Top 10 Grundig LED Eckleuchte – Podlahové a stojací lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TRUMPETS

#ad

DIY režim a funkce časování pro ložnici,, TRUMPETS LED stojací lampa do obývacího pokoje 165 cm, 16 milionů barev, RGB rohová lampa, stmívatelná s dálkovým ovládáním a aplikací, hudební režimy

#ad
TRUMPETS #ad - Rovky jsou kompatibilní s Hot-Swap, Plug and Play! Perfektní na vánoce, Halloween, karaoke a hřiště. Ultimativní světelný efekt! tato stojací lampa rgb může nabídnout více než 16 milionů barev a více barevných režimů. Ovládání pomocí aplikace a dálkového ovládání.

Humanizovaný design stožár lampy má celkem 4 sekce, který je silný a stabilní / máme rozsáhlý zákaznický servis po prodeji, podporuje hot-swapping a je pohodlnější na obsluhu / časovací funkci lze v pravidelných intervalech zapínat nebo vypínat / základna má trojúhelníkový kovový stojan, všechny dotazy zodpovíme do 12 hodin. Světelné efekty, které potřebujete, můžete volně přizpůsobit pomocí dálkového ovládání a aplikace. Perfektně se hodí do vaší ložnice/obývacího pokoje/herny/baru/party a přináší vám příjemnější atmosféru.

Stojací lampa rgb disponuje vestavěným vysoce citlivým mikrofonem. Perfektní dárek na svátky. Můžete měnit barvu, režim blesku a režim gradientu a dokonce zvolit funkci časovače. K ovládání stojací lampy můžete použít nejen zabudované dálkové ovládání, rychlost, intenzitu světla, ale také si ji můžete stáhnout do svého mobilního telefonu a ovládat ji přes Bluetooth. Režim synchronizace hudby. Pokud nepotřebujete výšku 165 cm, musíte odstranit pouze 1 nebo 2 díly lampy.
ZnačkaTRUMPETS #ad
VýrobceTRUMPETS #ad
Výška7.87
Délka7.87
Šířka7.87

2. DeeprBling

#ad

DeeprBling LED stojací lampa do obývacího pokoje, hudebních režimů, stmívatelná s dálkovým ovládáním a aplikací, 165 cm rohová lampa RGB, DIY režim a funkce časování pro ložnici,, 16 milionů barev

#ad
DeeprBling #ad - Veselé, osvětlení a dokonce rychlost světla prostřednictvím aplikace. Tato stojací lampa je navržena se 4 částmi odnímatelných spojovacích lamp, velmi snadná obsluha a instalace. Ponořte se do skutečně fantastického světelného zážitku, bez ohledu na to, co potřebujete. Moderní atmosféra, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám, čtení, kino, herní večer, okolnostem a událostem.

Nastavte si svůj oblíbený režim a jas, což vám dává pocit bezpečí. Synchronizujte s hudbou toto moderní rohové svítidlo do obývacího pokoje je vybaveno vysoce citlivým mikrofonem. Funkce časovánístojací lampa má spínací hodiny, když je nastavena. Barvy stojací lampy rGB ozdobí vaši ložnici, party, relaxace. Pokud hledáte skvělý dárek, se kterými se automaticky zapne a vypne, rohové svítidlo RGB vás ráno probudí pozvolna měkkým osvětlením nebo vás v temné noci doprovodí ke spánku, je tato stojací lampa opravdu vynikající volbou.

Pro rychlou instalaci si přečtěte návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Jeho trojúhelníkový design šetří místo a zvyšuje jeho stabilitu. Chytrá aplikace a dálkové ovládánístmívatelné led rohové lampy lze ovládat nejen dálkovým ovládáním a ovládacím boxem, romantické nebo diy světelné vzory tím, jako např. Patice je vyrobena z kvalitního železa, se šroubovým spojením. Pokud je zapnutý režim mikrofonu, což udělá váš obývací pokoj, ložnici, může rohová stojací lampa pulzovat k hudbě nebo melodii z mikrofonu telefonu a externího mikrofonu, hernu nádhernějším.
ZnačkaDeeprBling #ad
VýrobceDeeprBling #ad
Výška64.96
Délka13.78
Hmotnost2.95
Šířka14.96

3. Fortand

#ad

Moderní lampička na čtení,, rohová LED lampa s dálkovým ovládáním, stmívatelná, LED stojací lampa, kompatibilní s Alexa/Google Home, Fortand Rohová LED lampa, obývací pokoj, stojací lampa, WiFi RGBCW

#ad
Fortand #ad - Inteligentní ovládání ovládejte svou inteligentní rohovou led lampu bez námahy jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání nebo pomocí aplikace "tuya smart" na svém chytrém telefonu. Pomocí jednoduchého hlasového návodu můžete nastavit jas, regulovat rychlost, vybrat různé barvy a režimy pro vytvoření individuálních světelných efektů.

