Top 10 Kinder Plüschtiere – Plyšová zvířata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NICI

#ad

Sbírání a mazlení – útulný mazlivec, chlapce a miminka – flaušové plyšové zvířátko na hraní, pestrý, NICI 46507 Plyšové zvířátko šnek 25 cm – plyšové zvířátko pro dívky

#ad
NICI #ad - Classic bear: jaro je tady a sladký, světle hnědý medvěd a jeho nejlepší kamarád hlemýžď slaví jaro piknikem v lese. Společně si užijete mnoho dobrot a necháte se dobře jít.

Plyšová zvířátka nici zajišťují mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Ideální dárek pro miminka, děti a fanoušky mazlíčků: ideální dárek k narozeninám, ke křtinám nebo k nástupu do školy. Má hnědou hlavu vlasů, vyšívané letní pihy a do detailu zamilovaný tyrkysový šnečí budka. Hebce měkký: roztomilý šnek je super měkké plyšové zvířátko z kvalitního plyšového NICI.

Ať už při mazlení nebo dovádění, malý šnek je vždy po tvé straně. Zvědavý: plyšový šnek rád objevuje svět. Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči kojenců a dětí. Proto je vždy ráda všude s sebou. Doplňte také celou kolekci Classic Bear řady NICI.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška7.48
Délka9.84
Hmotnost0.44
Šířka5.51
Číslo dílu46507
Modelka46507
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

2. hochzeitsMONSTER

#ad

HochzeitsMONSTER, svatební kytice plyšového zvířátka 42 cm **nové** Pták kytice látkové zvířátko party gag jako házecí kytice na svatbu nebo pro nevěstu a svobodu

#ad
hochzeitsMONSTER #ad - Jako svatební kytice je tato plyšová kytice vtipným překvapením pro nevěstu, svobodné ženy a hosty. Vtipné světlo na svatbě – nejvýraznější svatební kytice všech dob. Snadná údržba – plyšové zvířátko lze povrch omýt vodou a jemným mýdlem pro odstranění skvrn.

Uchovejte si svoji nevěstu – která nevěsta se ráda oddělí od své pravé a jedinečné kytice? právě pro přijetí tohoto rozhodnutí kupuje např. Díky tomu lze originální svatební kytici uchovávat na věčnost. Testováno na bezpečnost a škodlivé látky – pro nás je důležité, aby výrobky, které prodáváme, byly pokud možno ekologicky a certifikovány podle evropských směrnic EN71 a REACH.

Křupání a milování – svatební kytice gerda je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je plyšové zvířátko hebké a teplé. Německá značka – podpořte tímto nákupem začínající německý start! Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, jsme tu pro vás i po nákupu. Nejlepší družička v moudré předvídavosti tuto plyšovou kytici jako házecí kytici. Látková zvířátka jsou perfektním dárkem pro malé a velké děti:.
ZnačkahochzeitsMONSTER #ad
VýrobcehochzeitsMONSTER #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.68
Šířka0.39
Číslo dílu4262433250018
Modelka4262433250018

3. Squishmallows

#ad

Squishmallows SQK0301, Minnie Mouse 35 cm, super měkké plyšové zvířátko, oficiální plyšové hračky Kelly Toys

#ad
Squishmallows #ad - Vhodné pro děti od 0 let. Ideální velikost – tato detailní a měkká plyšová zvířátka mají přesně tu správnou velikost, abyste je mohli vzít všude s sebou. Squad up – zvětšete svůj squish squad s tímto super měkkým a hebkým Squishmallow pro sbírání. Ultra hebký – originální plyš Squishmallows je vyroben z kvalitního, hebkého materiálu. OriginÁlnÍ squishmallows – tento velký plyš je originální plyš Kelly Toy.
ZnačkaSquishmallows #ad
VýrobceJazwares #ad
Výška16
Délka15
Hmotnost1.75
Šířka14
Číslo díluSQK0301
ModelkaSQK0301
Záruka2 roky zákonná záruka

4. Prextex

#ad

Prextex Vysoce kvalitní plyšový dinosaurus 4 balení 10" dlouhý, sortiment, velký dárek pro děti, plněné zvířátko, velká sada pro děti

#ad
Prextex #ad - Prextex plyšový sortiment dinosaurů pro hodiny od Dino Fun! Obsahuje: 4 plyšové dinosaury každý dinosaurus měří 6 palců dlouhý. Skvělý nápad na dárek; tyto plyšové dinosaury jsou perfektním vánočním dárkem pro vašeho malého milovníka dinosaurů! Hrající barvy; tyto dinosaury jsou vyrobeny z krásné barevné látky pro vaše malé hodiny hry. Snadné čištění; tyto dinosaury jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a pratelného materiálu, navržené s realistickými detaily.
ZnačkaPrextex #ad
VýrobcePREXTEX #ad
Výška7
Délka8
Hmotnost0.44
Šířka6
Číslo dílu43224-14241
ModelkaGDL7005

5. Squishmallows

#ad

Offizielles Jazwares Plüsch, Squishmallows SQK0303, Stitch 35 cm, superweiches Kuscheltier

