Top 10 DVD Recorder für Fernseher – HD DVD přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sony

#ad

Sony DVD přehrávač / přehrávač CD DVP-SR760H HDMI, USB-Eingang, Dolby Digital schwarz, přehrávání Xvid, 1080p Upscaling

#ad
Sony #ad - Těšte se na jasnější a brilantnější kvalitu obrazu a zvuku. Díky výstupu hdmi je optimalizována kvalita obrazu a zvuku disků DVD a dosahuje tak téměř HD kvality.

Obsah: sony dvp-sr760h dvd přehrávač / cd přehrávač černý. Přehrávejte různé zdroje, mpeg-4 wma, jpeg, dvd + rw / + r dl, dvd-rw / + r / -r / -r DL, aac, mp3, včetně: cd-r / rw, Lineární PCM a Xvid. Přehrávání různých formátů. Přehrávejte disky cd v kvalitě zvuku vyplňující místnost a uložte je na USB, abyste si je mohli vychutnat na cestách, provozní napětí: 220 - 240 V. Ovládání přehrávače a televizoru pomocí jediného dálkového ovladače. Přehrávání a nastavení systému, včetně zapnutí / vypnutí, kanálu a hlasitosti, lze ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony Europe Limited Zweigniederlassung Deutschland #ad
Výška1.52
Délka10.63
Hmotnost2.09
Šířka8.19
Číslo díluDVPSR760HBEC1
ModelkaDVPSR760HBEC1
Záruka2 roky výrobce

2. Ceihoit

#ad

Integrovaný systém PAL/NTSC, USB vstup, všechny regiony zdarma, korekce chyb, Ceihoit Mini DVD přehrávač pro TV HDMI/AV výstup s kabelem, HD 1080P upscaling, DVD CD přehrávač

#ad
Ceihoit #ad - Proměňte každý pokoj v mini domácí kino! multifunkční přehrávání tento bezregionální dvd/cd přehrávač přehrává všechna dvd v regionu 1/2/3/4/5/6 kromě cprm a podporuje přehrávání cd, DVD, vcd, DVD/+RW, CD-R/-RW, dvd-r/+r, SVCD. Vestavěný objektiv, nabíječka, motor a procesor nejnovější generace pro zlepšení rychlosti čtení a potlačení šumu.

1. Jednoduše si přečtěte videa, obrázky a hudbu z USB flash disku a snadno si prohlížejte své oblíbené video. Kromě toho prvotřídní komponenty a robustní materiál činí tento hdmi dvd přehrávač spolehlivým a dostatečně silným, 1 libry se tento štíhlý, 7 palce a hmotností 1, aby odolal každodennímu používání. S 1 x hdmi výstupem pro synchronizaci s televizí nebo projektorem, 1 x kompozitní video / audio výstup RCAx3 pro synchronizaci s televizorem. Tento všestranný použitelný dvd přehrávač nabízí rychlé/pomalé přehrávání, abyste nezmeškali rytmus.

Pokud máte nějaké problémy, můžete se na nás obrátit. 2. Neexistuje žádné omezení na výběr disků a nabízí maximální požitek ze vidění a sluchu. Ultra kompaktní design s velikostí pouze 7, 3 x 6 x 1, kompaktní design tohoto dvd přehrávače postará o jednoduchý a módní doplněk k vašemu domácímu zábavnímu systému. Praktické funkce rychlý posun vpřed/rychlý posun zpět, výběr předchozího/dalšího titulu, pokračování, vícejazyčné menu OSD atd.
ZnačkaCeihoit #ad
VýrobceCeihoit #ad
Výška1.69
Délka7.28
Hmotnost1.98
Šířka5.98
Číslo díluogrecxc-003
Modelkaogrecxc-003

3. VATI

#ad

Freie Heim-DVD-Player, unterstützt 1080P Full HD mit HDMI-Kabel, VATI DVD-Player für Smart-TV, Region, Fernbedienung, USB-Eingang

#ad
VATI #ad - Neues update bietet Ihnen ein besseres Videoerlebnis. Update hdmi-unterstützung: dieser dvd-player verfügt über 1080p, um nahezu HD-Bildqualität und soliden Klang in einem kompakten Design zu erleben. Sie können ihre musik nur Musik auch auf Ihr Gerät kopieren.

Kompatibel mit: dvd / dvd-rw / dvd-r / dvd + rw / hdcd / cdda / dvd + r / dvd-9; vcd / cdg, cd-r / cd-rw. Usb-direktaufnahme und musikkopie: spielt Ihre digitalen Dateien direkt über USB ab, OGG; Bild JPG/JPEG. Hdmi-kabel im lieferumfang enthalten: ein 1, diesen player einfach an jeden fernseher mit hdMI-Eingang anzuschließen. Unterstützt keine blueray! geräuschunterdrückung und fehlerkorrektur: update mit neuer Chip-Technologie, Foramor DVD-Player spielt leiser und glatter. Kontaktieren sie uns im käuferzentrum oder support-e-mail, 2 m langes HDMI-Kabel hilft Ihnen, wenn Sie irgendwelche Probleme über unsere Produkte haben, 24/7 schnelle Antwort.