Můžete je také bez problémů ovládat svým hlasem přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Stojací lampa alexa perfektní do obývacího pokoje, ložnice a moderní dekorace prostoru, propůjčuje elegantní nádech a vytváří uklidňující atmosféru. Díky své těžké noze nabízí chytrá stojací lampa led světlo na čtení maximální bezpečnost, zejména v přítomnosti dětí. Vytvořte okouzlující atmosféru pro oslavy, sledování filmů nebo čtení. Perfektní pro večírky, relaxaci a pro zábavu vašich hostů.

Popusťte uzdu své kreativitě a ponořte se do vizuálního mistrovského díla! Stmívatelná led stojací lampa rgbw se stmívatelnou stojací lampou rgbw. Včetně rgb, duhové barvy a 2700 k – 6500 k teplých/studených odstínů bílé, od teplého mazlícího světla až po živé duhové barvy nabízí tato rohová LED lampa nespočet možností. Stabilní a snadná instalace díky vynikajícímu odvodu tepla a působivému rozptylu světla se tato stojací lampa moderně postará o efektivní osvětlení.
ZnačkaFortand #ad
VýrobceFortand #ad
Výška1.97
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluFL-N
ModelkaFL-N

4. KingSom

#ad

RGBW stmívatelná s LED kulovou lampou, KingSom LED stojací lampa do obývacího pokoje, změna barvy, stojací lampa s dálkovým ovládáním a aplikací, rohová lampa 175 cm, hudební režimy,, 16 milionů barev

#ad
KingSom #ad - Stojací lampa 175 cm se světlem glow ball: led stojací lampa stmívatelná je náš nejnovější design. S estetickou a praktickou hodnotou. S funkcí časovače vás stojací lampa v obývacím pokoji ráno probudí měkkým osvětlením. Chytrá aplikace a dálkové ovládání: led rohové světlo lze ovládat nejen dálkovým ovládáním a ovládacím boxem,, jas světla a dokonce rychlost světla přes aplikaci, aniž byste museli opustit pohodlnou pohovku nebo postel.

Kromě toho s 5 % – 100% plynule stmíváním. Barbarbarbarbarjasjasa teplé světlo, perfektní pro práci, spaní. Když je aktivována, rohová stojací lampa se synchronizuje s rytmem hudby a vytváří magickou a okouzlující atmosféru. Dynamická stojací lampa rgbw: stmívatelné rohové lampy kingsom nabízí rozsáhlou paletu 16 milionů diy barev a 398 + dynamických scénických režimů, takže můžete přizpůsobit každý segment barvy podle vaší nálady a preferencí, vytváří živou a dynamickou atmosféru v místnosti.

Na rozdíl od běžné rohové lampy navrhujeme led kulové světlo na horní straně, s jasnou odstupňováním a vynikající světelnou účinností. Různé úhly a světelné paprsky mají také skvělou kombinaci s vašimi emocemi. To je brána do světa osobního a okouzlujícího osvětlení. Pokud hledáte dárek k vánocům, můžete si libovolně vyrobit výšku stojací lampy podle vašich potřeb.
ZnačkaKingSom #ad
VýrobceKingSom #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97

5. LYCKLY

#ad

Minimální lampa – úsporná LED stojací lampa stmívatelná – designová rohová lampa v černé a bílé – rohová lampa – světelný sloup s teplým světlem do každého rohu bílá

#ad
LYCKLY #ad - Elegantní všestrannost – tím správným světlem je tím rozdílem. V případě dotazů a podnětů nás neváhejte kontaktovat. Toto univerzální rohové led svítidlo se hodí do všech místností. Stmívatelná stojací lampa – díky plynulé regulaci světla pomocí stmívače vytvoříte uvolněnou a příjemnou atmosféru nebo světelnou situaci přizpůsobenou vašim potřebám.

Kvalita & servis – zaslání a servis z německa. Přineste si s touto rohovou lampou příjemnou atmosféru a kvalitu života k sobě domů. Naše podpora se snaží vám co nejrychleji pomoci při problémech. Jednoduchá manipulace – moderní led stojací lampa se snadno instaluje, je funkční, šetří místo a snadno se pohybuje.

Stojací svítidlo zároveň upoutá pozornost. Minimální design – působivý účinek – stojací lampa zaujme jednoduchým, nadčasovým designem a soustředí se tak na své teplé, nepřímé světlo. Jako německý prodejce jsme synonymem pro spolehlivost a kvalitu. Ať už jako útulná lampička na čtení v obývacím pokoji nebo ložnici nebo jako elegantní a stylové osvětlení atmosféry pro kancelář nebo showroom.
ZnačkaLYCKLY #ad
VýrobceLYCKLY #ad
Výška55.91
Délka16.14
Hmotnost2.56
Šířka16.14
Číslo díluLEIA
Záruka2 roky.

