Top 10 Brunnenschaum Wasserdicht Aussen – Montážní pěny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PRITEX

#ad

Studnová pěna 750 ml pistolová pěna montážní pěna stavební pěna

#ad
PRITEX #ad - Je nerozpustný, oleji a všem kyselinám a bakteriím, odolný proti hnilobě a lze jej přetřít. Vysoká vydatnost: součástí dodávky je 750 ml fontánové pěny, z čehož vzniká výtěžek pěny až 45 litrů volně pěněné.

Pro různé podklady: pěna výborně drží na betonu, zdivu, polyester, tvrdé PVC, polyuretanová tvrdá pěna, dřevě a mnoha plastech polystyren, omítce, s výjimkou PE/silikonu a na vlhkých plochách. Mnohostranně použitelný: pěna pistole se hodí k montáži kroužků pro studny a trubkových prvků z betonu, pro spojení trubek z hlíny a keramiky a pro potrubí z PVC.

Perfektní vlastnosti: stavební pěna je odolná vůči vodě, voděodolný, benzínu, které se běžně vyskytují v půdě. Fontánová pěna: pěna do studny pritex je 1komponentní pu pěna vytvrzující vlhkost, která je vhodná pro zpracování běžnými montážními pistolěmi.
ZnačkaPRITEX #ad
VýrobcePRITEX #ad
Hmotnost2.09

2. Isolbau

#ad

1 x pěnová pistole a 2x PU pěnový čistič po 500 ml, Isolbau Sada stavební pěny – vč. 12 x 1K montážní pěny B2 pistole každá 750 ml

#ad
Isolbau #ad - Doba tvorby pokožky: 4-7 min. Společnost interzero circular solutions Germany GmbH vyzvedne obaly naším jménem a bezplatně si je vyzvedne u vás. 2 balení g jsme povinni bezplatně vrátit použité plnicí zboží obsahující škodlivé látky zejména stavební a montážní pěny, které jsme uvedli na trh.

2 s. Telefon: +49 2203 9147-1366; e-mail: emballagen@interzero. De; Číslo zákazníka interzero: 230513 Vyzvedávací karta: isolbau. De/abholkarte/abholkarte. Pdf. Testovaná kvalita třída stavebních materiálů b2 podle DIN 4102 - zkušební certifikát MPA Hannover P-NDS04-1424. Rozsah dodávky: součástí dodávky je 12 plechovek pistole à 750 ml, 2 plechovky čističe z polyuretanové pěny à 500 ml a PU pěnová pistole.

Vnitřní a venkovní: polyuretanová pěna montážní pěny je vhodná pro vnitřní i venkovní použití, ideální pro okna, dveře atd. Doporučená teplota zpracování teplota podkladu: od +5 °c do + 30 °c. 20 °c / rh 90 %, doba vytvrzení: 24 ks, teplota plechovky +20 °C. Upozornění podle § 15 odst. Teplotní odolnost po vytvrzení: od -50 °c do +90 °c, výtěžek pěny: 45 litrů v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad
Hmotnost25
Číslo díluCT-GNYQ-ID88

3. Soudal

#ad

Soudafoam B2 pistole Pěna Montážní pěna PU pěna jako sada 6 kusů s čističem 500 ml

#ad
Soudal #ad - Izolace a izolace oken a dveřních rámů i okenních parapet. Po vytvrzení lze po vytvrzení. Vynikající přilnavost na téměř všech stavebních podkladech. Odolná proti stárnutí, nerotovatelná, odolná proti plísním a hnilobě. Vynikající tvarová stabilita, tzn. Dný objem.
ZnačkaSoudal #ad
VýrobceSoudal #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost12.61
Šířka0
Číslo díluKLiHD

4. PRITEX

#ad

Zateplení a utěsnění – montážní pěna s vynikající zvukovou a tepelnou izolací – stavební pěna pro montážní pistoli, PRITEX – pistole 4 x 750 ml pro zásypu

#ad
PRITEX #ad - Tlumí zvuk a teplo: vedle velmi dobré zvukové izolace až 61 db přesvědčí stavební pěna také vynikající tepelnou izolací, čímž se zabrání tepelným mostům. Mnohostranně použitelná: montážní pěna je ideální pro zásypy, utěsnění a izolaci okenních rámů, spár stěn, dutin mezi roletovými boxy a zdivem, průlomů trubek a vedení potrubí.

