Top 10 Car Interior Cleaner – Čističe na kůži a čalounění pro auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Koch Chemie

#ad

čistič interiéru, 3dílná Sada pro péči o auto od Koch Chemie, péče o kokpit, péče o kůži

#ad
Koch Chemie #ad - 1 x kuchyňská chemie protect leather Care – péči o kůži, 500 ml. 1 x kuchyňská chemie multi interior Cleaner – interiéru čistič, 750 ml. 1 x kuchyňská chemie refresh cockpit care hedvábně matný – péče o kokpit, 500 ml.
ZnačkaKoch Chemie #ad
VýrobceKoch Chemie #ad
Číslo dílu77706500+77705750+77709500

2. LICARGO

#ad

LICARGO® Vnitřní balíček – 6× prémiové utěrky z mikrovlákna a čistič interiéru 500 ml – čistota do hloubky pórů pro plast, pH neutrální, polstrování, kůži – čistič kokpitu

#ad
LICARGO #ad - Držba kokpitu jako od profesionálů. Pokud byste nebyli 100% přesvědčeni naší utěrkou z mikrovlákna pro péči o auto, neprodleně vám poskytneme náhradu! Istič interiéru licargo zajišťuje čistotu do hloubky pórů na všech vašich površích.

Pravidelně používaný náš balíček interiéru vám pomůže chránit přirozený vzhled vašich povrchů před zkřehnutím a ztvrdnutím. Vysoce kvalitní složky nedávají prachu, špíně a mastnotě žádnou šanci! ultra měkký hadřík z mikrovlákna licargo s 380 gsm je náš univerzální a hodí se stejně tak k čištění a sušení povrchů vašeho vozidla. Nákupem našeho čističe kokpitu podpoříš mladý tým z meckenbeuren u Bodamského jezera. Těšíme se, až tě můžeme přivítat v naší #licargoFamily! Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků.
ZnačkaLICARGO #ad
VýrobcePS eCommerce GmbH #ad

3. Koch Chemie

#ad

Čistič na textil Koch Chemie Pol Star, 1 l, kůži a alcantaru, čistič na textil

#ad
Koch Chemie #ad - Vhodný pro autosedačky i pro textilie, jako jsou koberce, pohovky, křesla a potahy sedadel doma. Chrání před opětovným znečištěním a udržuje originální impregnaci. Ideální na sedadla, strop karoserie, obložení, koberec, čalounění, ochranné potahy a také vhodný na citlivé povrchy z alcantary. Hodnota ph: 7, 0 Odstraňuje odolné nečistoty hluboko ve vláknech ze všech textilií.
ZnačkaKoch Chemie #ad
VýrobceKOCH CHEMIE #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu92001
Modelka92001

4. detailmate

#ad

čisticí hadříky na čalounění 30 ks + 2 x hadřík z, hadříky na čištění skel 30 ks, detailmate Péče o kokpity do auta, Bundle: Armor All plast, hloubkový pečující prostředek hedvábně matný 0,5 l

#ad
detailmate #ad - Vysoce kvalitní pěnová hmota. Praktická a všestranná aplikační houba. Ideální pro nanášení pečujících produktů, atd. Armorál: hloubkový čistič plastu odstraňuje nečistoty a usazeniny a chrání povrch před škodlivými vlivy zvenčí, gumy a plastu. Hodí se také pro použití mimo oblast vozu.

Rychlé a snadné použití, hodí se pro vnitřní i venkovní použití. Istič čalounění: utěrky čistí rychle a efektivně, textilie, gumu, polstrování, vinyl, hodí se pro použití na mnoha površích. Obnovuje původní lesk a barvu povrchu. Istič kotoučů: utěrky na čištění skel bez problémů odstraňují tuhé nečistoty ze silnice a hmyz. Kromě toho zabraňuje tvorbě trhlin, jako např. Hodí se také pro tónovaná skla, protože ručníky neobsahují čpavek. Složení materiálu: 80 % polyester, perfektní pro odolné nečistoty. Pro interiér auta, rohože, plast a dokonce i do domácnosti.