6. luxceo

#ad

Odnímatelná rohová lampa RGB, stmívatelná, 165 cm, DIY režim a funkce, režim usi, 16 milionů barev, luxceo LED stojací lampa do obývacího pokoje, ovládání pomocí aplikace RGBIC Hue, stojací lampa

#ad
luxceo #ad - Nadčasový, herně atd. Zvyšte svůj film, party, uvolněná atmosféra na party. Současně můžete délku lampy přizpůsobit svým vlastním potřebám. S funkcí časovače můžete lampu v obývacím pokoji automaticky zapnout a vypnout v přednastaveném čase pro ovládání použijte aplikaci. Univerzální domácí dekoracedesign stojací lampy nezabere téměř žádné místo ve vašem pokoji a umožňuje volný pohyb rohové lampy ve vašem domě.

Můžete prozkoumat svého oblíbeného nebo si vybrat ten, který se nejlépe hodí k vaší náladě, abyste si sami vytvořili fantastický světelný zážitek. Synchronizace hudby naše inteligentní lampa má integrovaný, čímž vzniká veselá, dobu hraní nebo poslechové sezení s naší rohovou lampou. 16 milionů diy barev rgb lampa luxceo má miliony barev a 320+ scénických režimů. Můžete ho postavit ve svém obývacím pokoji, ložnici, minimalistický design, což je důležité zejména pro rodiny s dětmi a domácími zvířaty.

Stínidlo lampy z vysoce kvalitního materiálu zajišťuje rovnoměrné rozložení světla a šetří vaše oči. Inteligentní ovládání pomocí aplikaceovládejte stojací lampu pro herní prostor pomocí aplikace nebo dálkového ovládání pro přizpůsobení režimů osvětlení, barev, rychlosti a jasu. Podrobnosti najdete v příručce základnu lze otáčet o 360 stupňů, vhodné pro různé scénáře použití. Vážená základna a robustní design nabízejí vynikající stabilitu a zabraňují překlopení LED lampy, který propůjčuje rafinovanosti každé domácnosti.
Značkaluxceo #ad
Výrobceluxceo #ad
Výška64.96
Délka1.26
Hmotnost3.26
Šířka1.26
Číslo díluY-F01-L
ModelkaF01
ZárukaZáruka 2 roky a 1 měsíc záruka vrácení peněz.

7. Somerway

#ad

Rohová lampa, funkce časování a DIY režim, RGB stmívatelná s dálkovým ovládáním a aplikací, 16 milionů barev, LED stojací lampa do obývacího pokoje, 150 cm, rohová lampa Smart do, hudební režimy

#ad
Somerway #ad - Iroké použití moderní, obývacích pokojích a ložnicích. Tento pohlcující světelný efekt vás učiní závislými. Dynamický rgb světelný efekt stojací lampa led s měnícími se barvami využívá technologii rgb pro 16 milionů diy barev a 68 dynamických scénických režimů. V závislosti na náladě nebo příležitosti si můžete sami vytvořit jedinečné světelné efekty.

Můžete si vybrat svou preferovanou barvu, režim osvětlení, jas a dokonce rychlost osvětlení tím, že aplikaci na svém telefonu ovládáte. Tento produkt se hodí na Halloween, Vánoce a nové party. Celková výška stojací lampy činí 150 cm a podstavec je vyroben z vysoce pevných materiálů a trojúhelníkového designu, ale také šetří místo. Synchronizováno s hudbou stylová led rohová lampa do obývacího pokoje má vestavěný vysoce citlivý mikrofon. Aplikace a dálkové ovládání ovládejte rohovou stojací lampu zcela jednoduše pomocí dálkového ovládání nebo aplikace Bluetooth před použitím odstraňte plastovou fólii dálkového ovládání.

Dynamické světelné efekty pro vás vytvoří perfektní slavnostní atmosféru a je skvělý nápad použít na Halloween, inteligentní rohová lampa se hodí pro použití v hernách, Nový rok, Vánoce, narozeninové oslavy atd. Pro rychlé a bezpečné ovládání si jednoduše přečtěte návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pokud se rohová stojací lampa nachází v hudebním režimu, mění se barva a jas současně se změnou hudby nebo tónu hry.
ZnačkaSomerway #ad
VýrobceSomerway #ad
Výška16.42
Délka4.02
Šířka3.62

8. bedee

#ad

LED stojací lampa s dálkovým ovládáním a ovládáním přes aplikaci, atmosféra se změnou barvy hudební dekorace, bedee 2 kusy 165 cm osmihranná rohová svítidla, 16 milionů stmívatelných světel do

#ad
bedee #ad - Nespočet barev barev diy collection: náladová lampa s 16 miliony barev světla a více než 300 světelnými efekty, teplé bílé a RGB, která se hodí k přírodě, včetně studené bílé, vám umožní použít jakoukoli barvu, festivalům a emocím.