Plnicí a izolační pěna: pistole pritex je 1složková pu pěna vytvrzující vlhkostí, která je vhodná ke zpracování běžnými montážními pistolěmi. 750 ml poskytuje výtěžnost pěny až 45 litrů volně pěněný. Pro různé podklady: pěna výborně přilne na beton, polyester, zdivo, dřevo a mnoho plastů polystyren, tvrdá PU pěna, tvrdé pvc, omítku, s výjimkou PE/silikonu a na vlhkých plochách. Vysoká výdejnost: součástí dodávky je 4 x 750 ml pistole pěna.
ZnačkaPRITEX #ad
VýrobcePRITEX #ad
Číslo díluZY-ghm-20201222-152

5. Würth

#ad

5 Würth Purlogic Top 1K pistole pěna na beton šedá stavební pěna montážní pěna 0892142

#ad
Würth #ad - Vhodné do zimy. Jednotlivá a rovnoměrná pěnová struktura. Až 40 litrů výtěžnosti pěny. Odolné proti stárnutí. 1k pistolová pěna pro celou řadu použití.
ZnačkaWürth #ad
Hmotnost7.72
Číslo dílu4038898776758
Záruka0.

6. beko

#ad

12 x beko pistole polyuretanová pěna 750 ml vč. univerzálního čističe 500 ml

#ad
beko #ad - Tvarově stabilní a lze řezat po 35 min. Mnohostranně použitelný – odpovídá kvalitě B 2 DIN 4102. Jednoduchá manipulace díky zpracování pistolí. 1× univerzální čistič beko – používá se jako prostředek na odstraňování čerstvé PU pěny na součástech a zpracovatelských zařízeních. Sporné balení 12 ks.
Značkabeko #ad
VýrobceTeko #ad

7. Soudal

#ad

Soudal Pistole Flexifoam/flexibilní pěna / 3 x 750 ml

#ad
Soudal #ad - Flexi foam je gebrauchsfertiger, 1 kompatibilní. Selbstexpandierender a velmi elastický PU pěna. Získáte jedna sada skládající se ze 3, 6 nebo 9 lahví Flexi Foam 750 ml. Pěnová pistole není součástí balení. Cca 3 x pružnější než konvenční montáž pěna. Pozor pistole nástavec pěnová pistole nutné.
ZnačkaSoudal #ad
VýrobceSoudal N.V. #ad

8. Isolbau

#ad

Isolbau Sada stavební pěny – vč. 12 x 1K montážní pěny B2 pistole s vynikajícím zvukem a tepelnou izolací vždy 750 ml, 1 x PU pěnový čistič 500 ml a 1 x pěnová pistole, izolace

#ad
Isolbau #ad - Vnitřní a venkovní: polyuretanová pěna montážní pěny je vhodná pro vnitřní i venkovní použití, ideální pro okna, dveře atd. Doba tvorby pokožky: 4-7 min. 2 balení g jsme povinni bezplatně vrátit použité plnicí zboží obsahující škodlivé látky zejména stavební a montážní pěny, které jsme uvedli na trh.

Teplotní odolnost po vytvrzení: od -50 °c do +90 °c, doba vytvrzení: 24 ks, výtěžek pěny: 45 litrů v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Společnost interzero circular solutions Germany GmbH vyzvedne obaly naším jménem a bezplatně si je vyzvedne u vás. Doporučená teplota zpracování teplota podkladu: od +5 °C do + 30 °C. Telefon: +49 2203 9147-1366; e-mail: emballagen@interzero.