S exkluzivním víkem smart seal "twist & lock" zůstávají utěrky vlhké a nemohou tak ztratit svůj účinek. Obsah: 1x armor all plast - hloubkový pečující prostředek hedvábně matný 500 ml + 1x armor all čisticí hadřík na okna 30 tk + 1x armor all čisticí hadřík na čalounění 30 ks + 1x detailmate Premium hadřík z mikrovlákna oranžový, 320 g/m² 40 cm + 1x detailmate Apaplikátorpadpad, 320 GSM 40 x 40 cm + 1x detailmate Premium hadřík z mikrovlákna černý, Ø 90/22 mm. Ozónu a uv záření.
Značkadetailmate #ad
Výrobcedetailmate #ad
Číslo dílu20053010-0-3

5. Carbigo

#ad

Kůže, Carbigo® Prémiový vnitřní prostor Bundle – 6× 380 g/m², plastu – Made in Germany, měkké utěrky z mikrovlákna, 1× pH neutrální vnitřní sprej 500 ml – hloubkové čištění čalounění

#ad
Carbigo #ad - Nejvyšší kvalita pro bezchybný výsledek! důvěřujte carbigo! nejste spokojeni s našimi utěrkami z mikrovlákna na auto nebo čistič interiérů autaNabízíme Vám záruku vrácení peněz! Odstraňují skvrny a nečistoty bez námahy, zatímco suchý hadřík na auto zajišťuje povrchovou úpravu beze šmouh! Naše utěrky z mikrovlákna jsou vyvinuty speciálně pro péči o auto a nezanechávají na vašem povrchu žádné žmolky.

Perfektní pro polstrování, kůži a plast! náš čistič interiéru auta proniká hluboko do povrchu a odstraňuje odolné nečistoty. Istič do auta pro nový vzhled interiéru vašeho vozu! S našimi utěrkami z mikrovlákna do auta dosáhnete lesklých výsledků. Náš balíček carbigo nabízí vše, co potřebujete pro profesionální čištění interiéru: 6 utěrek z mikrovlákna a 1 x čistič interiéru auta.
ZnačkaCarbigo #ad
VýrobceCarbigo #ad
Výška0.2
Délka15.75
Hmotnost0.84
Šířka15.75
Číslo díluCB-05

6. Autoglym

#ad

Autoglym Čisticí a sada na ochranu kůže

#ad
Autoglym #ad - 500 ml balzám na péči o kůži. 1 x hi-tech Aqua Dry. Obsahuje 500 ml kůže. 1 x perfect polský aplikátor.
ZnačkaAutoglym #ad
VýrobceAutoglym #ad
Výška9.84
Délka0.98
Šířka2.76
Číslo díluLCPKIT-AG
ModelkaLCPKIT

7. detailmate

#ad

Detailmate Green Star sada: Koch Chemie GreenStar Univerzální čistič Auto Průmyslová dílna 1 l + Kwazar Mercury láhev s rozstřikovačem Green Edition – 0,5 l – vhodná pro ph 8–14

#ad
detailmate #ad - Eloxovaný hliník optimální pro biologické zařízení na úpravu užitkové vody Bez fosfátů Bez rozpouštědel. Univerzálně použitelný pro oblasti dílny podlah a průmyslového čištění, jakož i na mytí motorů, vnitřní a vnější čištění osobních a nákladních vozidel, domácností atd.

Green star edition mercury super pro + láhev s rozstřikovačem 0, 5 litru: stahový postřikovač odolný vůči alkalickým látkám ph 8 – 14 praktická funkce dvojitého akce: jednou stiskněte páčku a dvakrát nastříkejte Stříkací proud lze regulovat otáčením ventilu transparentní ukazatel objemu, stabilizační kroužek pro bezpečné stání. Tyto dva produkty jsou jako stvořené jeden pro druhého. Herkonické rozprašovače s pumpičkou nejsou vhodné pro silné alkakické složení green Star´s a rozpouštějí se, zatímco beonsere vlastnosti Kwazar Green Edition odolávají také látkám v alkalickém rozmezí pH 8-14 a zaručuje tak dlouhou životnost.

Ekonomické použití silný účinek alkalický vysoká snášenlivost materiálu vůči citlivým komponentům, jako např. Koch chemie green star 1 litr – vysoce koncentrovaný alkalický univerzální čistič bez fosfátů a rozpouštědel pro vnitřní a vnější čištění zajišťuje enormní schopnost absorbovat nečistoty a olej. Edice kwazar green byla vyvinuta speciálně pro univerzální čistič koch chemie, Green Star.
Značkadetailmate #ad
Výrobcedetailmate #ad
Výška21
Délka29.5
Šířka10.5
Číslo dílu20022011-GS1

8. COLOURLOCK

#ad

Tuk na kůži pro péči a ochranu od hedvábně matných až po lesklou hladkou kůži, COLOURLOCK Elephant Leather Preserver

#ad
COLOURLOCK #ad - Při výrobě se kromě toho vzdáváme vody, kyselin a barviv nebo pachových látek. Jednoduché použití: tuk vyjměte čistým, měkkým hadříkem nebo hadříkem a nejprve rozetřete v hadru.