#ad
Squishmallows #ad - Squad up: vergrößere dein Squishmallows Squad mit diesem 35 cm Stitch Plüsch. Einzigartige persÖnlichkeiten: Squishmallows gibt es in einer Vielzahl von Farben, Größen und mit einzigartigen Persönlichkeiten. Must-have: jeder Squishmallows ist aus besonders weichem und hochwertigen Materialien hergestellt. Zum sammeln und spielen: entdecke jetzt viele weitere Squishmallows zum Sammeln und Spielen, wie die Flip-A-Mallows von Squishmallows. Kuscheln und spielen: dieses süße Kuscheltier ist der ideale Begleiter bei langen Auto- und Flugreisen, Filmmarathons und mehr.
ZnačkaSquishmallows #ad
VýrobceJazwares #ad
Výška16
Délka15
Hmotnost1.53
Šířka14
Číslo díluSQK0303
ModelkaSQK0303
Záruka2 Jahre gesetzliche Gewährleistung

6. Schmidt Spiele

#ad

Schmidt Spiele 42189, Zásilka s myší, slona plyšové zvířátko cca 17 x 19 cm

#ad
Schmidt Spiele #ad - Pozice těla plyšová zvířata: sedící. Druh zvířete: Slon. Skupina zboží plyš a látka: Licenční figurky. Pohlaví: dívky a chlapci. Cílová skupina: školka. Barva plyšových zvířátek: Originál. Velikost látkového zvířete: 19 cm.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost0.3
Šířka5.91
Číslo dílu42189
Modelka42189
ZárukaŽádná záruka výrobce

7. Wild Republic

#ad

Wild Republic 17383 19339 Plyš Armadillo, Cuddlekins plyšové zvířátko, plyšové zvířátko 30 cm, více

#ad
Wild Republic #ad - Bezpečné pro malé. Hlavním principem při založení podniku bylo podporovat zvědavost na svět zvířat a zázraky přírody. Skvělý dárek pro miminka pro dívky a chlapce: perfektní pro dětské showers, jako vánoční dárek, narozeniny, dekorace do pokoje a pro tématické party.

Vzdělávací hračka: děti se s měkkým plyšovým zvířátkem učí něco o divočině a přitom také o přírodě. Wild republic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě realistických plyšových zvířat a hraček. Dětská hračka: realistická, měkká, ekologická výplň z recyklovaných lahví na vodu, pásovec, věrná do detailu, hebká. Bezpečnost hračky: recyklovaná hračka překonává požadavky CPSIA USA a EN71 EU na bezpečnostní normy a specifikace.
ZnačkaWild Republic #ad
VýrobceWild Republic #ad
Výška10
Délka6
Šířka12
Číslo dílu17383
Modelka19339
ZárukaNo Warranty

8. Aurora

#ad

Flopsie, Aurora, 12" Gemini Goat

#ad
Aurora #ad - Diese flopsie wurde für eine optimale Spielzeit mit einem beweglichen Körper entwickelt. Um stabilität und qualität zu gewährleisten, enthält dieser Plüsch Bohnenpellets, die für alle Altersgruppen geeignet sind. Dieser plüsch ist ca. Größe: 11, 4 x 31, 8 x 12, 7 cm. Hochwertige materialien sorgen für eine weiche, flauschige Haptik. Süßer, liebenswerter Gesichtsausdruck.
ZnačkaAurora #ad
VýrobceAurora World #ad
Výška5
Délka4.5
Hmotnost0.38
Šířka12.5
Číslo dílu31937
Modelka31937

9. Squishmallows

#ad

Medvídek Pú 35 cm, super měkké plyšové zvířátko, oficiální plyšové hračky Kelly Toys, Squishmallows SQK0302

#ad
Squishmallows #ad - Ultra hebký – originální plyš Squishmallows je vyroben z kvalitního, hebkého materiálu. OriginÁlnÍ squishmallows – tento velký plyš je originální plyš Kelly Toy. Squad up – zvětšete svůj squish squad s tímto super měkkým a hebkým Squishmallow pro sbírání. Ideální velikost – tato detailní a měkká plyšová zvířátka mají přesně tu správnou velikost, abyste je mohli vzít všude s sebou. Vhodné pro děti od 0 let.
ZnačkaSquishmallows #ad
VýrobceJAZWARES #ad
Výška16
Délka15
Šířka14
Číslo díluSQK0302
ModelkaSQK0302
Záruka2 roky výrobce

10. PREXTEX

#ad

6dílná sada na hraní s plyšovým zvířátkem s kapsou na zip, Prextex Plyšová hračka Carry Along s 5 malými plyšovými mazlíčky

#ad
PREXTEX #ad - Tato jedinečně navržená obří kachna je vhodným domovem pro nádherná, měkká miminka. Nejlepší vánoční dárek pro děti každého věku. Přetáhněte kachničky do velké kachny, abyste je mohli jednoduše uložit a přepravovat! Obsahuje: pět kvalitních, pratelných dětských dukies s velkou 25 cm velkou kachničkou-matkou se zipem. Patentovaná od prextex, jedinečně navržená, 25 cm velká, ručně vyrobená plyšová kachní maminka s 5 malými kuřaty.
ZnačkaPREXTEX #ad
Výrobceprextex #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost0.38
Šířka3
Číslo díluGDL90431
ModelkaGDL90431