De; Číslo zákazníka interzero: 230513 Vyzvedávací karta: isolbau. De/abholkarte/abholkarte. Pdf. Upozornění podle § 15 odst. Rozsah dodávky: součástí dodávky je 12 plechovek pistolové pěny à 750 ml, jedna plechovka čističe z pu pěny à 500 ml. Testovaná kvalita třída stavebních materiálů b2 podle DIN 4102 - zkušební certifikát MPA Hannover P-NDS04-1432. 2 s.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad
Číslo díluVH-354J-85DH

9. Isolbau

#ad

Izolace, Isolbau B2 montážní pěna – 1 x 750 ml PU stavební pěna pro pěnové pistole – 1K pistole pěna s vynikajícím zvukem a tepelnou izolací pro vnitřní i venkovní použití

#ad
Isolbau #ad - Rozsah dodávky: součástí dodávky je 1 plechovka izolační pěny à 750 ml. Doba tvorby pokožky: 4-7 min. Telefon: +49 2203 9147-1366; e-mail: emballagen@interzero. De; Číslo zákazníka interzero: 230513 Vyzvedávací karta: isolbau.

De/abholkarte/abholkarte. Pdf. 2 balení g jsme povinni bezplatně vrátit použité plnicí zboží obsahující škodlivé látky zejména stavební a montážní pěny, které jsme uvedli na trh. Doporučená teplota zpracování teplota podkladu: od +5 °C do + 30 °C. Společnost interzero circular solutions Germany GmbH vyzvedne obaly naším jménem a bezplatně si je vyzvedne u vás. 2 s. 20 °c / rh 90 %, teplota plechovky +20 °C.

Vnitřní a venkovní: plnicí pěna od isolbau je vhodná pro vnitřní i venkovní použití, ideální pro montáž, izolaci a utěsnění oken, dveří atd. Teplotní odolnost po vytvrzení: od -50 °c do +90 °c, doba vytvrzení: 24 ks, výtěžek pěny: 45 litrů v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Testovaná kvalita třída stavebních materiálů b2 podle DIN 4102 - zkušební certifikát MPA Hannover P-NDS04-1428. Upozornění podle § 15 odst.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad
Číslo díluMG-TQUP-P7N1

10. Isolbau

#ad

Izolaci a montáž – 3 × 400 ml, okna, Isolbau 2K montážní pěna B2 do zárubní – prémiová polyuretanová rychlá pěna pro dveře

#ad
Isolbau #ad - Rychlé vytvrzení, bezpečná aktivace. Odolný proti povětrnostním vlivům, zředěným kyselinám a zásadám, mnohokrát také bez základního nátěru. Upozornění – zákonodárce klasifikoval použité pu pěnové dózy jako nebezpečný odpad a předepsal jejich recyklaci.

Vynikající přilnavost: zarážecí pěna drží téměř na všech stavebních podkladech, korek a sklolaminát. Po vytvrzení lze přelakovat, bez rozpouštědel, natřít a přelepit. Pdr recycling gmbh + co kg, www. Pdr. De sbírá pu pěnové dózy zdarma u více než 6 kartonů po 12 dózách po celém Německu. Mnohostranně použitelný: pěna adaptéru má velkou objemovou hmotnost. Utěsňuje a spojuje trvale elastické dilatační spáry. Stavební pěna vytvrzuje bez ohledu na vlhkost vzduchu extrémně rychle, bez tlaku a bez napětí.

Efektivní izolace: lze řezat již po 15 minutách, zvuková izolace 63 db, požární třída b2, tepelná izolace 0, 032 W/mK. Vynikající tvarová stabilita: žádné ztráty objemu a mimořádně malé dotažení PU pěny po vytvrzení. Odolná proti povětrnostním vlivům: vyšší zvuková a tepelná izolace než minerální vlna, vodotěsný. Izolační pěna se hodí k vyplnění dutin, k izolaci a jako izolační pěna.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad
Číslo díluZD-4ZCT-MU0T