Top 10 Christopeit Sport Ergometer Al 2000 pro – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Maxxus

#ad

Setrvačnost 9 kg, fitness kolo, LCD displej, ovládání pomocí aplikace Bluetooth – domácí trenažér, 160 kg, 12 traningových programů, MAXXUS Ergometer 4.2 – magnetický brzdový systém, 16 stupňů

#ad
Maxxus #ad - Tichý, bez vibrací a zvuků: s elektronicky vyváženým setrvačníkem domácího trenéra si užijete běh bez vibrací a hlasitý hluk při běhu. Lcd displej a bluetooth: domácí trenažér má extra velký lcd displej. Nosnost až 160 kg. Všechny tréninkové hodnoty vzdálenost, rychlost, celková vzdálenost, spotřeba kalorií, watty atd.

Ergonomický design pro bezpečné držení: ergonomická rukojeť a nastavitelné pedály fitness kola zajišťují bezpečnost při tréninku. Díky přepravním kolečkům a jeho stabilitě se dá snadno posunovat. 12 programů a 16 stupňů odporu pro úspěšný trénink: ergometr maxxus s 12 tréninkovými programy a 16 stupni odporu nabízí obzvlášť efektivní a pestrý trénink – zcela nezávisle na úrovni fitness, tréninkových cílů nebo věku.

Se zobrazují na displeji. K tiššímu chodu přispívají kvalitní kuličková ložiska. Má bluetooth připojení k ovládání aplikací. Je vybaven magnetickým brzdovým systémem a setrvačníkem s 9 kg setrvačníku. Dodatečný komfort zajišťuje pohodlné sedlo, které lze nastavit horizontálně i vertikálně. Kolo pro domácnost má konstrukci ocelového rámu, která uživatelům s tělesnou hmotností až 160 kg umožňuje příjemný trénink.
ZnačkaMaxxus #ad
VýrobceMAXXUS #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost110.23
Šířka0
Číslo díluBX4.2
ModelkaBX 4.2

2. Sunny Health & Fitness

#ad

Verszellbarer Sitz, 136 kg max. Gewicht, Handpulssensoren, Monitor, geräuschloser Riemenantrieb, Ergometer, Pulsfrequenz, Sunny Health & Fitness SF-RB4616 Heimtrainer mit Lehne mit Magnetwiderstand

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Einfaches anpassen des sitzes: stellen sie ihren sattel mit der leicht verstellbaren Vorrichtung vor oder zurück, während Sie bequem auf Ihrem Hometrainer sitzen bleiben können. StÜtzen: stabilisieren sie das Gerät mit den integrierten Ausgleichssockeln, damit der Hometrainer stabil steht.

Doppelte griffe: genießen sie flexibilität während Ihrer Trainingseinheit mit an beiden Seiten sowie vorne montierten Griffen. Digitaler monitor mit pulsanzeige: verfolgen sie Ihren Trainingsfortschritt auf dem Fitnesscomputer, Trainingszeit, Kilometerzähler, Geschwindigkeit, der folgende Kategorien anzeigt: Durchlaufanzeige Scan, Kalorienverbrauch, Distanz, Herzfrequenz.

Widerstand: passen sie die intensität Ihres Trainings Ihrem Fitnessniveau an, indem Sie den 8-stufigen magnetischen Widerstand nutzen. Nutzen sie die pulssensoren, um Ihre Herzfrequenz während Ihrer Trainingseinheit zu messen. Passen sie die fußschlaufen für einen sicheren Halt Ihrer Füße an.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška42.9
Délka56.3
Hmotnost58.7
Šířka26.3
Číslo díluSF-RB4616S
ModelkaSF-RB4616S

3. JOROTO

#ad

JOROTO Ergometer domácí trenažér X2 – domácí trenažér jízdní kolo se silnou magnetickou brzdou a řemenovým pohonem Speedbike Indoor Cycling Bike Ink. LCD displej zobrazení v KM – nosnost cca 150 kg

#ad
JOROTO #ad - Super tichý trénink – naše domácí kolo pracuje s magnetickým brzdovým systémem, je to ideální tréninkový přístroj pro vytrvalostní trénink. Plně nastavitelné – pohodlné široké sedadlo a řídítka jsou obě nastavitelné ve 4 polohách, výborně se přizpůsobí uživateli s různými velikostmi těla.

