Top 10 Geburtstagskarte 33 Jahre Frau – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hallmark

#ad

Hallmark Signature Paper Wonder Pop-Up-Geburtstagskarte Harry Potter

#ad
Hallmark #ad - Die pop-up-karte misst 12, 7 x 18, 3 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert. Wünschen sie hexen, zauberern und muggles gleichermaßen einen sehr glücklichen Tag mit einer beeindruckenden 3D-Harry-Potter-Pop-Up-Karte, die sie sicher schätzen werden.

Der einband zeigt harry potter, der einen schnatz auf seinem besen jagt, akzentuiert mit einem Goldfolienrand. Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und durchdachte Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und sofort und bleibende Eindruck hinterlassen. Im inneren befindet sich eine aufwändige Überraschungspop-Up-Szene von Hogwarts mit Harry fliegt über den Mond, und die Botschaft: "Hope your day is filled with never-ending fun.

". Die karten von hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Gedruckt auf hochwertigem Papier. Mit einem magischen design und einem einfachen spruch ist diese karte der perfekte Weg, Ihrer Freundin, Ihrem Freund, Ihrer Tochter, Ihrer Frau, Ihrem Sohn, den Sie feiern können, Ihrem Vater oder jedem anderen, um Ihrem Ehemann, Ihrer Mutter, Ihr Bestes zu schicken.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark #ad
Výška7.19
Délka0.26
Hmotnost0.01
Šířka5
Číslo dílu1499RZH1152
Modelka1499RZH1152

2. MOKIO

#ad

Odchodu do důchodu, výročí, MOKIO® Pop-Up pohlednice – jazzový koncert pod kvetoucím stromem – 3D dárková karta k narozeninám nebo ke svatbě, pro ženy a muže

#ad
MOKIO #ad - Speciální skládací karta s 3d efektem překvapení při otevření! ať už pro maminku, dědečka, přátele, tatínka, babičku, kolegy nebo milovníky hudby – tato skvělá vyskakovací karta se hodí pro každý věk a mnoho příležitostí.

Při otevření skládací karty se rozvíjí nádherný strom s četnými růžovými květy pod nímž čtyři hudebníci hudebníci na klavíru, kontrabasu a trumpetě. Darujte radost při zcela zvláštních příležitostech! naše krásné skládací přání lze darovat při mnoha příležitostech, jako koncertní poukaz nebo k uzdravení přítelkyně – tato kvalitní blahopřání je láskyplné překvapení, jako např. Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru čistý papírový produkt - bez zvukového modulu a dodává se společně s vhodnou bílou obálkou.

Premium billet s ušlechtilou třpytivou vnější stranou, saxofonu, na které je vidět hudební kapela. K odchodu kolegy z práce, kulaté narozeniny tety, které vychází ze srdce. Ručně vyrobená přání štěstí ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.09
Šířka5.91
Číslo díluDDD-010

3. DEESOSPRO

#ad

DEESOSPRO Pohlednice, speciální 3D pop-up přání s krásným papírovým střihem, přátele a milence, dárek pro vaše příbuzné, přání k narozeninám, obálka součástí dodávky Happy Birthday, narozeniny

#ad
DEESOSPRO #ad - 300 g / speciální papír na vnější papír a 250 g / holandský bílý karton pro vnitřní papír. Obálka je také uzavřena, připravte se na něj / ji překvapit? Dný jiný den nemůže být lepší než vlastní slova.

Přejeme mu / vy to nejlepší. 15 cm x 13 cm blahopřání ke čtení. Perpor velikost. Nejlepší dárek vůbec. Pohlednice by se objevila s krásným papírovým vzorem, prázdné místo je k dispozici pro zapsání vlastních slov, zašlete vám speciální dárek na přání k narozeninám nebo výročí. Jednoletá záruka vrácení peněz a celoživotní zákaznický servis. Kvalitní papír. Nákup bez rizika. Ukažte tentokrát svou lásku.
ZnačkaDEESOSPRO #ad
VýrobceDeesos #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka5.12
Číslo díluDEEBT_Gift_024_Birthday
ModelkaDEEBT_Gift_024_Birthday

4. papercrush

#ad

Květiny, blahopřání k narozeninám, papercrush® Pop-Up přání růžové růže – 3D narozeninové přání pro ženy, výročí a výročí svatby – přání lásky pro ženu a přítelkyni, přání "Miluji Tě

#ad
papercrush #ad - Perfektně se hodí jako originální přání k narozeninám pro vaši partnerku, matku nebo babičku. Vhodné jako dárek – při velikosti 26 × 18 cm v rozloženém stavu máte dostatek místa pro vaše blahopřání.

