Top 10 Kinderuhr mit GPS und Anruf Funktion – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RUIMEN

#ad

Více, chytré hodinky pro ženy i muže, monitor spánku, krokoměr, fitness hodinky s monitorováním SpO2, hodinky s měřením tepu, HD dotyková obrazovka, hodinky, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu

#ad
RUIMEN #ad - Podporuje oznamování zpráv zprávy, facebook, jezdíte na kole, WhatsApp, po připojení k Bluetooth můžete volat nebo přijímat hovory přes hodiny. Upozornění: na zprávu nelze odpovědět. Existuje celá řada ciferníků a designy DIY-ciferníku. Nemůže podporovat vložení sim karty.

Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Nezmeškáte žádné důležité hovory, pokud trénujete, Instagram, Twitter, Wechat atd. Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, italsky, španělsky. Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, vzdálenost, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví. Zdravý partner na zápěstífitness hodinky zaznamenávají každodenní kroky, spánek a připomenutí fyziologického cyklu.

Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, ale neponořujte se svými hodinkami. 100+ sportovních režimů & vodotěsnost ip68 fitness hodinky mají pro vás standardně 20 sportovních režimů, že je můžete bez obav nosit při plavání, což znamená, v aplikaci si můžete vybrat z více než 100 sportovních režimů nový sportovní režim a přenést je do hodinek. Dokáže sledovat kyslík v krvi, spotřebu kalorií. Design s velkou kapacitou a nízkou spotřebou energie nabízí delší životnost.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Šířka1.54

2. RUIMEN

#ad

Vodotěsné,, hodinky s měřením tepu, měření, chytré hodinky, pánské s funkcí telefonu, fitness hodinky, více tréninkových režimů, krokoměr, SpO2, kontrola spánku, dámské, zprávy, RUIMEN Chytré hodinky

#ad
RUIMEN #ad - 1, 85" velká obrazovka a diy ciferníky super velký čtvercový 1, 85palcový barevný displej hd zobrazuje na první pohled více informací a celý displej je živý a barevný. Fitness tracker a více než 110+ sportovních režimů fitness hodinky mají 110+ sportovních režimů jako fotbal, jóga atd. Tyto hodinky mají mnoho praktických funkcí, přizpůsobení jasu, hry, vedení dechu, upozornění pohybu a pitné vody, hledání telefonu a kapesní svítilny, jako např.

Zaznamenávejte přesně celodenní aktivity, běh, chůze, jízda na kole, naběhlé míle a aktivní minuty. Přizpůsobte si své chytré hodinky pro muže a ženy několika uživatelsky definovanými ciferníky a vytvořte si vlastní stylové chytré hodinky. Hlasový asistent na vašich chytrých hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu. Zůstaňte ve spojení se zprávami sms/SNS a nepromeškejte žádné důležité informace. Zlepšuje celkový zážitek z používání a usnadňuje používání a čtení chytrých hodinek.

S připojením přes bluetooth a 30denní pohotovostní režim. Zeptejte se, ovládejte přehrávání hudby, zkontrolujte počasí, časovač a další tím, že jednoduše budete mluvit s hodinkami. Váš spánek lze také automaticky sledovat prostřednictvím chytrých hodinek a naší aplikace a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, lehký spánek, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Sportovní hodinky jsou vodotěsné podle ip68, vzdálenost, spálené kalorie, jako jsou kroky, turistika, horolezectví, takže je můžete bez obav nosit v bazénu a umýt si ruce.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.67
Délka10.63
Hmotnost0.22
Šířka3.43
ModelkaD1

3. PIULAXIU

#ad

Tlačítko SOS, školní režim, pro chlapce a dívky,, dětská hudba, telefon, učení slov, chytré hodinky, budík s 13 zvyky, dětské hodinky, dárky, volání, audioknihy, Chytré hodinky pro děti s 26 hrami

#ad
PIULAXIU #ad - Jakmile je nastaven čas, oči a mozek a podporují výpočetní schopnost, reakční schopnost a logickou analytickou schopnost dětí. Personalizovaná nastavení, praktické a krásné chytré hodinky piulaxiu pro dívky obsahují 2 vyměnitelné pohodlné náramky, jeden ze silikonu a jeden s nylonovým suchým zipem.

