Top 10 Radiowecker Funkuhr Digital Mit Stromkabel – Radiobudíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eachui

#ad

12/24 hodin, napájení ze sítě, digitální hodiny, Eachui Digitální LED budík s USB nabíjecí přípojkou, displej s velkými číslicemi, nastavitelný jas a hlasitost, Snooze

#ad
Eachui #ad - Velké číslice jsou velmi dobře čitelné, ale ani příliš tmavé. Usb konektor pro nabíjení telefonů a tabletů: Na zadní straně budíku jsou dva USB porty. Napájení ze sítě: eachui led budík je digitálně napájen integrovaným napájecím kabelem usb kabel.

Nastavitelná hlasitost: žádné starosti kvůli hlasitosti alarmu nastavitelný 20 db-80 dB, nebo příliš tichý, aby vás vyděsil, buď příliš hlasitý, aby vás probudila ze spánku a zmeškala důležité termíny. As je pěkně velký, které lze rozpoznat i bez brýlí. Velmi pěkné led hodinky, nejsou příliš světlé, malý, jas displeje lze nastavit na požadovanou úroveň s rozsahem 0 – 100 %. Druhý slouží k nabíjení mobilních telefonů, tabletů a MP3 nebo jiných malých zařízení. Velké tlačítko snooze sedí na horní straně budíku, s velkými jasnými nezávislými tlačítky, pokud jste ještě v polovině spánku ráno.

Po obnovení napájení se čas synchronizuje s aktuálním časem a alarm funguje tak, jak jste jej nastavili před výpadkem proudu. 2aaa baterie není součástí dodávky slouží k ukládání nastavení času a času buzení při výpadku proudu. Během výpadku proudu hodinky přestanou fungovat a budík se vypne. Výrobek se dodává s eu adaptérem. Jeden, který se používá k ovládání budíku.
ZnačkaEachui #ad
VýrobceShenZhenShi YongChuangYing Technology Co., Ltd #ad
Výška2.76
Délka5.31
Šířka1.5
Číslo díluDS312
ModelkaDS312

2. Eachui

#ad

12/24 hodin, napájení ze sítě modrá, Snooze, Eachui LED digitální budík s USB nabíjecí přípojkou, hlasitý alarm, nastavitelný jas a hlasitost, stolní hodiny, displej s velkými číslicemi

#ad
Eachui #ad - Po obnovení napájení se čas synchronizuje s aktuálním časem a alarm funguje tak, jak jste jej nastavili před výpadkem proudu. Napájení ze sítě: eachui led budík je digitálně napájen integrovaným napájecím kabelem usb kabel. Velký displej s regulací jasu: eachui led budík digitální nastavení je zcela jednoduché, ale velký displej.

Během výpadku proudu hodinky přestanou fungovat a budík se vypne. Velmi pěkné led hodinky, ale ani příliš tmavé. Výrobek se dodává s eu adaptérem. Usb konektor pro nabíjení telefonů a tabletů: Na zadní straně budíku jsou dva USB porty. 2aaa baterie není součástí dodávky slouží k ukládání nastavení času a času buzení při výpadku proudu. Velké číslice jsou velmi dobře čitelné, malý, nejsou příliš světlé, které lze rozpoznat i bez brýlí.

Druhý slouží k nabíjení mobilních telefonů, tabletů a MP3 nebo jiných malých zařízení. Jednoduché ovládání: pěkný budík na noční stolek, čas a alarm lze jednoduše nastavit a nedochází k záměně při nastavení. As je pěkně velký, jas displeje lze nastavit na požadovanou úroveň s rozsahem 0 – 100 %. Nastavitelná hlasitost: žádné starosti kvůli hlasitosti alarmu nastavitelný 20 db-80 dB, aby vás vyděsil, buď příliš hlasitý, nebo příliš tichý, aby vás probudila ze spánku a zmeškala důležité termíny.
ZnačkaEachui #ad
VýrobceShenZhenShi YongChuangYing Technology Co., Ltd #ad
Výška2.76
Délka5.31
Šířka1.5

3. BUFFBEE

#ad

4 tóny buzení, Buffbee Digitální radiobudík do ložnice – 7barevné noční světlo, stmívač Full Range pro noční stolek, vysoce věrná kvalita zvuku s reproduktorem směřujícím nahoru

#ad
BUFFBEE #ad - Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. 7barevné noční světlo a svítící tlačítka: 7barevné noční světlo zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě.

Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, tón alarmu, noční světlo a FM rádio v jednom, malém, jas displeje a hlasitost.

Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu. Displej je 0–100% stmívatelný, takže si můžete vybrat perfektní jas. 4 zvuky alarmu a stmívače: pták, klavír, pípnutí a rádio jako budík, pro zlepšení vašeho zážitku z probuzení zejména vaše oblíbené FM rádio. Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, ale jemném.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

4. BUFFBEE

#ad

Buffbee Rádiobudík do ložnice – vysoce kvalitní zvuk a reproduktor směřující nahoru pro rádio, 7barevné noční světlo, ukazatel plného rozsahu se stmívačem na noční stolek, 4 budicí tóny

#ad
BUFFBEE #ad - 4 zvuky alarmu a stmívače: nabízí zvuky ptáků, pípnutí a rádia jako budicí tón pro zlepšení vašeho probuzení zejména vaše oblíbené rádio. Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu.

Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, tón alarmu, noční světlo a fm rádio v jednom, ale silném. Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Displej je z 0 – 100% stmívatelný, klavíru, takže můžete čísla zcela vypnout nebo nastavit velmi jasně.

Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, malém, jas displeje a hlasitost. Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. Přepínatelné noční světlo a tlačítko osvětlení: 7barevné noční světlo s možností zapnutí/vypnutí zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

5. ROCAM

#ad

Hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, kuchyňské rádio, typ C USB nabíječka, datum, stmívač, projekční budík do ložnice, teplota, noční světlo, ROCAM Radiobudík s projekcí, digitální hodiny

#ad
ROCAM #ad - Dvojitý alarm s denním týdnem/7denním/víkendovým režimem tyto led hodinky vám umožní nastavit dva samostatné časy buzení pro vašeho partnera a vás. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory.

Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu. Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, Sa-So, Po-P, jednorázové.

Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, které ve tmě vyzařuje jemnou záři, monitor vlhkosti a teploměr, 9" LED displej s velkými čísly, což vytváří klidné prostředí pro spaní. Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Probuďte se tak, jak chcete. Vychutnejte si pohodlí funkce odloženého buzení pro dalších 9 minut spánku a osvěžující start do dne.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

6. ROCAM

#ad

12/24 H, USB nabíječka, digitální budík s 5 stmívači, Snooze, typ C, projekční hodiny pro starší děti, ROCAM Budík s projekcí do ložnice, zálohování baterie, 270° projektor

#ad
ROCAM #ad - Podporuje funkci bluetooth, takže můžete svůj oblíbený playlist zcela jednoduše streamovat přes digitální budík. Pokud chcete ještě trochu více spát, dotykem radiobudíku s dotykovým senzorem "SNOOZE" na horní straně vám umožní spát dalších 9 minut.

Vestavěný vysoce kvalitní reproduktor pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Hi-fi reproduktor s technologií Bluetooth 5. 0 pro snadné spárování a přenosovou vzdálenost až 10 m. Už žádné náhlé probuzení! můžete se probudit svými oblíbenými rozhlasovými stanicemi 45–116 db nebo zvukem alarmu. Za rádiovým budíkem je usb konektor 5 v/1 a stejnosměrný proud a konektor typu C, 5 - 108 MHz, pomocí kterého můžete nabíjet svůj mobilní telefon a USB zařízení. Začněte svůj den s funkcí jemného buzení.

Dopřejte sobě a svým nejmilejším ten nejcennější dárek, usb napájecí adaptér s napájecím kabelem, který může radiobudík nabídnout: nerušený a relaxační noční klid a buzení. S naším budíkem zaručeně najdeš perfektní stupeň stmívání pro nerušený spánek každou noc. S funkcí dotykového stmívání můžete nastavit 5 stupňů stmívání od nízké po vysokou, pomůže vám vidět věci ve tmě, jak si přejete. Zobrazení času přepínatelné 24/12 hodin a režim dst.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
ModelkaCR1024

7. Jugendcx

#ad

Duální alarm, snooze, digitální budík se světlem, Bluetooth reproduktor 5.0, 12 Natural Soun pro, Digitální budík s nabíjecí stanicí, Jugendcx 18 W bezdrátová rychlonabíječka s adaptérem a kabelem

#ad
Jugendcx #ad - 12 barev rgb a nočního světla: digitální budík se světlem může šarmantně svítit, muže, s dárkovým balíčkem, jsou vhodné pro ženy, navržený s monochromatickými/smíšenými/různými barvami a světlo je stmívatelné s nastavením 0–20 stupňů. Budík s indukčním nabíjením je kompatibilní s více mobily. Stmívatelný časový led displej 0 – 3 stupně jasu vhodné i pro osoby citlivé na světlo během spánku.

Měkké ochranné světlo z něj může vytvořit noční světlo / lampičku na čtení / lampu na noční stolek / okolní světlo. Cílová skupina: budík hlasitý pro hluboký spánek, milý a teplý dárek pro všechny, digitální budík pro dospělé, seniory, mládež, kteří chtějí mít inovativní a módní digitální budík s funkcí nabíjení a nočním světlem. Dva budík a funkce odloženého buzení: digitální nastavitelný budík s rychlým a jednoduchým nastavením. Režim spánku při pádu: digitální budík bez tikání, 10 – 120 minut, bezdrátová nabíječka s 12 přirozenými zvuky nebo použijte bluetooth 5.