S našimi čističi kůže jemná a silná v kombinaci s kartáčem na kůži COLOURLOCK. Doplňující produkty: znečištěná kůže by měla být před použitím vyčištěna, např. Mnohostranně použitelný: tuk na kůži je vhodný jak pro použití na autosedačkách a nábytku, kufrech, sedlech, tak i na taškách, bundách a botách.

Ideální složení: kožený zásobník je 100% syntetický a proto neobsahuje rostlinné nebo živočišné tuky. Absolutně vydatné: mazivo na kůži elephant se nanáší úsporně, a stačí tak například pro vícenásobné ošetření celého interiéru vozidla. Následně krouživými pohyby naneste na kůži a případně doleštění.
ZnačkaCOLOURLOCK #ad
VýrobceColourlock #ad
Číslo dílu170033

9. SONAX

#ad

SONAX 281941 PremiumClass sada pro péči o kůži

#ad
SONAX #ad - Prémiová třída; kvalitní výrobek. Snadná obsluha. Intenzivní čištění; rychle a efektivně; bezpečně. Pro všechny hladké kůže. Sada pro péči o kůži: vč. 2x 250 ml sonax premiumclass čistič na kůži, 1x 250 ml sonax premiumclass pečující krém na kůži, 1x kartáč pro intenzivní čištění, 1x sonax ultra jemná utěrka z mikrovlákna, 1x SONAX pečující pad z mikrovlákna;.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSONAX #ad
Výška11.61
Délka8.54
Hmotnost3.17
Šířka1.89
Číslo dílu1837855
Modelka1837855
ZárukaGesetzliche Herstellergarantie

10. Nuke Guys

#ad

Appilkator + Grit Guard, Nuke Guys professionelles Auto Waschset für die optimale Handwäsche: Nuke Guys Wascheimer 3,5GAL, Felgenreiniger, Shiny Wheels Mikrofaserset, Reifengel, Thick Shampoo

#ad
Nuke Guys #ad - Stark alkalische produkte verzichtet werden soll, um auf eine sehr schonende Art und Weise hartnäckige Verschmutzungen sowie Bremsstaub und Flugrost mühelos zu entfernen. Der grit guard eimereinsatz trennt schmutzpartikel vom Waschwerkzeug und hält sie am Eimerboden, 5GAL mit Schmutzeinsatz, Nuke Guys Thick Shampoo 500ml.

Der praktische Auftragsschwamm eignet sich ideal zum Auftragen des Reifengels. Wenn auf säurehaltige bzw. Reifen: nuke guys reifengel 500ml, wie bei einem neureifen! die besondere formel reinigt deine reifen, applikatorpad Ø90/22mm. Das nuke guys reifengel sorgt für ein extrem intensives Schwarz, mit maximalem Tiefenglanz! Back to Black, pflegt den Gummi und schützt ihn vor Rissbildung und Farbausbleichung. Aus hochwertigem Schaumstoff - made in Germany. Der reiniger ist kraftvoll und trotzdem schonend zur Oberfläche, ist das Felgengel die optimale Lösung, bedenkenlos einsetzbar auf Alufelgen, Stahlfelgen und Radkappen.

Zudem wird selbst im tiefsten Winter ein Anfrieren verhindert. Shiny wheels: das shiny wheels mikrofaser set zum waschen und trocknen, speziell entworfen zur Felgen- und Motorradpflege. Felgen: nuke guys felgengel felgenreiniger 1l, shiny wheels 2in1 mikrofaserset. Das hochschäumende, um Kratzer und Wiederverschmutzungen zu verhindern. Waschen: nuke guys wheels bucket 3, dickflüssige shampoo reinigt schonend und effektiv alle oberflächen deines Fahrzeugs.
ZnačkaNuke Guys #ad
VýrobceNuke Guys #ad
Číslo dílu20032236-PR