Několik stojacích lamp lze inteligentně kombinovat a ovládat pomocí stejné aplikace. Synchronizace hudby: rgb lampa s měnícími se barvami tančí na rytmus hudby a změna světla se synchronizuje s hudbou pro pohlcující zážitek. Nastavení časovače: s funkcí časovače můžete lampu do obývacího pokoje automaticky zapnout a vypnout v přednastaveném čase prosím pomocí aplikace pro ovládání, jemné a jasné světlo ráno budilo pozvolna a v noci se postupně stmívá, aby vás měkké, velmi pohodlné a energeticky účinné.

Vyrobeno z trubek z hliníkové slitiny pro stabilitu a strukturovaný pocit. Nastavitelná výška a snadná instalace: nastavitelná výška až 165 cm, 4stupňový design Plug and Play od zkušených konstrukčních inženýrů, aby se zabránilo překlopení. 3 režimy ovládání: dotykové tlačítko, režimu osvětlení, dálkové ovládání a bezplatné ovládání pomocí aplikace pro jednoduchý výběr barev, jasu a rychlosti osvětlení.
Značkabedee #ad
Výrobcebedee #ad
Výška3.14
Délka17.7
Hmotnost9.11
Šířka3.93
ModelkaB0CB5MB33T

9. Govee

#ad

Govee RGBIC LED stojací lampa do obývacího pokoje, 16 milionů barev, 58 scénických režimů, hudební režimy, Alexa a Google Assistant, ovládání aplikací, WiFi stojací lampa stmívatelná, DIY režim do

#ad
Govee #ad - Domácí aplikace govee si můžete užívat více dynamických scén jako veselé, romantické a DIY v různých barvách. Chytré ovládání: spravujte svou inteligentní stojací lampu stmívatelnou pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes Alexu, Google Assistant.

16 milionů barev: govee led stojací svítidlo má 16 milionů barev a 58 scénických režimů. Synchronizace hudby: s moderní stojací lampou zvýšíte svůj film, party, dobu hraní nebo poslech. Iroké použití: propůjčte svému herně, ložnici vzrušující diy osvětlení. Díky jedinečnému tvaru můžete rohovou stojací lampu volně pohybovat ve svém domě a užívat si útulných světelných momentů, obývacímu pokoji, LED stojací lampa. Barva a jas se mění současně s hudbou nebo herním zvukem a umožní vám ponořit se do skutečného zážitku ze scény.

Naše stojací lampa do obývacího pokoje současně ukazuje animované vícebarevné efekty, vánoční dekorace. Dynamická rgbic barva: uvolněte svou kreativitu pomocí technologie govee rgbic a každý segment můžete barevně přizpůsobit přírodě, festivalům a emocím. Můžete si vybrat svůj preferovaný režim, který nejlépe vyhovuje vaší náladě, abyste se docílili skutečně fantastického světelného zážitku, stojací lampa led.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška8.35
Délka13.58
Šířka7.09
Číslo díluH6076312DE
ModelkaH6076312DE

10. Ledvance

#ad

DIY a funkce rytmu hudby, 2700 –, černá, 200 cm, dlouhá životnost, 1710 lm, nastavitelné bílé a barevné světlo, 20 W, stmívatelné, LEDVANCE Rohová stojací lampa Smart+ WiFi, ovládání pomocí aplikace

#ad
Ledvance #ad - Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti E. Přizpůsobte si barvu světla vašim osobním potřebám! dlouhá životnost: stojací lampa přesvědčí dlouhou životností až 30 000 hodin.

Bohaté varianty: chytrá stojací lampa je stmívatelná a má nastavitelné bílé a barevné světlo. Google Nest nebo Alexa. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. S 20 w a 1710 lm vyzařuje svítidlo velmi jasné světlo a navíc šetří energii. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Předpokládá kompatibilní systém Smart Home. Navíc se díky štíhlému designu hodí téměř do každého rohu. Okamžité a flexibilní použití: stojací lampu lze velmi rychle a snadno nainstalovat. Ovládání aplikací a hlasem: ideální ovládání přes wifi dálkové ovládání, aplikaci pro smartphone nebo pomocí hlasového asistenta, jako např.
ZnačkaLedvance #ad
VýrobceLEDVANCE #ad
Výška78.74
Délka18.31
Hmotnost3.02
Šířka18.31
Číslo díluSMART WIFI FLOOR CORNER2000 RGBTWBKLEDV
Modelka4058075765115
Záruka3 roky.