Tyto velké hodinky s dotykovou obrazovkou mají celou řadu přepínatelných tapet a témat. Sos telefon, stačí dvakrát dlouhé stisknutí tlačítka chytrých hodinek pro aktivaci sos, chraňte děti po vložení sim karty mohou chytré hodinky děti bez překážek uskutečňovat a přijímat hovory a kdykoli tak navázat emocionální spojení s dítětem. Slovovní karty a obrázkové knihy, které probudí zájem dětí o čtení, které se starají o vzdělávání dětí chytré hodinky piulaxiu pro děti obsahují audio karty o zelenině a zvířatech, naučí je respektovat ostatní, které mohou rozšířit slovní zásobu dětí.

Splňte své preference a přizpůsobte si jedinečné dětské hodinky. Je to perfektní dárek k narozeninám, procházky se psem atd. Což umožňuje smysluplné rozdělení doby učení a zábavy a podporuje časový koncept dětí. Kromě toho mají dětské hodinky také funkce jako krokoměr, chodit do školy, Vánocům nebo jiným příležitostem. Aby se zabránilo tomu, které současně trénují ruce, aby se děti staly závislými na hraní, nelze hru v tomto časovém období otevřít.
ZnačkaPIULAXIU #ad
VýrobcePIULAXIU #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79

4. PIULAXIU

#ad

Pro chlapce a dívky,, volání, chytré hodinky, telefon, učení slov, školní režim, Chytré hodinky pro děti s 26 hrami, audioknihy, dětské hodinky, dárky, budík s 13 zvyky, dětská hudba, tlačítko SOS

#ad
PIULAXIU #ad - Tyto velké hodinky s dotykovou obrazovkou mají celou řadu přepínatelných tapet a témat. Sos telefon, stačí dvakrát dlouhé stisknutí tlačítka chytrých hodinek pro aktivaci sos, chraňte děti po vložení sim karty mohou chytré hodinky děti bez překážek uskutečňovat a přijímat hovory a kdykoli tak navázat emocionální spojení s dítětem.

Chytré hodinky pro děti kromě toho obsahují 8 klasických knih anglických příběhů s krásnými ilustracemi, odvážně čelit problémům atd. Aby se zabránilo tomu, mají chytré hodinky pro děti školní režim. Kromě toho mají dětské hodinky také funkce jako krokoměr, kalendář. Paměť návyků, což umožňuje smysluplné rozdělení doby učení a zábavy a podporuje časový koncept dětí. Jakmile je nastaven čas, oči a mozek a podporují výpočetní schopnost, nelze hru v tomto časovém období otevřít. Splňte své preference a přizpůsobte si jedinečné dětské hodinky. 26 her na podporu intelektuálního rozvoje chytré hodinky pro chlapce s 26 pečlivě vybranými vzdělávacími hrami, které současně trénují ruce, aby se děti staly závislými na hraní, reakční schopnost a logickou analytickou schopnost dětí.

Můžete si také stáhnout oblíbené fotografie svého dítěte do chytrých hodinek a nastavit je jako tapetu. Slovovní karty a obrázkové knihy, které se starají o vzdělávání dětí chytré hodinky piulaxiu pro děti obsahují audio karty o zelenině a zvířatech, které probudí zájem dětí o čtení, naučí je respektovat ostatní, které mohou rozšířit slovní zásobu dětí.
ZnačkaPIULAXIU #ad
VýrobcePIULAXIU #ad
Výška0.39
Délka1.18
Šířka0.79

5. Nerunsa

#ad

Fitness hodinky se srdeční frekvencí, sportovní hodinky, krokoměrem, monitorem spánku, Chytré hodinky s funkcí telefonu, vodotěsné hodinky IP68,, 110+ sportovních režimů, dotykový displej 1,85"

#ad
Nerunsa #ad - Chytré hodinky mohou během tréninku také zaznamenávat kalorie, vzdálenost a kroky, badminton atd. Vihadlo, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Současně mohou náramkové hodinky pánské dámské také přijímat smS a SNS WhatsApp, můžete zobrazit protokoly hovorů, Twitter, po spojení s telefonem přes Bluetooth, YouTube atd.

V aplikaci gloryfit si můžete vybrat přes 100 nádherných ciferníků nebo nahrát svůj oblíbený obrázek, abyste si mohli přizpůsobit hodinky a ukázat svůj jedinečný styl. Noste své chytré hodinky p66d správně, ani příliš úzké, ani příliš volné, abyste se cítili dobře a senzory mohli správně pracovat. Nepromeškáte žádné informace. S vodotěsností ip68 mohou fitness hodinky splnit vaše každodenní vodotěsné požadavky. Bluetooth hovory a oznámení: chytré hodinky mají vestavěný mikrofon a reproduktor, instagram, facebook, používat klávesnici k vytáčení a přijímat nebo ukončovat hovory kdykoli a kdekoli. Multifunkční a dlouhá výdrž baterie: tyto dámské pánské fitness hodinky mají mnoho praktických funkcí pro každodenní použití, předpovědi počasí, včetně budíku, hledání telefonu, ovládání kamery a dalších funkcí.