1 pohlednice, 1 strom – krásný pozdrav životnímu prostředí: Protože s každým zakoupeným pop-up kartou papercrush zasadíte na Madagaskaru mangrovovník. Ruční výroba – kytice růží byla vystřižena laserem a následně se do této zvláštní vyskakovací karty sestavila v nejjemnější ruční práci. Přání můžete jednoduše opět složit a zasunout do přiložené obálky.

Překvapený efekt – při otevření blahopřání se kytice růží rozvíjí a vzniká působivý 3D efekt. Překvapte své nejmilejší touto originální 3D kartou. Darujte radost – pohlednice s růží je kreativní nápad na dárek pro nejrůznější příležitosti, ať už jako přání k narozeninám, výročí nebo jako svatební přání.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.1
Délka6
Šířka6
Číslo díluPC08003
ModelkaPC08003

5. bentino

#ad

DIN A4 sada s obálkou, blahopřání s hudbou, blahopřání s velkým přáním, bentino Blahopřání XL k narozeninám se svíčkou k vypukání, hraje píseň CELEBRATION

#ad
bentino #ad - Bílá obálka din a4 je součástí dodávky, originální karta bentino ze série "GREAT CARDS". Vysoká zábava – originální narozeninové přání s melodií se srdcem a šarmem. Detaily – xxl karta se zvukem: otevřená din a3, uzavřená din a4.

Vtipné přání happy birthday s mimořádnou kvalitou zvuku. Iroký sortiment – různé xxl pohlednice pro každý vkus. Počkejte silně do karty, vyfoukne se a přehraje se píseň "Celebration" oververze. Světová novinka: po otevření pohlednice uvidíte narozeninovou svíčku.

Také pro dětské narozeniny a kulaté narozeniny. Ukažte svým nejbližším a přátelům s touto xxl blahopřáním, jak moc se vám líbí, a vyvolejte jim úsměv. Karty bentino s efekty jako vykašlávání, hlazení nebo dotyková funkce. Interaktivní – blahopřání s efekty. Zaručená zábava pro mladé i staré na každé narozeninové oslavě.
Značkabentino #ad
Výrobcebentino GmbH #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka8.46
Číslo díluB-2089
ModelkaB-2089

6. Greeting Cards for Everyone

#ad

Tochter., der 30 Jahre alt wird | originelle und einzigartige Geschenkidee für Sohn, Lustige Geburtstagskarte zum 30. Geburtstag für Männer oder Frauen mit Umschlag | Witzkarte für jemanden

#ad
Greeting Cards for Everyone #ad - Mindestens sie werden dreißig mit Humor werden. Digital gedruckt auf 280 g/m²-kartonpapier, so dass wir sicherstellen, dicker als herkömmliche Grußkarten für ein erstklassiges Gefühl. Kartengröße: 16, 8 cm x 11, 7 cm. International products have separate terms, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions.

Ein tolles last-minute-geschenk für eine tolle Geburtstagsfeier, wenn er den Umschlag öffnet. Die karte wird verpackt geliefert, dass die Karte in einwandfreiem Zustand bei Ihnen ankommt. Innen blanko, bringt den empfänger zum lachen, damit sie eine lustige nachricht für eine besondere Person schreiben können.

Alberne und humorvolle notizkarte zaubert sicher ein Lächeln auf das Gesicht Ihres Geburtstagskindes. Es liegt ganz an wie Sie es personalisieren möchten. Inklusive umweltfreundlichem Umschlag zum Verschenken. Es wird das perfekte ergänzende Geschenk für jemanden Geburtstag sein. Perfekt, schwester, vater, um einen glücklichen tag zu wünschen: Überraschen Sie wen auch immer Sie wollen Ihre Mutter, Bruder, bester Freund.
ZnačkaGreeting Cards for Everyone #ad
Výška0.01
Délka6.97
Šířka11.7
Číslo dílu33
Modelka33

7. Joyoldelf

#ad

Dívky, muže, romantiku, matky, Joyoldelf Narozeninové přání k 35. Pop Up pohlednicím, přání k narozeninám s obálkou pro ženy, dárková karta, blahopřání, 3D vyskakovací přání k narozeninám, přátele

#ad
Joyoldelf #ad - Osoba, bez zápachu, pocítí vaši hlubokou lásku! toto je vaše ideální volba pro zaslání požehnání! vysoce kvalitní materiály: kvalita přání k narozeninám je velmi dobrá, dlouhá životnost, tloušťka je ekvivalentní, která kartu obdrží, povrch 3D pohlednic je hladký a příjemný, vaši rodinu nebo přátele mohou po obdržení přání dlouho uschovat.