Digitální lcd monitor sleduje vaše tréninkové údaje v kilometrech ne v mílích!, a díky 2 přepravním kolečkům můžete svůj vnitřní cyklus velmi snadno a jednoduše pohybovat. Díky své tiché funkci nikdy neruší ostatní členy rodiny nebo spolubydlící a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, který se skládá ze 7 magnetických kusů. Stabilní konstrukce – av rám s 50 mm zesílenou rámovou trubkou, 16 kg těžký pochromovaný setrvačník a možná hmotnost uživatele do 150 kg zajišťují realistický zážitek z řidiče! 4 intergované výškové vyrovnání mezi předními a zadními nožními trubkami zajišťují bezpečné stání indoorového cyklistického kola.

Etězový pohon nebo vyměnit plstěnou podložku. Otáčením brzdového knoflíku lze odpor plynule nastavit, takže je optimální pro váš individuální trénink. Multifunkční držák na přání upevní váš tablet, telefon, láhev na vodu atd. Vhodná délka kroku: max. Se silným řemenovým pohonem nabízí neuvěřitelně plynulou a bezhlučnou jízdu, nemusí se mazat jako např. Ocelové pedály s košíčky jsou vybaveny nastavitelnými popruhy a zajišťují tak různé velikosti nohou.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška42.52
Délka42.91
Hmotnost93.92
Šířka19.69
Číslo díluX2
ModelkaX2 Exercise bike

4. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Hmotnost až 150 kg, Domácí trenažér Christopeit Sport Ergometer Eco 1000 vč. ochranné rohože – generátor, USB, magnetický brzdový systém, aplikace Kinomap

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Christopeit sport – od roku 1976 děláme fitness domácí hrou. Ekologické – díky technologii generátoru bez síťového zdroje se proud pro provoz zařízení generuje samostatně a navíc vydává uložený proud přes USB port integrovaný v počítači.

Inovativní – 12 pevných a 5 individuálních tréninkových programů, výkon, času, rychlosti, kompatibilita s aplikacemi KinoMap a zobrazení vzdálenosti, spotřeby kalorií, puls zlepšuje každý trénink. Nízká hlučnost – neslyšný pohon s plochým řemenem a brzdový systém odolný proti opotřebení zajišťují tichý trénink, abyste mohli v klidu číst na držáku tabletu/smartphonu zařízení není součástí dodávky.

Je jedno, zda vytrvalostní nebo silový tréning: s krosovými trenažéry, ergometry, běžeckými pásy a mnoha dalšími vám nabízíme vše pro váš homegym. Jednoduchá výměna místa v bytě a domě díky integrovaným přepravním kolečkům. Flexibilní – s 24stupňovým odporem je cyklistický gometr perfektní pro stavbu kondice pro všechny úrovně fitness.
ZnačkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
VýrobceTop-Sports Gilles GmbH #ad
Výška55.12
Délka41.34
Hmotnost79.37
Šířka21.65
Číslo dílu80-5051

5. Ultrasport

#ad

Rotoped, skládací domácí trenažér s osmi stupni odporu, použitelný jako ergometr, fitness přístroj pro vytrvalostní trénink šetrný ke kloubům, černá/červená, Ultrasport F-Bike 200B

#ad
Ultrasport #ad - Cyklistický trenažér zajišťuje díky výškově nastavitelnému, širokému a pohodlnému sedlu a protiskluzovým pedálům s nastavitelnými poutky na nohy komfort a bezpečné držení při fitness tréninku. F-bike 350b je všestranný fitness přístroj: s 8 stupni odporu je možný individuální vytrvalostní trénink pro posílení kardiovaskulárního systému – ideální pro začátečníky a pokročilé.

Nákupem produktů ultrasport si ušetříte své měsíční poplatky za studio. Pokud fitness kolo nepoužíváte, lze jej díky dvěma lehce jezdícím kolečkům zasunout do rohu nebo jej pomocí praktické skládací funkce postavit úzce na stěnu. Již více než 15 let a s více než 5 miliony prodaných produktů je ultrasport exkluzivní fitness značkou na Amazonu.

