steuerberechnung, Quadratwurzel, Profi-Prozentrechnung und bietet Funktionen wie Mark Up mit Prozenttaste, Schnellkorrekturtaste, Zeitberechnung, Vorzeichenwechsel und Eingabe-Puffer.

Komfortable eingabe: mit der Doppel-Null-Taste. Hilfreicher speicher: Der 3-Tasten-Speicher erleichtert umfangreiche Berechnungen. Bersichtliches display: das 12-stellige LC-Display mit Rechenbefehl-Anzeige sowie Tausenderunterteilung ermöglicht ein effizientes Arbeiten am Schreibtisch. Energieversorgung: neben dem umweltfreundlichen Solar-/Batteriebetrieb verfügt dieser Taschenrechner über eine Speicherschutzbatterie und eine Abschaltautomatik.
ZnačkaCasio #ad
VýrobceCASIO #ad
Výška0.91
Délka5.91
Hmotnost0.24
Šířka4.13
Číslo díluMS-20-UC-BU
ModelkaMS-20-UC-BU
Záruka2 jahre garantie

10. GENIE

#ad

10místná stolní kalkulačka Genie 840 B dvojí napájení solární a na baterie, kompaktní design

#ad
GENIE #ad - Funkce: základní výpočetní druhy plus - x /, výpočet kořenů √, procentní percentage, paměť se 4 tlačítky M Plus M- MR MC, změna znaménka Plus /. Klávesnice: snadno ovladatelná a čistitelná plastová tlačítka. Napájení: dual-power solární provoz při dostatečném osvětlení a okamžité přepnutí na baterie při příliš slabém světle / baterie je součástí dodávky. Design: kompaktní stolní kalkulačka s velkým, zahnutým, 10místným displejem.
ZnačkaGENIE #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška6.3
Délka8.74
Hmotnost0.18
Šířka1.42
Číslo dílu12262
Modelka12262
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky