Top 10 Soflow E Scooter – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iScooter

#ad

Motor 350 W, ABE, E Scooter se schválením pro silniční provoz, dosah 30 km, plástvové pneumatiky 8,5 palce, LED, elektrická koloběžka, zatížení až 120 kg, duální brzdový systém E skútr pro, 20 km/h

#ad
iScooter #ad - 350w silný motorelektrokoloběžka je vybavena elektrickým nábojovým motorem o výkonu 350 w, který umožňuje rychlost až 20 km/h. Fin + na spodní straně skútru. Baterie má ochranu proti přebití a hlubokému vybití a lze ji nabíjet více než 1000krát 60 měsíců.

Plástvové obručeelektrický skútr e9pro pro dospělé jezdí pohodlně a bezpečně po dlouhou dobu s protiskluzovými plástvovými gumovými pneumatikami 8, 5" plástvové pneumatiky tlumící nárazy nevyžadují nafukování, 5 palce. Díky jemnému chování při jízdě a zrychlení a přenosné skládací struktuře je elektrický skútr speciálně navržen tak, aby byl kyvadlo pohodlnější a efektivnější. Nedělejte si starosti s defekty, celopryžové pneumatiky mají dobrý protiskluzový účinek s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení.

Kvalitní lithium-iontová baterie má velkou kapacitu 7, 5 Ah. 8, žádné opravy nebo údržbu. Přenosný a skládací lehký elektrický skútr lze snadno složit během 3 sekund a snadno se přenáší nebo uloží. Po obdržení zboží se obraťte na náš zákaznický servis, zašleme Vám pokyny k registraci ABE. Výkonný motor může snadno a rychle přenášet 120 kg dospělého na silnicích, trávě a dokonce i lezení. Snadno se skladuje a přepravuje a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Stoupací schopnost činí 15 stupňů.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Dojezd: 65 km. Rychlost: 20 km/h. Max. Výkon motoru: 350 W. Max. Nosnost: 100 kg. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Max.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. Segway-Ninebot

#ad

Dlouhý dosah, E Scooter se silniční homologací pro dospělé, max. rychlost 20 km/h, dosah 70 km, Segway-Ninebot MAX G2 D

#ad
Segway-Ninebot #ad - Poté, co aktivujete apple find my prostřednictvím aplikace segway-ninebot a spárujete ji s Vaším KickScooterem, můžete svůj KickScooter v případě potřeby rychle najít na svém iPhonu pomocí aplikace "Find My".

PevenÍ dvojitý systém odpružení hydraulický tlumič vpředu a dvojité odpružení vzadu. Pneumatiky 10palcové bezdušové pneumatiky s gelovou vrstvou v pneumatice, které utěsní otvor 4 mm nebo méně v profilu pneumatiky. Works with aplle find my díky apple find my network můžete svůj kickscooter najít všude. Dosah dosah až 70 km na jedno nabití*. Výkon 900 w maximální výkon a 22% úhel stoupání.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška49.76
Délka47.64
Hmotnost53.55
Šířka22.44
ZárukaZáruka 24 měsíců

4. RCB TECH

#ad

RCB TECH Elektrokoloběžka pro děti 8–12–16 let – skládací elektrická koloběžka – max. dosah 16 km – max. 20 km/h – dárek pro děti a mládež

#ad
RCB TECH #ad - Vylepšená koloběžka má odnímatelnou funkci řídítek. Vhodné pro mládež a děti různých tělesných výšek 115 – 165 cm. Velikost ve složeném stavu: 81, 5 cm, 55 kg, hmotnost: 7, 5 × 43 × 25, více zábavy při nošení.

Uslyšíte zvuk "cvaknutí", abyste zajistili, a aby se zabránilo bezpečnostním rizikům. Je vybaven motorem o výkonu 250 w, maximální rychlost 20 km/h. Při odklopení elektrokoloběžky stiskněte tyč pevně dopředu, že je tyč uzamčena, dokud se nezapnete. Může dosáhnout 12 až 16 kilometrů v závislosti na stavu vozovky, rychlosti a hmotnosti. Výška tohoto elektrického skútru pro děti může být nastavena od 84 cm do 104 cm. Zákaz jízdy na veřejných komunikacích. Dosti o vrácení těchto výdajů nebudou akceptovány. Před nákupem se seznamte s místními zákony a směrnicemi.
ZnačkaRCB TECH #ad
Výrobceqingmai #ad
Výška10.04
Délka32.09
Hmotnost16.64
Šířka16.93
Číslo díluR15

5. HWWH

#ad

60 V, plynová rukojeť, skládací, offroadový elektrický skútr, 38 Ah, dvojitý motor, HWWH Escooter E Scooter Skútr pro dospělé, 11 palců, dvojité zavěšení, lithiová baterie, terénní pneumatiky

#ad
HWWH #ad - Jsme profesionální prodejce elektrických skútrů, který se zavazuje nabízet vám prvotřídní zboží a služby. Zesílený rám z hliníkové slitiny s maximální nosností 200 kg. Plynová rukojeť díky plynové otočné rukojeti otočné rukojeti je zrychlení pohodlnější, takže můžete mít stejně plynulé ovládání jako při jízdě na motocyklu a integraci osob a vozidel.

Velká lcd přístrojová deska s vysokým rozlišením, nastavení rychlosti, ukazatel baterie, široké světelné pole, jízdní vzdálenost a další parametry jsou na první pohled jasné a ovládání je jednoduché. Ideální pro hory, vyměnitelné silniční pneumatiky pro městský provoz. Balíky budou z polska odeslány během 24 hodin. První volba pro horské a terénní nadšence. Dodávka v rámci evropy trvá pouze 3–7 dní. Dvojité motory 2 nezávislé vysoce výkonné motory, jednotlivé a dvojité pohony lze volně přepínat, se silným výkonem a maximálním úhlem stoupání činí 45 °. Pneumatiky vybaveno bezdušovými 11 × 3, protiskluzové, písek, štěrk a sníh, 6palcovými offroadovými pneumatikami, odolné proti opotřebení a tlumení nárazů.

Brzdy a odpružení hydraulické tlumení nárazů na dlouhé vzdálenosti vpředu vzad, reagující a krátká brzdná dráha, dvojité hydraulické tlumení nárazů vzadu silně absorbuje náraz hrbolaté vozovky a činí jízdu pohodlnější; elektronický brzdový systém EABS a hydraulické kotoučové brzdy jsou převzaty vpředu a vzadu dvojité brzdy, aby byla zajištěna bezpečnost jízdy. Osvětlení a lcd displej super jasné a energeticky úsporné u7 led dvojité světlomety, zajišťují jasný výhled při jízdě v noci.
ZnačkaHWWH #ad
VýrobceFUFONG #ad
Výška51.97
Délka48.43
Hmotnost99.21
Šířka11.02
Číslo díluS3ZB-6000W
ModelkaS3ZB-6000W
ZárukaPoprodejní servis: Na baterii je poskytována šestiměsíční záruka, na motor a řízení jeden rok a vozidlo se opravuje po celý život. Máme profesionální poprodejní servis v Evropě. Ujistěte se, že jej kupujete a používáte.

6. Gyroor

#ad

3 výškově nastavitelné, barevná LED světla, 80 W E Scooter se sadou chráničů 6 v 1, rychlost 5-10 km/h pro děti, Gyroor Elektrický skútr H30 pro děti od 6 do 12 let

#ad
Gyroor #ad - Výškově nastavitelná řídítka – 3 stupně výškově nastavitelná, aby vyhovovala vašemu dítěti v dospělosti 74/80/86 cm, elektrokoloběžky mají kvalitní, 5palcová PU kola odolná proti opotřebení a bez problémů podporují jezdce až do 50 kg. Nejprve položte jednu nohu na přední knoflík a posuňte skútr přes 5 km/h, pak druhou nohu postavte na gravitační senzor, nejlepší dárek pro děti! Bezpečnost pro děti – elektrokoloběžka gyroor h30 se pro vaše dítě snadno ovládá, s podporovaným motorem h30 jemně zrychluje.

Dvě možnosti zábavy – h30 lze použít jak jako elektrickou koloběžku, abyste zrychlili na 6 km/h, tak i jako koloběžku. Výkonný motor – elektrický skútr gyroor h30 s výkonným 80w motorem. Kromě toho je dětská koloběžka dodávána se sadou chráničů 6 v 1 chrániče loktů, chrániče kolen, chrániče dlaní, které mohou lépe chránit bezpečnost vašeho dítěte.

Fantastické led kolo a pedál – vaše děti budou nadšeny, když uvidí svůj nový svítící elektrický skútr. Když pedál dosáhne rychlosti 5 km/h, šlápněte na senzor pro nastartování motoru a zrychlení na 6 km/h. Několik šroubů rychle namontujete a váš skútr je připraven k jízdě! Přední kolo a pedál mají nyní zabudovanou neonovou LED, která svítí jasně a vyniká, což zajišťuje bezpečnou jízdu i v noci. Montáž je jednoduchá a lze ji provést.
ZnačkaGyroor #ad
VýrobceGyroor #ad
Výška10.83
Délka29.33
Hmotnost9.26
Šířka6.1
ZárukaAll quality issues 6 months Warranty

7. VMAX

#ad

VMAX Elektrická koloběžka VX2 PRO GT-B | motor 500 W a stoupací schopnost 28 % | E-skútr se silniční homologací v D | max. zatížení 130 kg | černý

#ad
VMAX #ad - Optimální dosah: elektrický skútr má při max. Díky ip x6 stupni ochrany proti silné stříkající vodě je bez problémů možné i jízdu za deště. Silný výkon: Špičková třída mezi elektronickými skútry se silniční homologací v d! silný motor 500 w s maximálním výkonem 1200 W zajišťuje řádné zrychlení a umožní vám bez problémů zvládnout stoupání až o 28 %.