Namontovaný počítač s velkým displejem zobrazuje během tréninku všechny relevantní údaje, jako je čas, spotřeba kalorií, km/h, vzdálenost a tepová frekvence prostřednictvím senzorů na řídítkách Speedbike. Rozměry fitness kola d × š × v: sestavené cca 94 × 46 × 122 cm, složená cca 51 × 46 × 139, 5 cm – vhodné pro uživatele s hmotností do 110 kg – barva: černo-červená.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška48.03
Délka37.01
Hmotnost30.86
Šířka18.11
Číslo dílu331100000348
Modelka331100000348

6. Dripex

#ad

Max. 150 kg červená, fitness kola s monitorem srdeční frekvence a LCD monitorem, Dripex rotoped kolo s magnetickým odporem, řemenový pohon tiché spinning bike

#ad
Dripex #ad - Zobrazení a měření tepuintegrovaný lcd displej měří vaši větrnost, čas, vzdálenost a kalorie a umožňuje bezdrátové měření srdeční frekvence a ODO, takže můžete sledovat svůj pokrok a efektivněji dosahovat svých fitness cílů. Nastavitelná řídítka a pohodlné sezenísedadlo nastavitelné ve 4 polohách a 2násobně nastavitelné protiskluzové řidítka umožňují uživatelům pohodlný zážitek z jízdy v interiéru.

Tichý a komfortnídripex je velmi tiché rotoped jízdní kolo, používá systém pohonu řemenů, poháněný tichými řemeny a silným magnetickým odporem. Rám vnitřního kola je vyroben z oceli a je proto velmi stabilní. Stojan na telefon vám umožní zůstat při tréninku bavit a držák na láhev na vodu usnadňuje rehydrataci. Nikdy neprobudí členy vaší rodiny nebo spolubydlící a je téměř bezúdržbová, nemusí být mazána jako řetězový pohon nebo plstěný kluzák. Díky flexibilnímu nastavení sedla a řídítek lze pro každého sportovního fanouška kromě toho vytvořit optimální tréninkovou gonomii, takže cvičení se vyplatí jak pro vytrvalost, tak i pro držení těla.

Nastavitelné sedadlo a řídítka činí stacionární kola všestrannějšími. Stabilní a kontrolovatelné splňuje toto domácí kolo dripex požadavky začátečníků až po profesionály, s 8kg setrvačníkem, stlačitelná nouzová brzda kolo okamžitě zastaví, což zajišťuje rovnováhu a bezpečnost kola. Nabízíme spokojenost zákazníků! Vhodné i pro vyšší hmotnost, možné vysoké zatížení až 150 kg.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex-32 #ad
Výška44.88
Délka41.73
Hmotnost65.48
Šířka18.5
Číslo díluJW28

7. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Magnetický brzdový systém, Christopeit Sport Ergometer domácí trenažér BT 4-24stupňový, LCD displej, do hmotnosti 120 kg

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Inovativní – 10 pevných a 5 individuálních tréninkových programů a zobrazení vzdálenosti, času, spotřeby kalorií, rychlosti, výkonu a tepové frekvence umožňují maximálně efektivní trénink. Je jedno, zda vytrvalostní nebo silový tréning: s krosovými trenažéry, ergometry, běžeckými pásy a mnoha dalšími vám nabízíme vše pro váš homegym.

Flexibilní – s 24stupňovým odporem je cyklistický gometr perfektní pro stavbu kondice pro všechny úrovně fitness. Jednoduchá výměna místa v bytě a domě díky integrovaným přepravním kolečkům. Christopeit sport – od roku 1976 děláme fitness domácí hrou. Nízká hlučnost – neslyšný pohon s plochým řemenem a brzdový systém bez opotřebení zajišťují tichý trénink, abyste mohli v klidu číst na neintegrovaném držáku tabletu/chytrého telefonu.

Pohodlné – díky vícenásobně nastavitelnému sedlu, protiskluzovým pedálům s bezpečnostním pásem a výškově nastavitelným čepičkám na nohy je náš domácí trenažér s certifikací GS a TÜV obzvlášť bezpečný a pohodlný.
ZnačkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
VýrobceTop-Sports Gilles GmbH #ad
Výška57.09
Délka33.46
Hmotnost59.52
Šířka18.9
Číslo dílu30-1725
Modelka30-1725
Záruka24 měsíců

8. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Magnetický brzdový systém, 24stupňový, do hmotnosti 150 kg, LCD displej, Domácí trenažér Christopeit Sport Ergometer ET 6 nový

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Pohodlné – díky vícenásobně nastavitelnému sedlu, protiskluzovým pedálům s bezpečnostním pásem a výškově nastavitelným čepičkám na nohy je náš domácí trenažér s certifikací GS a TÜV obzvlášť bezpečný a pohodlný.

Christopeit sport – od roku 1976 děláme fitness domácí hrou. Snadná výměna místa díky integrovaným přepravním kolečkům. Flexibilní – s 24stupňovým odporem je cyklistický gometr kompatibilní s Kinomap perfektní pro stavbu kondice pro všechny úrovně fitness. Nízká hlučnost – neslyšný pohon s plochým řemenem a magnetický brzdový systém odolný proti opotřebení zajišťují tichý trénink, abyste mohli v klidu číst na držáku tabletu/smartphonu zařízení není součástí dodávky.

