Top 10 Cube Fahrrad Zubehör – Zvonky na kolo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Arkim

#ad

Měděný zvonek na MTB, závodní kolo, dětská jízdní kola | 22,2 mm, Arkim Zvonek na kolo pro leváky i praváky, zvonek na jízdní kolo, elektrokola, retro mini zvonek na kolo

#ad
Arkim #ad - Zabraňte korozi a korozi odolá každému počasí – ať už jedete s MTB v terénu nebo jezdíte denně na městském kole. Patentovaný design, šetří místo zvonek na kolo arkim má originální horizontální design, který šetří místo na řídítkách při instalaci dalšího příslušenství pro jízdní kola.

Hodí se na všechna řídítka s průměrem Ø 21 – 22, elektrokolo, závodní kolo, městské kolo, 2 mm ať už horská kola, skútr nebo skútr – náš zvonek na kolo pro děti a dospělé se univerzálně hodí na všechna řídítka jízdních kol. Kryt odolný proti korozi ze slitiny mědi z vysoce pevné měděné slitiny a abs, dlouhá životnost a silná. Blíže k rukám pro rychlejší reakci zvonek na kolo arkim se díky jednoručnímu designu liší od běžných zvonků. Zvuk až 120 dbkryt zvonku je vyroben z jednoho kusu, díky čemuž je zvonek hlasitější a výraznější – až 120 dB! Také jsme nastavili sílu potřebnou k stisknutí pružiny na nejpohodlnější oblast, takže tlačítko mohou bez námahy stisknout jak dospělí, tak děti.

Knoflík zvonku na kolo byl odpovídajícím způsobem prodloužen, takže knoflík leží blíže k palci uživatele a můžete zvonek snadno najít a rychle zazvonit, abyste v případě nouze upozornili kolemjdoucí. Samostatná místnost také zabraňuje tomu, aby se kryt zvonku při kontaktu s jinými předměty nezněl, což efektivně zvyšuje bezpečnost při jízdě na kole.
ZnačkaArkim #ad
VýrobceArkim #ad
Výška2.36
Délka2.68
Hmotnost42.5
Šířka2.28
Záruka2 roky

2. ROCKBROS

#ad

Měděná slitina, mini zvonek na jízdní kolo, MTB závodní kolo s 22,, dětské jízdní kolo, vlevo/vpravo, hlasitý a skrytý, zvon na kolo, zvonek na řidítka pro jízdní kolo, ROCKBROS Zvonek na jízdní kolo, 100 dB

#ad
ROCKBROS #ad - Službypokud má výrobek problémy s kvalitou, nabízíme bezplatné vrácení nebo výměnu. Zvonek na řídítka vpravo a vlevo umožňuje různé návyky používání. I na hlučných silnicích mohou kolemjdoucí slyšet příjemný zvuk vašeho zvonku, abyste byli na cestách bezpečně.

Ergonomický a skrytýmalý, závodní kola a městská kola s 22, lehký zvonek je navržen inovativně a ergonomicky. Nakonec použijte imbusový klíč pro utažení šroubu. Snadná instalace náš zvonek na kolo se velmi snadno instaluje. Máte-li dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem. Balení obsahuje zvonek na kolo a imbusový klíč. Roub musíte pomocí imbusového klíče vyšroubovat, nasadit zvonek na vhodném místě na řídítka a nastavit jej do správného úhlu.

Pomocí mosazného kladiva zajišťuje zvonek stabilní a dlouhotrvající zvuk 100 dB. Díky nylonovému pádle je zvonění snadnější a komfortnější. Nylonová základna má dlouhou životnost a pomáhá upevnit zvonek na řídítka. Zjednodušený tvar se dobře hodí i na horská kola, 2mm řídítky. Nejprve si podle potřeby vyberete levý nebo pravý zvonek. Hlasitě a jasněnáš zvonek na kolo ze slitiny mědi může znít jasně a hlasitě.
ZnačkaROCKBROS #ad
VýrobceROCKBROS #ad
Číslo dílu34210007001/RBS
Modelka34210007001/RBS
Zárukabezplatné vrácení a výměna

3. Voxom

#ad

M, Voxom Zvonek Kl4 Zelený, Atibl0259 zvonky a lupy

#ad
Voxom #ad - Velmi kvalitní hliníkové svorky. Zvuk: hlasitý a jasný. Vhodné pro průměr řídítek 18 mm až 26 mm. Klasický, ušlechtilý design, retro vzhled. Materiál: ušlechtilá ocel.
ZnačkaVoxom #ad
VýrobceVOXAD|#Voxom #ad
Číslo dílu718000243
Modelka718000243
ZárukaNein

4. Greallthy

#ad

Závodní kolo z hliníkové slitiny a mosazného zvonu., Greallthy Zvonek na jízdní kolo Horské kolo Zvonek na kolo Retro Hlasitý Zvonek na jízdní kolo

#ad
Greallthy #ad - Hlasitý zvonek na kolo: hlasitost: > 80 dB, vyzvánění je zřetelně slyšet i v hlučném provozu. Malá velikost padne na řídítka 22, 2 – 25, 4 mm, 6 – 31, velká velikost padne na řídítka 28, 8 mm.