Unterstützung von wiedergabemedien: video avi, VOB; Audio MP3, WMA, DAT, verpassen Sie nie eine Minute Ihrer Uhr. Letzte speicherfunktion und usb-unterstützung: speichern sie sich die letzte wiedergabe, um eine beruhigende atmosphäre zu schaffen. Er kann sogar zerkratzte DVDs nach Fehlerkorrektur abspielen. Hinweis: unterstützt keine Blu-ray Disc! .
ZnačkaVATI #ad
VýrobceNanchang Fulama Technology Co., Ltd #ad
Výška1.77
Délka8.86
Hmotnost2.16
Šířka7.48
Číslo díludvd-01
ModelkaDVD-158

4. Ceihoit

#ad

DVD CD přehrávač pro televizory, Up-Convert to HD 1080p, All Region, Breakpoint Memory, vestavěný PAL/NTSC, USB 2.0

#ad
Ceihoit #ad - Umožňuje vám bez problémů přehrávat jakýkoli disk na tomto DVD přehrávači a nabízí vám maximální požitek ze sledování a poslechu. Nepodporuje přehrávání MP4 souborů přes USB. Je pro vás praktické, 0 palců a hmotností pouhých 1, 14 liber šetří místo. S velikostí 7, když si vychutnáte audioknihy, 3 x 6, 72, nezabere vám mnoho místa.

Kompaktní design prvotřídní střední design se perfektně hodí k vašemu televizoru. Rozsah dodávky1 dvd přehrávač, 1× uživatelská příručka, 12měsíční právo na vrácení, 1× dálkové ovládání baterie není součástí dodávky, 24hodinový zákaznický servis, 1× av kabel, 1× hdmi kabel, 90denní vrácení peněz bez udání důvodu poskytnuto prodejcem. Vysoké měřítko 1080p tento dvd přehrávač pro televizor škáluje dvd videa s hdmi na full hd 1080p s jemným obrazem.

Ať už jej umístíte doma nebo vyjmete, hudbu a filmy. Upozornění: formát usb flash disku: fat / FAT32, paměť až 32 GB. Kromě toho je tento dvd přehrávač vybaven usb připojením, stačí jej připojit k televizoru pomocí hdmi nebo av kabelů, vložit disk, nabízí vám několik video výstupních připojení. Volné všechny regiony tento bezregionální dvd přehrávač podporuje formáty disků: cd, dvd/+rw, vcd, cd-r/-rw, dvd, dvd-r/+r, svcd. Upozornění: dvd přehrávač podporuje pouze USB flash disk až do 32BG FAT.
ZnačkaCeihoit #ad
VýrobceCeihoit #ad
Záruka1 rok Warranty

5. Philips

#ad

USB Media Link a DivX Ultra, DVD přehrávač s HDMI, s dálkovým ovládáním, Full HD, Philips TAEP200 DVD přehrávač/CD přehrávač

#ad
Philips #ad - Formát médií divx je technologie komprese videa založená na mpeg-4, pomocí které můžete ukládat a přehrávat velké soubory, včetně zakoupených hollywoodských filmů, přívěsy a hudební videa na médiích jako CD-R / RW a zapisovatelná DVD na vašem DivX Ultra Certified Philips. Přehrávejte všechny své disky na jednom zařízení a zažijte bezkonkurenční flexibilitu a komfort přehrávání.

Přizpůsobení obrazovce pro optimální zobrazení stále znovu – ať už vidíte cokoliv a na jakémkoli televizoru, funkce přizpůsobení obrazovky vyplní celou obrazovku obrazem. Divx ultra certified – s podporou divx si můžete užívat videa a filmy s kódováním divx z internetu, jako jsou filmy, přímo na gauči. S usb media link stačí připojit usb zařízení a můžete přehrávat požadované filmy, hudbu nebo fotografie. Převodník zobrazuje jemné stíny a nejhladší barevné odstupňování, čímž je obraz živější a přirozenější. Už žádné rušivé černé pruhy nad a pod obrazem, aniž byste si je museli sami upravovat.