Pečeť obálky má jedinečný design ve tvaru srdce. Pokud připravujete dárky k narozeninám pro rodinu nebo přátele, připevněte roztomilé narozeninové přání s ručně psanými přáními. Ručně psaná přání: po otevření přání k narozeninám uvidíte přiložené samostatné přání k narozeninám, které vám nabízí dostatek místa pro napsání vašich přání. Narozeninám. Když se karta otevře, automaticky se objeví jako exkluzivní symbol k 35.

Jedinečné přání k narozeninám nám připomene tyto zvláštní narozeniny. Přidáním ohňostroje a dárkových boxů přinese velké překvapení pro protagonistu večírku! V případě dotazů k výrobku nás prosím včas kontaktujte. Exkluzivní balení: celá sada 3d přání k narozeninám obsahuje překrásnou tmavě modrou obálku s vytištěným logem bronzové obálky. Jedinečný design: narozeninové přání je krásné, personalizované, jednoduché a stylové.
ZnačkaJoyoldelf #ad
Výška0.2
Délka8.66
Šířka6.5
Číslo dílu035
Modelka035

8. papercrush

#ad

Milostné přání s medvídkem k výročí svatby, výročí a narozeninám – přání "Ich liebe Tě přání pro, papercrush® Pop-Up přání medvídek se srdcem – sladké 3D narozeninové přání pro ženu & přítelkyni

#ad
papercrush #ad - Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se medvídek rozvine a vytvoří skvělý 3D efekt. S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list.

Darujte radost – ať už jako blahopřání k příštím dětským narozeninám, jako vyznání lásky k výročí nebo výročí svatby: Překvapte své nejmilejší tímto nápadem na dárek. Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů. Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru.

Také perfektně vhodné jako narozeninové přání pro děti, ať už dívky nebo chlapce. Tu lze vytáhnout, popsat a opět zasunout zpět do skládací karty. Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: teddy byl řezán laserem a následně složen do této originální pop-up narozeninové pohlednice v nejjemnější ruční práci.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.91
Hmotnost0.07
Šířka5.91
Číslo díluLV01
ModelkaLV01

9. Magic Ants

#ad

ženy, Magic Ants Narozeninové přání 3D Pop Up přání pro všechny příležitosti, maminku, vtipné, pohlednice, tatínka, narozeninové přání pro děti, ženu

#ad
Magic Ants #ad - Nápady na design – naším původním záměrem designu je vytvořit skutečné emocionální spojení mezi lidmi tím, že zkombinujeme umění a technologii do nezapomenutelných pohlednic pro každou příležitost.

Příslušenství je vhodná obálka, nádherná obálka, vynikající poznámková karta, nálepka na obálku, se kterou můžete psát své upřímné přání a zprávy. Pokud se karta otevře, předložte nápis HAPPY BIRTHDAY. Překvapený efekt – karta je plochá, když je složená. Narozeninové přání – perfektní dárek k oslavě narozenin pro děti, tatínka, dceru, maminku, manželku.

Příslušenství – 3d pop-up narozeninové přání měří 150 x 200 mm. Překvapí svého příjemce a vytvoří zvláštní dojemný okamžik. Ručně vyrobený dárek – karty magic ants jsou vyrobeny z kvalitního papíru. Vyrábí se laserovou technologií a má dobré zpracování a vysokou kvalitu.
ZnačkaMagic Ants #ad
VýrobceMagic Ants #ad
Výška0.2
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluYMXLTS306EU
ModelkaYMXLTS306EU

10. bentino

#ad

DIN A4 sada s obálkou, kvalitní blahopřání, bentino Přání k narozeninám XL s hudbou a světelným efektem, romantické blahopřání z kvalitního papíru, hudba ve skvělé kvalitě HiFi

#ad
bentino #ad - Iroký sortiment – různé xxl pohlednice pro každý vkus. Po otevření karty uslyšíte velmi romantickou narozeninovou píseň a oheň balónku začne svítit. Interaktivní – blahopřání s efekty.

Bílá obálka din a4 je součástí dodávky, originální bentino karta ze série "GREAT CARDS". Bentino karty s efekty jako puchýř, hlazení nebo dotyková funkce. Vtipné karty happy birthday s mimořádnou kvalitou zvuku. Ukažte svým nejmilejším a přátelům s tímto blahopřáním XXL jak moc se vám líbí, a uvolni jim úsměv. Jedinečný a interaktivní. Detaily – xxl karta se zvukem: otevřená din a3, uzavřená din a4. Také pro dětské narozeniny a kulaté narozeniny. Vysoká zábava – originální melodie, narozeninové přání se srdcem a šarmem. Zaručená zábava pro mladé i staré na každé narozeninové oslavě.
Značkabentino #ad
Výrobcebentino GmbH #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka8.46
Číslo díluB-2095
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X