Kromě toho nabízí hodinky monitorování spánku, které zaznamenává čas vašeho spánku a rozpozná váš stav spánku. Chytré hodinky jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou, časovače, stopek, ovládání hudby, plné nabití 2 hodiny vám může nabídnout až 7 dní pracovní doby a 30 dní pohotovostního režimu.110+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky nabízejí 110+ sportovních režimů jako chůze, běh, jóga, které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby.
ZnačkaNerunsa #ad
VýrobceNerunsa #ad
Výška6.5
Délka0.75
Hmotnost0.22
Šířka3.78
Číslo díluEQ1011-431
ModelkaP66D
ZárukaZáruka 2 roky

6. Kesasohe

#ad

SOS IP68, dětské chytré hodinky s HD videohovorem, stopky, rodinný chat, vodotěsné, dětské s GPS a telefonem, třídní režim, Kesasohe Chytré hodinky 4G, dětské hodinky pro chůze a, herní kamera, budík

#ad
Kesasohe #ad - 7 herních a třídních režimůhrací hodiny mají 7 integrovaných puzzle hry: matematická hra, letadlo, aby se děti mohly v klidu učit, god of wealth, Ninja Running, Block. Dětské hodinky podporují rodinný chat, takže členové rodiny mohou kdykoli a kdekoli posílat SMS a hlasové zprávy svým dětem.

Registrační kód v programu qr kódu hodinek nově modernizované 4g dětské chytré hodinky umožňují rychlejší spojení s mobilními telefony. Nejlepší zákaznická podpora před vložením sim karty prosím dětské hodinky vypněte. Pokud máte problémy s používáním hodinek, kontaktujte nás prosím včas. Může také zobrazovat stopy aktivity, rodinný chat, kameru, pokud je připojena k mobilnímu telefonu. Rodiče mohou dostávat informace o poloze svých dětí v reálném čase prostřednictvím aplikace na gps tracker pro děti. Nejnovější dětské chytré hodinky 4g lze je použít jako přenosný chytrý telefon pro vaše dítě.

Rodiče si mohou na svých mobilních telefonech nastavit zakázané časové okno, Brave Monkey, Auto, když jsou ve škole. Chytré hodinky kids využívají síť 4G, což usnadňuje a usnadňuje videohovory. Qr kód zařízení pro hodinky a qr kód ke stažení programu SeTracker se nachází ve vestavěném programu hodinek. Dětské hodinky podporují síť 4g a nabízejí hd videohovory, obousměrné hovory, budík, hry, GPS lokalizaci, školní režim, přijímat textové zprávy a odmítat cizí hovory, SOS, časovač a další.
ZnačkaKesasohe #ad
VýrobceKesasohe #ad
Výška0.59
Délka6.5
Hmotnost0.15
Šířka0.79

7. Kesasohe

#ad

Dětské s GPS a telefonem, SOS IP68, třídní režim, budík, stopky, herní kamera, vodotěsné, rodinný chat, dětské chytré hodinky s HD videohovorem, dětské hodinky pro chůze a, Kesasohe Chytré hodinky 4G

#ad
Kesasohe #ad - Může také zobrazovat stopy aktivity, školní režim, kameru, obousměrné hovory, rodinný chat, GPS lokalizaci, SOS, budík, přijímat textové zprávy a odmítat cizí hovory, pokud je připojena k mobilnímu telefonu. Může vašemu dítěti pomoci zachytit krásné okamžiky v jeho životě a také sledovat jeho dobré návyky.

Tak je vždy zaručena bezpečnost dítěte. Hd videohovor a sos4g chytré hodinky pro děti s gps a telefonem simpodporují kromě hlasových hovorů v obou směrech také hd videohovory. Rodiče mohou dostávat informace o poloze svých dětí v reálném čase prostřednictvím aplikace na gps tracker pro děti. Registrační kód v programu qr kódu hodinek nově modernizované 4g dětské chytré hodinky umožňují rychlejší spojení s mobilními telefony.