Stiskněte tlačítko přizpůsobení obrazovce, vyberte formát a sledujte svůj film v režimu celé obrazovky. Vhodné pro téměř jakýkoli formát disku – přehrává téměř každý požadovaný formát disků: cd, dvd, dvd + r, s vcd, dvd-r, dvd + rw, dvd-rw nebo DVD + R DL. Omezení běžného 10bitového dac jsou zvláště patrná při použití velkých obrazovek a projektorů. Usb media link pro přehrávání médií – univerzální sériová sběrnice nebo usb je protokolový standard pro snadné připojení počítačů, periferních zařízení a zařízení zábavní elektroniky.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška8.86
Délka1.69
Hmotnost1.81
Šířka7.72
Číslo díluTAEP200
ModelkaTAEP200

6. JOVELL

#ad

Korekce chyb, všechny regiony zdarma, 1080P DVD CD přehrávač s USB vstupem, Kompaktní HD DVD přehrávač pro TV HDMI AV výstup s kabelem, integrovaný systém PAL NTSC

#ad
JOVELL #ad - Výstup hdmi a av nabízí několik výstupních přípojek pro lepší audio a vizuální zážitek. Můžete si užívat vlastní obrázky a videa z video souborů 720x480/576 AVI/MPG/MPEG4/VOB z vašeho USB disku. S 1 x hdmi výstupem pro synchronizaci s televizí nebo projektorem, 1 x kompozitní video / audio výstup pro synchronizaci s televizorem, HDMI a AV kabel je součástí dodávky.

Upozornění: blu-ray disk není podporován! Upozornění: blu-ray disk není podporován! Může přehrávat jak cd, cd přehrávač, tak dvd v mnoha formátech disků. Obsah balení1 x dvd přehrávač, 1 x hdmi kabel, 1 x dálkové ovládání baterie není součástí dodávky, 1 x AV kabel, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Všechny regiony zdarmatento dvd přehrávač je k dispozici pro přehrávání dvd ze všech regionů 1–6 kromě cprm a podporuje následující formáty disků: cd, VCD, dVD-RW/+RW, DVD, cd-r/-rw, DVD-R/+R, SVCD.

Integrovaný usb 2. 0 konektor pro přímé přehrávání digitálních mediálních souborů. Upozornění: formát usb flash disku: fat/fat32, paměť až 32 GB! Blu-ray disky nejsou podporovány! Integrovaná technologie progresivního skenování a pokročilé jádro mechaniky pro zlepšení rychlosti čtení a potlačení šumu. Vaší volbě disků se meze nekladou a získáte maximální požitek ze vidění a sluchu.
ZnačkaJOVELL #ad
VýrobceJOVELL #ad

7. LONPOO

#ad

Unterstützt MIC-Eingang, Regionsfreier HD-DVD-CD-Player mit HDMI-Anschluss/AV-Anschluss, USB-Eingang, integriertes PAL/NTSC-TV-System, Kompakter DVD-Player mit SCART-Anschluss

#ad
LONPOO #ad - Dieser vielseitige dvd-player bietet eine schnelle/langsame Wiedergabe, sodass Sie jederzeit dort weitermachen können, CD-Player, wo Sie aufgehört haben. Super playability: dieser kostenlose dvd-player für mehrere regionen spielt garantiert dvds aus jedem land region 1-6, VCD, DVD-/+RW, DVD-R/+R, eingebautes PAL- und NTSC-System.

Eingebauter mic-anschluss, sie können Ihre Videos, unterstütztes Mikrofon für Karaoke. Usb 2. 0- und mic-eingang: eingebauter usb 2. 0-anschluss, bilder und musik einfach von einem usb-flash-laufwerk lesen. Multifunktionsunterstützung: funktioniert als dvd-player, damit sie keinen beat verpassen. Usb 3. 0 und mp4 werden nicht unterstützt. Paket inklusive: 1 x dvd-player mit metallgehäuse, 1 x AV-Kabel, 1 x Fernbedienung Batterie nicht im Lieferumfang enthalten, 1 x hDMI-Kabel, 1 x Benutzerhandbuch.

Der dvd-player kann sich die Fortsetzungspunkte zuvor abgespielter Discs merken, U-Disk-Dateien-Player. Spielt formate wie cd, cd-r/-rw, dvd, außer Japan CPRM Discs, SVCD ab. Hdmi- und av-kabel im Lieferumfang enthalten. Genießen sie hd-video- und audioqualität: der dvd-player unterstützt scart-Ausgangs-/HDMI- und AV-Videoausgangsanschlüsse für ein verbessertes Audio- und visuelles Erlebnis. Hinweis: der dvd-Player kann USB 2.
ZnačkaLONPOO #ad
VýrobceESENDA #ad
Výška1.77
Délka8.86
Šířka8.46
Číslo díluDVD PLAYER
ModelkaDVD PLAYER

8. LONPOO

#ad

DVD CD přehrávač Codefree 1080p HD Upscaling/AV/koaxiální výstup, USB vstup a výstup MIC s HDMI kabelem 1,5 m, Kompaktní DVD přehrávač pro TV

#ad
LONPOO #ad - Hdmi dvd přehrávač s výstupem hdmi/cinch, jednoduché nastavení, jak pro různé tv i projektorové přípojky. Hdmi kabel a kabel Cinch. Přehrávání multimediálních souborů mpeg4/avi/vob/dat pouze 720 x 480/576 pixelů, digitální audio MP3/WMA a obrázky JPG/JPEG. Rychlé a tiché přehrávání kompaktní velikost dvd přehrávače s moderním led displejem vypadá dvd přehrávač elegantně a slušně.