Inovativní – 12 pevných, výkonu, spotřeby kalorií, 8 individuálních tréninkových programů a zobrazení vzdálenosti, rychlosti, času, tepové frekvence umožňují efektivní trénink se školními známkami. Je jedno, zda vytrvalostní nebo silový tréning: s krosovými trenažéry, ergometry, běžeckými pásy a mnoha dalšími vám nabízíme vše pro váš homegym.
ZnačkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
VýrobceTop-Sports Gilles GmbH #ad
Výška55.12
Délka37.8
Hmotnost77.16
Šířka20.47

9. CHRISTOPEIT SPORT GERMANY

#ad

Christopeit Sport Ergometer domácí trenažér AX 2000 – 10 stupňů, do hmotnosti 150 kg a 195 cm velikost – 8 kg magnetický brzdový systém

#ad
CHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad - Nízká hlučnost – neslyšný pohon s plochým řemenem a brzdový systém bez opotřebení zajišťují tichý trénink, abyste mohli v klidu číst na neintegrovaném držáku tabletu/chytrého telefonu. Flexibilní – s 10stupňovým odporem je domácí trenažér perfektní pro stavbu kondice pro každou úroveň fitness.

Jednoduchá výměna místa v bytě a domě díky integrovaným přepravním kolečkům. Christopeit sport – od roku 1976 děláme fitness domácí hrou. Inovativní – počítač a zobrazení vzdálenosti, času, rychlosti a tepové frekvence umožňují maximálně efektivní trénink.

Je jedno, ergometry, zda vytrvalostní nebo silový tréning: s krosovými trenažéry, běžeckými pásy a mnoha dalšími vám nabízíme vše pro váš homegym. Pohodlné – díky vícenásobně nastavitelnému komfortnímu sedlu, protiskluzovým pedálům s bezpečnostním pásem, výškově nastavitelným čepičkám na nohy je domácí trenažér s certifikací GS a TÜV obzvlášť bezpečný a pohodlný.
ZnačkaCHRISTOPEIT SPORT GERMANY #ad
VýrobceTop-Sports Gilles GmbH #ad
Výška53.54
Délka34.65
Hmotnost17.64
Šířka21.26
Číslo dílu30-2006

10. Sportstech

#ad

Senzory tepu na ruce a fitness Power Ropes | X150 Bike, Fitness jízdní kolo + Sportstech Live App s kurzy Live & On Demand pro zážitek z celého těla | skládací ergometr na doma | + komfortní sedadlo

#ad
Sportstech #ad - Přesvědčte se sami a přibližte se ke zdravé kondici. Efektivní trénink doma s minimem místa? chytrý prostorový zázrak přichází s úchvatným a promyšleným skládacím designem a lze jej během několika sekund postavit a složit. Trénujte společně s profesionálními trenéry a vyzvěte sebe a komunitu k napínavým výzvám kolem reward žebříčků.

Díky příjemnému pedálovému ložisku jezdíte bez námahy na kole a řádně vstoupíte do pedálů. Díky silnému trvalému magnetu, který reguluje brzdný účinek rovnoměrně a bez hluku, rychle a bez hluku regulujete požadovaný odpor rychle, nekomplikovaně a především plynule pomocí jednoduché otočné hlavice. Spojte vytrvalost a silový trénink a užívejte si potřebné změny při každém tréninku. Profitujte ze systému rychlého skládání fitness kola a uložte jej kompaktně doma nebo v kanceláři: 55 x 55 cm odkládací plocha – zabudovaná přepravní kolečka – hmotnost uživatele až 120 kg – s rozměry sestaveného stavu až 95 × 55 cm.

Využijte inteligentní a bezúdržbové power rope pro posílení svalstva horní části těla a efektivní budování svalů. Proměňte ergometr na ležení a podpořte pohodlně svoji kondici. Nadšeni jógou, bodysporty nebo hledáte chutné recepty na hubnutí? Stáhněte si nyní a začněte fitness cestu. Jako extra jsou k dispozici hned vhodné power Ropes, aby váš sportovní zázrak rozšířil o další vlastnost. Se dvěma tréninkovými pozicemi v jednom sportovním přístroji si vytvoříte zcela mimořádný sportovní zážitek.
ZnačkaSportstech #ad
VýrobceSportstech #ad
Výška17.72
Délka37.4
Hmotnost38.58
Šířka46.26
Číslo díluX150
ModelkaX150