Rychlost 20 km/h přes 60 km dojezdu. Lehká a praktická: elektrická koloběžka vmax vx2 pro váží pouze 20, 4 kg a má maximální nosnost 130 kg. Získání energie: s elektronickou brzdou zadního kola můžete při každém brzdění znovu získat cennou energii pro svůj elektroskútr a musíte tak méně často nabít.

Blikající a jasné světlo: nejen blikající zařízení vpředu a vzadu, ale také reflektor s dvojitým kuželem 60 lux a integrovaným reflektorem zajišťují bezpečnost v silničním provozu. Je nejen pohodlný pro přepravu, ale díky skládacímu mechanismu je také velmi praktický.
ZnačkaVMAX #ad
VýrobceVMAX #ad
Výška48.31
Délka44.48
Hmotnost44.97
Šířka21.25
Číslo díluVX2 Pro GT
ModelkaGT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Segway-Ninebot

#ad

Max. rychlost 20 km/h, Segway-Ninebot MAX G30LD, dlouhý dosah, E Scooter se silniční homologací pro dospělé, dosah 40 km

#ad
Segway-Ninebot #ad - Dosah: 40 km doba nabíjení: 100% za 6, 5 hodiny výkon motoru: 350 W Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky max. Max. Nosnost: 100 kg hmotnost: 17, 7 kg. Max. Rychlost: 20 km/h.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-NInebot #ad
Hmotnost39.02
Číslo dílu3802-027
Modelka3802-027
ZárukaZáruka 24 měsíců

9. SWAUSWAUK

#ad

Příslušenství pro elektrické skútry řady Ninebot Max G30 černá, Háčky pro elektrický skútr Ninebot Max G30

#ad
SWAUSWAUK #ad - Instalace je snadná. Praktický háček – praktický háček na řídicí trubce skútru pro zavěšení nákupních tašek, kabelek, aktovek atd. Kompatibilní s řadou ninebot max g30, včetně Ninebot KickScooter Max G30D II, MAX G30LD atd. Heavy duty – hmotnost háčku činí pouze 25 g a unese hmotnost až 20 kg. Snadná instalace – háček se dodává se šrouby a šroubovákem. Solidní a dlouhá životnost – háček je vyroben z kvalitního plastu, jedná se o velmi silné a trvanlivé příslušenství pro skútry.
ZnačkaSWAUSWAUK #ad
VýrobceSWAUSWAUK #ad
Výška2.76
Délka1.97
Hmotnost0.06
Šířka1.57

10. Riding'times

#ad

Vyjímatelná baterie 15 Ah/20 Ah, E Scooter bez homologace pro silniční provoz – pneumatiky 11 palců, elektrická koloběžka Riding' times jezdí 50–90 Km, dvojitý brzdový systém a dvojité tlumení nárazů,

#ad
Riding'times #ad - Má také integrovaný digitální zámek s heslem. Vyměnitelný akumulátor 20 ah tato elektrická koloběžka je vybavena vyměnitelnou 20ah lithium-iontovou baterií, která má třídu vodotěsnosti ip65 a má až 1000+ cyklů. Do 48 hodin po objednání bude odesláno z polska, dodání do 3–5 dnů riding'times působí v eu od roku 2006 a zabývá se dodávkou elektrokoloběžek prvotřídní kvality.

Akceptujeme pouze vrácení zboží v originálním balení. Pozor: tento výrobek nemá silniční homologaci. Pokud nejste s nákupem spokojeni, aby se zkrátila dodací lhůta. Je jedno, zda chcete denně dojíždět nebo zažít outdoorové dobrodružství, elektrická koloběžka Riding'times může splnit vaše požadavky. Dvojitý bezkartáčový motor tato elektrická koloběžka dosahuje rychlosti jako gepard a dokáže s režimem jednoho a dvou pohonů snadno zachytit kopce 35 stupňů.

Na rozdíl od běžných integrovaných elektrických skútrů snižuje vyměnitelná baterie náklady na údržbu a usnadňuje nabíjení. Kromě toho má tato elektrická koloběžka 11palcové vakuové pneumatiky, který je bezpečnější. Jedno nabití umožňuje jízdu na dlouhé vzdálenosti přes 60 km a maximální nosnost činí 150 kg. Inteligentní systém bms zajišťuje bezpečné používání a potěšení z jízdy si užijete ještě více.
ZnačkaRiding'times #ad
VýrobceRiding'times #ad
Výška19.29
Délka58.27
Hmotnost90.39
Šířka9.84
Číslo díluG63
ModelkaG63
Záruka1 rok záruka výrobce