Top 10 Holz Zuschnitt Nach Maß – Lepenka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AUPROTEC

#ad

Bílá, přířezy s lemováním, délka až 200 cm, povrchová úprava melaminovou pryskyřicí, přířez, výběr: 20 x 50 cm ABS hrana kompletní, 19 mm dřevotřísková deska, dekorační desky

#ad
AUPROTEC #ad - Kvalitní dřevotřísková deska p2 podle din en 312 pro nábytek a vnitřní výstavbu v suchém prostoru, police do skříně, nahoře a dole s povrchovou úpravou, komody, univerzální použití jako police, komoda atd.

Auprotec dekorativní desky s přesným přířezem. Dřevotřískové desky s vrstvou melaminové pryskyřice a přesouváním hran, volitelně podélně nebo kompletně olepené – Made in Germany. Tloušťka materiálu: 19 mm, oboustranně povrstvená | varianta 1: nárazuvzdorná ABS hrana na dlouhé straně přířezu, varianta 2: nárazuvzdorná ABS hrana na všech stranách přířezu.

Rozsah dodávky: 1x dekor přířez desky bílý 20 x 50 cm varianta 2 ochrana hran čtyřstranná. Díky povrchové úpravě z vysoce robustní melaminové pryskyřice je deska do značné míry odolná proti poškrábání, nárazuvzdorná, odpuzuje nečistoty a vodu a je odolná vůči UV záření.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad

2. AUPROTEC

#ad

19 mm dřevotřísková deska, dekorační desky, délka až 200 cm, výběr: 20 x 30 cm ABS hrana kompletní, přířezy, s lemováním, přířez mandal javor přírodní povrchová úprava melaminovou pryskyřicí

#ad
AUPROTEC #ad - Tloušťka materiálu: 19 mm, oboustranně povrstvená | varianta 1: nárazuvzdorná ABS hrana na dlouhé straně přířezu, varianta 2: nárazuvzdorná ABS hrana na všech stranách přířezu.

Auprotec dekorativní desky s přesným přířezem. Díky povrchové úpravě z vysoce robustní melaminové pryskyřice je deska do značné míry odolná proti poškrábání, nárazuvzdorná, odpuzuje nečistoty a vodu a je odolná vůči UV záření. Kvalitní dřevotřísková deska p2 podle din en 312 pro nábytek a vnitřní výstavbu v suchém prostoru, police do skříně, nahoře a dole s povrchovou úpravou, univerzální použití jako police, komody, komoda atd.

Rozsah dodávky: 1x dekor přířez mandal javor přírodní 20 x 30 cm varianta 2 ochrana hran čtyřstranná. Dřevotřískové desky s vrstvou melaminové pryskyřice a přesouváním hran, volitelně podélně nebo kompletně olepené – Made in Germany.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad

3. MySpiegel.de

#ad

MySpiegel.de Deska stolu dřevo, dub sonoma, povrstvená dřevěná dekorativní deska Sonoma dub o tloušťce 25 mm 180 x 80 cm, přířez na míru

#ad
MySpiegel.de #ad - Tento výrobek obsahuje pouze dřevěnou stolní desku! Made in germany přímo od výrobce. Dekorativní dřevo o tloušťce 25 mm na všech stranách olepené. Použití pouze pro vnitřní použití.
ZnačkaMySpiegel.de #ad
VýrobceMySpiegel.de #ad
Výška3.15
Délka9.84
Šířka7.87

4. AUPROTEC

#ad

S lemem, šířka x hloubka 600 mm, 19 mm, přířez na míru, dřevo, povrchová úprava melaminovou pryskyřicí, AUPROTEC Policová police, velikost do max. 700 mm, ABS hrana: barva bílá

#ad
AUPROTEC #ad - Tloušťka desky 19 mm, potažená melaminovou pryskyřicí 2 mm abs hranou | barva: bílá podobná rAL 9003 | šířka až 700 mm – hloubka do 600 mm 4 podlahové nosiče na polici jsou součástí dodávky.

Auprotec police s vysoce robustním povrchem z melaminové pryskyřice a hranou ABS | udržitelný dřevěný produkt z kontrolovaného lesního hospodářství, vyrobený v Německu. Kvalitní dřevotřísková deska p2 podle din en 312 pro nábytek a vnitřní výstavbu v suchém prostoru, nahoře a dole s povrchovou úpravou, police do skříně, univerzální použití jako police, komody, komoda atd.

Personalizovaná zakázková výroba: vyberte si své požadované rozměry zcela individuálně a my vyrobíme Vaši požadovanou desku exkluzivně a přesně na míru! Hrana ABS se nachází v poloze šířka. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě a obrubě je regálová deska do značné míry odolná proti poškrábání, nárazuvzdorná, odpuzuje nečistoty a vodu a je odolná vůči UV záření.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad

5. AUPROTEC

#ad

S lemováním ABS hrana: barva bílá, AUPROTEC Policová police, velikost do max. 500 mm, přířez na míru, 19 mm, povrchová úprava melaminovou pryskyřicí, šířka x hloubka 400 mm, dřevo

#ad
AUPROTEC #ad - Personalizovaná zakázková výroba: vyberte si své požadované rozměry zcela individuálně a my vyrobíme Vaši požadovanou desku exkluzivně a přesně na míru! Hrana ABS se nachází v poloze šířka.

Tloušťka desky 19 mm, potažená melaminovou pryskyřicí 2 mm abs hranou | barva: bílá podobná ral 9003 | šířka až 500 mm – hloubka až 400 mm 4 podlahové nosiče na polici jsou součástí dodávky. Kvalitní dřevotřísková deska p2 podle din en 312 pro nábytek a vnitřní výstavbu v suchém prostoru, nahoře a dole s povrchovou úpravou, police do skříně, univerzální použití jako police, komody, komoda atd.

Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě a obrubě je regálová deska do značné míry odolná proti poškrábání, nárazuvzdorná, odpuzuje nečistoty a vodu a je odolná vůči UV záření. Auprotec police s vysoce robustním povrchem z melaminové pryskyřice a hranou ABS | udržitelný dřevěný produkt z kontrolovaného lesního hospodářství, vyrobený v Německu.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad

6. MySpiegel.de

#ad

Přířez na míru, povrstvená dřevěná dekorativní deska Sonoma dub v tloušťce 19 mm 100 x 70 cm, MySpiegel.de Deska stolu dřevo, dub sonoma

#ad
MySpiegel.de #ad - Tento výrobek obsahuje pouze dřevěnou stolní desku! Made in germany přímo od výrobce. Použití pouze pro vnitřní použití. Dekorativní dřevo o tloušťce 19 mm na všech stranách olepené.
ZnačkaMySpiegel.de #ad
VýrobceMySpiegel.de #ad

7. X57

#ad

Dřevotřísková deska s 2 mm ABS hranou na míru. beton, dřevěná deska potažená melaminovou pryskyřicí, X57 Stolní deska 19 mm, dekorační deska na míru

#ad
X57 #ad - Stolní deska. Výroba podle míry: vyrábíme desku stolu podle vašich potřebných rozměrů. X57 stolní deska: naše oboustranně rovnoměrně povrstvené dekorační desky můžete použít v mnoha oblastech.

2 mm abs hrana kulatá: díky pružnosti plastu propůjčuje ABS hrana dekorativním deskám dobrou odolnost proti nárazu. Který vyžaduje pevný povrch. Vyberte si u velikosti "na míru" a klikněte na "Přizpůsobit nyní" pro zahájení procesu objednávky. Tloušťka materiálu 19 mm: deska stolu má tloušťku materiálu 19 mm. Vyhněte se vodě v oblasti lepené spáry mezi dekorativní deskou a kbelíkem. Ať už pro výrobu nábytku. Elo kuchyně nebo jiný účel použití. Povrchová úprava melaminovou pryskyřicí: díky potažení melaminovou pryskyřicí vzniká trvanlivý povrch odolný proti poškrábání.
ZnačkaX57 #ad
VýrobceX57 #ad

8. X57

#ad

Přířez, police, X57 Police, max. šířka 700 mm, 19 mm, výroba 2 mm, dřevěná podlaha, hrana ABS bílá, na požadovaný rozměr, hloubka 600 mm

#ad
X57 #ad - X57 vkládací police: vkládací police s velkým výběrem barev na míru. Melaminová pryskyřicová povrchová úprava: do značné míry odolnost proti poškrábání a odpuzující kapaliny. RychlÁ dodÁnÍ dodÁnÍ: rychlá dodací lhůta je u nás nejvyšší prioritou. Výroba dle přání rozměry: výroba probíhá podle vašeho přání. Vyrobeno v německu: vkládací police vyrábíme v naší vlastní truhlářské dílně. 2 mm abs hrana / náplet: abs hrana propůjčuje nábytku dobrou odolnost proti nárazu.
ZnačkaX57 #ad
VýrobceX57 #ad

9. AUPROTEC

#ad

Přířez na míru, dřevo, AUPROTEC Police, potažena melaminovou pryskyřicí s okrajem ABS, hrana: barva bílá, velikost do max. šířky 1000 mm x hloubka 800 mm, police 19 mm

#ad
AUPROTEC #ad - Kvalitní dřevotřísková deska p2 podle din en 312 pro nábytek a interiéry v suchém prostoru, komody, univerzálně použitelná jako police, police do skříně, vrchní a spodní vrstva, příborníku atd.

Personalizovaná speciální výroba: své rozměry si vyberete zcela individuálně a my vyrobíme vaši desku na přání exkluzivně a na míru! ABS hrana se nachází v pozici šířka. Tloušťka desky 19 mm, potažena melaminovou pryskyřicí s 2mm abs hranou | barva: bílá podobná RAL 9003 | šířka až 1000 mm - hloubka až 800 mm 4 policové nosníky jsou součástí dodávky.

Auprotec regálové police s vysoce robustním potažením melaminovou pryskyřicí a hranou z ABS | udržitelný dřevěný výrobek z kontrolovaného lesního hospodářství, vyrobeno v Německu. Díky vysoce kvalitnímu povlaku a okraji je police do značné míry odolná proti poškrábání, nárazům, odpuzuje nečistoty a vodu a je odolná vůči UV záření.
ZnačkaAUPROTEC #ad
VýrobceAUPROTEC #ad

10. X57

#ad

X57 Vkládací police, zhotovení 2 mm, 19 mm, požadovaný rozměr max. 500 mm šířka x 400 mm hluboký přířez, ABS hrana bílá, dřevěná podlaha, okraj

#ad
X57 #ad - RychlÁ dodÁnÍ dodÁnÍ: rychlá dodací lhůta je u nás nejvyšší prioritou. Výroba dle přání rozměry: výroba probíhá podle vašeho přání. 2 mm abs hrana / náplet: abs hrana propůjčuje nábytku dobrou odolnost proti nárazu. X57 vkládací police: vkládací police s velkým výběrem barev na míru. Melaminová pryskyřicová povrchová úprava: do značné míry odolnost proti poškrábání a odpuzující kapaliny. Vyrobeno v německu: vkládací police vyrábíme v naší vlastní truhlářské dílně.
ZnačkaX57 #ad
VýrobceX57 #ad
Výška0
Délka0
Šířka0