Sedm barev na výběr: každá barva je k dostání v malých i velkých velikostech. Zvonek na kolo z celokovu: celý zvonek je vyroben z mosazi, hliníkové slitiny a ušlechtilé oceli. Průměr zvonku činí pouze 1, 35 in, čímž se šetří více místa pro řídítka jízdního kola. Záruka: doživotní záruka, 100% výměna nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou. Malý a lehký zvonek na kolo: jen cca 60 g.
ZnačkaGreallthy #ad
VýrobceGreallthy #ad
Výška0.86
Délka1.37
Šířka1.37
Číslo díluBELL
ModelkaD011
Záruka1

5. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Zvonek na jízdní kolo Handzvonek řídítka klasický zvonek retro vintage roh retro bell

#ad
ROCKBROS #ad - Nabízíme vám nejlepší možné řešení. I když máte silná řídítka jízdního kola. Vhodné pro většinu jízdních kolzvonek na kolo rockbros má 2 pásky různých délek 9, 5 mm a 12 mm.

Distanční držák chrání vaše řídítka před poškrábáním. Tento zvonek je velmi malý, takže si můžete jednoduše vzít s sebou. Pokud se vyskytnou problémy nebo máte na nás dotazy, neváhejte nám napsat přes Amazon. Snadná montáž v balení našich zvonků na kolo je jako dárek pro snadnou montáž a demontáž. Objem: > 75dbs >75 db mezinárodní standard může zvonek slyšet také zřetelně v hlučném provozu. Na řídítkách sedí také jen malé místo. Malý a lehkýpouze cca 45 g. Tak je vhodný pro většinu jízdních kol průměr řídítek 21–31, 8 mm.
ZnačkaROCKBROS #ad
VýrobceROCKBROS #ad
Výška0.71
Délka5.91
Hmotnost0.1
Šířka5.91
Číslo dílu15-1BBK
Modelka15-1BBK

6. Greallthy

#ad

Hlasitý zvonek na kolo děti závodní kolo horské kolo MTB zvonek zvonek na kolo, Greallthy Zvonek na jízdní kolo Retro 6 klasických metalických barev

#ad
Greallthy #ad - Zvonek na kolo s ostrým hlasitým zvukem: tradiční a veselý zvuk "prstencového prstenu", zvuk na dlouhou dobu, chodci si snadno všimnou přiblížení vašeho kola.

Zvonek na kolo v 6 atraktivních metalických barvách: černá, zelená, modrá, červená, bílá, růžová, díky čemuž bude vaše kolo vypadat dynamičtěji. Vhodné pro pánská, dámská, chlapecká a dívčí kola. Klasický retro tvar zvonu: atraktivní 2, 15palcová kupole, s kolem zvýraznění důstojnosti a elegance. Vhodná velikost: vhodné pro montáž na řídítka jízdního kola s průměrem 22, 2 – 25, 4–28, 6 mm. Záruka: doživotní záruka, 100% výměna nebo vrácení peněz v případě problémů s kvalitou.
ZnačkaGreallthy #ad
VýrobceGreallthy #ad
Výška2.56
Délka2.95
Hmotnost0.2
Šířka2.17
Číslo díluCA-D012-BIKE-BELL
ModelkaCA-D012-BIKE-BELL

7. CATEYE

#ad

Cateye, chrom, PB 800, -, zvonek na jízdní kolo

#ad
CATEYE #ad - Barva: chrom. Země původu:- Japonsko. Rozměry balení d × Š × v : 8, 0 cm 3, 2 cm 2, 0 cm. Počet balení: 1.
ZnačkaCATEYE #ad
VýrobceCAVPY|#CATEYE #ad
Hmotnost1
Číslo díluFA003527904
Modelka3527904
Zárukažádné

8. Basil

#ad

Basil Zvonek na kolo Big Bell Bloom, Gardenia White, 80 mm

#ad
Basil #ad - Celoplošný květinový potisk. Hlasité zvonění. 8 cm průměr. Materiál: Ocel. Vhodné pro řídítka s průměrem 22, 2 mm.
ZnačkaBasil #ad
VýrobceBASBL|#Basil #ad
Výška2.76
Délka3.15
Hmotnost0.22
Šířka3.15
Číslo dílu160876
Modelka160876
ZárukaŽádná záruka výrobce

9. ELECTRA BICYCLE CO.

#ad

DomedRinger, design Unicorn, Electra Bicycle Electra Zvonek na jízdní kolo Kupole Zvonek Ringer Bell křiklavě pestrý prsten

#ad
ELECTRA BICYCLE CO. #ad - Přineste trochu jasu na řídítkách svého kola s veselými zvonky na kolo od Electra. Včetně upevňovacího materiálu. Vhodné pro standardní řídící tyč kola. Průměr zvonku činí cca 6 cm. Více stylu pro vaše kolo! electra má ve svém sortimentu spoustu exkluzivních doplňků, se kterými si můžete své kolo zcela individuálně přizpůsobit.
ZnačkaELECTRA BICYCLE CO. #ad
VýrobceElectra Bicycle #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu09447
Modelka09447

10. Fritz Cox

#ad

ženy a muže, Fritz Cox 'Můj anděl na kolo' vhodný pro každé kolo; v dárkovém balení; vhodné pro děti

#ad
Fritz Cox #ad - Jednoduchý a elegantní: design je jednoduchý, láskyplný a ideální společník pro každé kolo, každý věk a vždy pěkný nápad na dárek.

Zabaleno v kvalitním černém dárkovém balení s průzorem – přátelé pro začátečníky a zkušené řidiče. Perfektní dárek pro vaše dítě, manželka, zda syn, přítelkyně, dcera, partnera nebo Vašeho oblíbeného člověka. Ideální anděl na ochranu vašeho kola přímo od výrobce. Fritz Cox. Je jedno, přítel nebo manžel. Jednoduché a praktické: anděl strážný není jen malý anděl strážný cyklista a krásná vzpomínka na milého člověka, který tento dárek udělal, hodí se také na každé řidítka.
ZnačkaFritz Cox #ad
VýrobceFritz Cox #ad
Výška1.18
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo dílu470092