0 reproduktor pro přehrávání své oblíbené melodie s nastavitelnou hlasitostí, aby vám pomohl uvolnit se a před spaním, takže můžete jemně a rychle usnout ve stavu relaxace. Digitální alarm s nabíjecí stanicí je perfektní noční stolek pro všechny vaše potřeby. 18w qc 3. 0 rychlé bezdrátové nabíjení: digitální budík s nabíjecím adaptérem a kabelem usb-c, zapomeňte bez starostí nabít váš telefon a po probuzení získáte plné nabití, pohodlný pro nabíjení vašeho telefonu, šetří místo na počítači.
ZnačkaJugendcx #ad
VýrobceJugendcx #ad
Výška4.33
Délka3.03
Šířka1.5

8. CSL-Computer

#ad

Projekční budík s ukazatelem teploty a vlhkosti vzduchu, Budík CSL – digitální radiobudík s 3 stupni jasu obrazovky, duální alarm 12/24h USB přípojka

#ad
CSL-Computer #ad - S volitelným časovačem spánku od 5 do 90 minut. 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Na dovolené, při směnách nebo na služební cestě. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně.

Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Provoz přes 5v síťový zdroj. Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, dobře čitelné číslice. 305273. Funkce snooze lze velkoryse nastavit na 5 až 60 minut. Projekční budík, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto.

Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, 2 A se na palubě nachází nabíjecí USB port. Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, který se osvědčil při každodenním používání. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Displej s vysokým leskem s lehkým zrcadlovým efektem. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.82
Délka7.09
Hmotnost0.52
Šířka1.5
Číslo díluA305273x3
ModelkaA305273x3
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. ANJANK

#ad

FM-Radio, 2 Weckgeräusche, USB-Ladeanschluss, schnelle, kabellose Ladestation für iPhone/Samsung Galaxy, Schlaf-Timer, Holz-LED-Uhr für den, 5-stufiger Dimmer, ANJANK Digitaler Wecker aus Holz, 10 W

#ad
ANJANK #ad - Das eingebaute kabellose qi-ladepad ist mit qi-fähigen Telefonen kompatibel. Kabelloses laden von anjank unterstützt 5 w, 7, 5 w und 10 w adaptives laden. Sleep-timer-funktion 10–120 Minuten zur Auswahl. 3-in-1 anjank kombiniert die kapazitäten eines weckers, eines fM-Radios und einer kabellosen Ladestation in einem Gerät.

International products have separate terms, and language of product, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. B. Es stehen fünf dimmstufen zur Verfügung, um Sie wach zu halten, morgens aufzustehen. Es verfügt auch über einen USB-Anschluss zum Aufladen anderer elektronischer Geräte, wie z. Es ermöglicht ihnen, ihre lieblingskanäle einfach abzustimmen und zu speichern. Legen sie ihr gerät einfach auf die Oberseite für einfaches Aufladen ohne Kabel.

Fm-radio und sleep-timer: das radio hat einen standard-frequenzbereich von 87, 5–108 mhz. Ideal für ein schnelles Nickerchen! Individuelle helligkeit: großes led-display mit 3, die es leicht machen, um ihnen zu helfen, noch zu dunkel, 1 cm zahlenziffern, um zu sehen. Der premium-lautsprecher verfügt über leicht einstellbare Lautstärkeregler, damit Sie den lauten und klaren Klang genießen können. Mit 2 wecktönen können sie den klassischen Summer wählen oder das Radio verwenden, sodass Sie eine für Sie angenehme Lichtstufe auswählen können.
ZnačkaANJANK #ad
VýrobceANJANK #ad
Výška2.75
Délka3.7
Hmotnost1.48
Šířka1.5
Číslo dílu1
Modelka192

10. TechniSat

#ad

TechniSat Rádiobudík Digitradio 51 DAB DAB +, FM, funkce odložení, budík se dvěma nastavitelnými časy budíku, spánek, rádiobudík, stmívatelné zobrazení, konektor pro sluchátka černá

#ad
TechniSat #ad - Velký a stmívatelný lcd displej s osvětlením: kromě kanálu a dalších informací o programu můžete také zobrazit čas na integrovaném displeji.

Budík dab + s oblíbenou pamětí pro dvě digitální rádia dab + a jednu stanici FM - funkce budíku je možná pomocí rádia nebo signálního tónu. Digitální rádio s displejem hodin a data, dvěma nastavitelnými časovačem budíku a funkcí spánku pro uvolněné probuzení a usínání. Rozsah dodávky: rádio budík digitradIO 51, napájení, návod k obsluze. Nastavitelný rytmus buzení denně, všední dny, víkendy s funkcí odložení - hlasitost alarmu lze libovolně volit a pomalu se zvyšuje.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška5.87
Délka1.93
Hmotnost0.96
Šířka4.96
Číslo dílu4019588100084
Modelka0000/4981
Záruka2 roky