Ac power 110 v ~ 220 v, systém tV: PAL / NTSC. Mnohostranné funkce připojení mikrofonu port 6, 5 mm pro karaoke; koaxiální digitální audio výstup; použijte dálkové ovládání s plnou funkcí pro přizpůsobení nastavení vašemu zážitku ze sledování. Upozornění: blu-ray Disc není podporován. Rychlé a pomalé přehrávání; opakujte jeden / všechny / body a-b; cd-ripping nahrávání audio CD na USB; funkce přehrávání paměti, funkce dětské pojistky a tak dále. 1080p hdmi upscaling video výstupy pro lepší audio a vizuální zážitek, zažijte vysoce detailní spektrum kvality obrazu a působivého zvuku.

Podporuje formáty disků jako jpeg, r/rw, dvd-r/-rw, MP3, WMA, HDCD, DVD video atd. Bezchybný dvd přehrávačvíceregionální dvd/cd přehrávač přehrává všechna regionální dvd 1-6, cd, kromě cprm a 7 jazyků osd menu pro celosvětové použití. S vysoce kvalitním materiálem, čočkami na čtení disků a vysoce kvalitním jádrem disku, které dokáže rychle číst disky s potlačením šumu. Jednoroční záruka a 45denní záruka vrácení peněz, celoživotní technická podpora, v případě dotazů se na nás obraťte.
ZnačkaLONPOO #ad
Výrobcezhongxinguang #ad
Výška1.77
Délka8.86
Hmotnost2.16
Šířka7.48
Číslo díluLP-099
ModelkaLP-099
Záruka1 YEAR

9. Panasonic

#ad

CD Ripping funkce, SCART, černý, USB 2.0, HDMI, MP3 a JPEG, Panasonic DVD-S700EG-K DVD přehrávač multiformátové přehrávání s xvid

#ad
Panasonic #ad - Multiformátové přehrávání xvid, přehrávání USB a cd ripping. Power resume pro záznam přehrávání z bodu zastavení při výpadku proudu. Vysoká kvalita obrazu díky HD up-conversion při 1080p. Slideshow od jpeg bildern mit Musik. Kompaktní design a navržen tak, aby odolal prachu.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška1.54
Délka8.03
Hmotnost2.43
Šířka12.2
Číslo díluDVD-S700EG-K
ModelkaDVD-S700EG-K
Záruka2 roky

10. DESOBRY

#ad

DESOBRY přenosný DVD přehrávač pro TV, HD 1080P DVD přehrávač HDMI pro televizory se všemi regiony, Mini DVD přehrávač, vstup USB/TF karty, AV výstup, dálkové ovládání, DVD přehrávač podporuje

#ad
DESOBRY #ad - Mini dvd přehrávač pro televize dvd přehrávač desobry je mnohem menší než běžné dvd přehrávače, 9 x 1, 2 palce a 1, 1 libry, pouze 6, 1 x 5, šetří více místa a snadno se přenáší. Všechny regiony zdarma a vstup usb/tf kartynaše bezregionální dvd přehrávače mohou přehrávat standardní disky ze všech zemí a podporují cd, wma, divx, cd-r/-rw, xvi.

Výstup hdmi/av a 1080pnáš malý dvd přehrávač lze připojit přes dodávaný hdmi kabel k chytrým televizorům a projektorům. Aktualizace disku a poslední paměti tento mini dvd přehrávač má aktualizované jádro disku. Rozlišení upscaling full hd 1080p vám nabízí realistický audio a video zážitek a promění každou místnost v mini domácí kino. Balení obsahuje 1× mini dvd přehrávač, 1× dálkové ovládání, 1× usb kabel, 1× adaptér, 1× kabel RCA, 1× HDMI kabel, 1× uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Díky opravě chyb lze poškrábané disky dobře číst. D, mp2, kodak picture a foto-cd; vstup usb/tf karty podporuje přehrávání mpeg-1v, DVD±R, pcm, DX50, MPEG-2V, DVD±RW, vcd, dvd, svcd, mp3, ac3, H.263, jpg max. Upozornění: blue-ray disky a soubory MP4 nejsou podporovány. Díky potlačení hluku se DVD nabíjí tiše.
ZnačkaDESOBRY #ad
VýrobceDesobry #ad
Výška1.38
Délka6.1
Hmotnost0.99
Šířka5.91
ModelkaMD115B
ZárukaZáruka 2 roky