Pokud vidíte obousměrnou šipku hodin skákat, můžete si aplikaci stáhnout do svého mobilního telefonu a normálně používat všechny funkce hodinek. Pomůžeme vám problém vyřešit do 24 hodin. Rodiče jsou informováni, pokud je pozice mimo bezpečnostní zónu. Dětské hodinky mají HD kameru, funkci budíku a funkci kalkulačky. Po úspěšném přijetí dat ze SIM karty. Chytré hodinky kids využívají síť 4G, což usnadňuje a usnadňuje videohovory.
ZnačkaKesasohe #ad
VýrobceKesasohe #ad
Výška0.59
Délka6.5
Hmotnost0.15
Šířka0.79

8. Kesasohe

#ad

Kinder Geschenke für Jungen Mädchen 5-12 Y, 4G Smartwatch Kinder mit GPS und Telefon, Kinder Smartwatch mit HD Videoanruf SOS Familien Chat IP68 Wasserdicht Spiel Kamera Wecker Stoppuhr Klassenmodus

#ad
Kesasohe #ad - Es dauert einige Zeit, kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig. Kinder uhren unterstützt den familien-Chat, sodass Familienmitglieder jederzeit und überall SMS und Sprachnachrichten an ihre Kinder senden können. Dann finden sie den gerätecode und den Code zum Herunterladen des Programms im QR-Code des eingebauten Programms der Uhr.

So ist die sicherheit des Kindes immer gewährleistet. 7 spiel und klassenmodusdie spieluhr hat 7 integrierte puzzlespiele: math game, ninja running, brave monkey, Block. Die kinder uhren verfügt über eine HD-Kamera, eine Weckfunktion und eine Taschenrechnerfunktion. Wenn sie den bidirektionalen Pfeil der Uhr springen sehen, bevor Sie die SIM-Karte einlegen. Kinder können sich entspannen und ihr Gedächtnis und ihre Fantasie in der Freizeit trainieren. Registercode im qr-code-programm der uhrdie neu aufgerüstete 4g kinder smartwatch ermöglicht eine schnellere verbindung zu mobiltelefonen.

Es wird jedoch nicht empfohlen, die schönen Momente in seinem Leben festzuhalten und auch seine guten Gewohnheiten zu überwachen. Nachdem die uhr erfolgreich Daten von der SIM Karte empfangen hat. Beste kundenbetreuungbitte schalten sie kinderuhren aus, können sie die app setracker auf ihr mobiltelefon herunterladen und alle Funktionen der Uhr normal nutzen. Sie kann ihrem kind helfen, sodass Ihr Kind sie auch beim Händewaschen oder im Regen benutzen kann. Eltern können 3 sos-telefonnummern speichern und die SOS-Funktion durch langes Drücken der Einschalttaste aktivieren.
ZnačkaKesasohe #ad
VýrobceKesasohe #ad
Výška3.15
Délka9.84
Hmotnost0.15
Šířka0.75

9. Kesasohe

#ad

Budík, klasická modř, krokoměr, vodotěsné kamera, Kesasohe 4G Kids Connected Watch se SOS chatem a videohovorem dětské GPS hodinky IP68

#ad
Kesasohe #ad - Tato hračka na mobil se dodává v 8 jazycích: němčina, turečtina, francouzština, španělština, angličtina, italština a holandština, portugalština, takže existuje velký výběr. Individuální tapety a nejlepší servis: tento dětský smartphone se dodává s 12 krásnými tapetami, takže si děti mohou vybrat oblíbenou tapetu pro tento mobilní telefon podle svých potřeb a samy se stanou designérem a užijí si z něj radost.
ZnačkaKesasohe #ad
VýrobceKesasohe #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost0.15
Šířka0.79

10. Kesasohe

#ad

Klasická móda, budík, Kesasohe 4G Kids Connected Watch se SOS chatem a videohovorem dětskými GPS hodinkami IP68, vodotěsné kamera, růžové, krokoměr

#ad
Kesasohe #ad - Tato hračka na mobil se dodává v 8 jazycích: němčina, takže existuje velký výběr. Individuální tapety a nejlepší servis: tento dětský smartphone se dodává s 12 krásnými tapetami, francouzština, angličtina, turečtina, portugalština, italština a holandština, španělština, takže si děti mohou vybrat oblíbenou tapetu pro tento mobilní telefon podle svých potřeb a samy se stanou designérem a užijí si z něj radost.
ZnačkaKesasohe #ad
VýrobceKesasohe #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost0.15
Šířka1.18