Top 10 Bierflaschenhalter Zum Umhängen – Příslušenství ke sportovním lahvím na vodu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pakbag

#ad

Pakbag® Držák na láhve pásek k zavěšení lahví na pití do 1,5 l z recyklovaného PET

#ad
Pakbag #ad - Ekologický pakbag je vyroben z recyklovaného PET a navíc je klimaticky neutrální. Mnohostranně použitelnýať už při příjemné procházce, turistice v přírodě nebo při oslavách na festivalu – Pakbag je vždy praktický, bez ohledu na to, bezpečný a stylový držák nápojů po vaší straně, jaká dobrodružství zažijete.

Praktické perfektní pro to, abyste měli svůj nápoj vždy po ruce – mějte u sebe vždy osvěžení i bez obtěžujícího batohu nebo neskladné tašky. Pakbag je samozřejmě vhodný nejen pro každý druh láhve na pití, 5 l, 1 l nebo 1, ale lze jej také výborně použít pro jiné balení nápojů. Vhodné pro různé velikosti pakbag bezpečně udrží i větší láhve, ať už 0, 5 l.
ZnačkaPakbag #ad
VýrobceHaarhoff GmbH #ad
Číslo dílu27718

2. MIK funshopping

#ad

Držák nápojů pro festivalové a outdoorové aktivity, MIK funshopping Držák na láhev na pití, popruh na láhev šedá/šedá, popruh na láhve na pití

#ad
MIK funshopping #ad - Dárek s píšťalkou: držák na láhve mik funshopping – perfektní pro všechny, kteří vždy hledají nekonvenční a veselý dárek, který je zároveň praktický.

Dné nebezpečí uškrcení! přizpůsobivý a pohodlný: délka popruhu je nastavitelná – přesně tak, jak potřebujete. A je přitom super pohodlný a módní. Bezstarostná bezpečnost: pokud někdo za popruh zatáhne, včas se otevře díky bezpečnostnímu uzávěru. Stylový a praktický: praktický a elegantní doplněk, který se podobá tašce přes rameno. Univerzální použití: láhev se jednoduše zaklapne do univerzálního klipu pásu láhve. Vhodné pro většinu lahví na trhu. Držák na láhev na pití je nutností na každém festivalu, volnočasovém výletu nebo procházce po městě.
ZnačkaMIK funshopping #ad
VýrobceMIK funshopping #ad

3. FunX

#ad

FunX Pivní pás na pivní pouzdro na 6 pivních lahví nebo plechovek – nastavitelný držák piva na festivaly, party, černá, karneval a kempování – 72 – 120 cm, Ledvinka, JGA

#ad
FunX #ad - Jednoduché nanášení: se snadno ovladatelnou přezkou je náš opasek na láhve nasazen obratem ruky. Pásek lze bez námahy nosit 6 plechovek nebo lahví – ideální pro váš karnevalový outfit.

Ideální jako dárek k narozeninám, dni otců, rozlučky se svobodou a výletům v maloobchodech. Všestrannost pro každou příležitost. Vždy po ruce: náš pivní pás funx vám umožňuje okamžitý přístup k vašim oblíbeným nápojům. Perfektní tvar: náš pásek se přizpůsobí pasu od 72 do 120 cm a nabízí komfort, stejně jako tajnou kapsu na zip pro uložení osobních věcí.

Skvělý dárek pro muže: náš držák na pivo a nápoje je ultimativní dárek pro muže. Mnohostranné použití: beer belt je perfektním společníkem pro outdoorové a vnitřní aktivity, festivalů, včetně karnevalu, party sportovních akcí a kempování. Nepostradatelné příslušenství pro večírky a festivaly a další: dózy a lahve jsou v bezpečí.
ZnačkaFunX #ad
VýrobceOlsen Store GmbH #ad
Číslo dílu30406
Modelka30406

4. WeddHuis

#ad

Přezka, držák na láhve, turistiku a outdoorové aktivity, WeddHuis Sada 4 ks karabin na láhve – láhev na vodu, přívěsek na klíče, háček na kempování

#ad
WeddHuis #ad - Snadná manipulacesilikonový kroužek lze jednoduše nasadit na láhev na pití, zatímco karabinku lze připevnit také přímo na batoh. Všestranné použití náš držák na láhve je ideální pro bezpečné upevnění lahví na jízdní kola, poznávání, motocykly, cestování, kempingové batohy nebo na jiných místech.

4dílné balení silikonových kroužkůvčetně 4 pružných silikonových kroužků se 4 karabinami, dostatečné pro výměnu a dlouhodobé používání nebo ke sdílení s vaším partnerem. Karabina typu "d" je vyrobena z robustního hliníku a je odolná proti poškrábání.

Praktický design silikonový kroužek bezpečně zafixuje láhev na vodu, zatímco karabinku lze zavěsit na batoh, kolo nebo jiná místa. Robustní držák láhví držák láhve je ze silikonu, je elastický a flexibilní, díky čemuž je láhev bezpečně držena. Perfektní pro lezení, rybaření, výlety, turistiku nebo jiné outdoorové aktivity.
ZnačkaWeddHuis #ad
VýrobceWeddHuis #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluWD2304Cylpk1

5. Trachtenfuchs

#ad

Pivní pás jako dárek k Vánocům pro přítele, Držák piva, nápad na dárek pro otce/kolegy, muže, dárek pro muže

#ad
Trachtenfuchs #ad - Držák na opasek/pouzdro perfektní na festival. Nosič na opasek jako žertovný dárek pro muže. Příslušenství pro grilování nebo pro den mužů. Veselý doplněk / doplňky pro pány ke grilování.

Vhodné také jako držák na plechovky, držák lahví vína nebo držák na pohárky. Pásek neklouže kvůli nízké vlastní hmotnosti. Pás na pití / držák pivních lahví z pravé hnědé plsti kroje. Veselý nápad na dárek pro vašeho přítele, vánoční dárek nebo velikonoční dárek: pivní pouzdro/držák piva vhodný pro každou skleněnou láhev a všechny pivní lahve 0, 33 l a 0, otce nebo kolegu jako dárek k narozeninám, 5 l.

Vhodné pro každou láhev na pití. Hra na pití pro turistiku jako např. Ideální pro den otců / Den mužů / Oktoberfest. Vtipný nápad na dárek pro pijáka piva nebo jako gag při fotbale. Perfektní pro chladné pivo na cestách. Ke dni otců / dárek ke dni otců nebo rozlučka se svobodou. Každá pivní láhev se hodí.
ZnačkaTrachtenfuchs #ad
VýrobceTomEx #ad
Výška3.94
Délka11.42
Hmotnost0.1
Šířka3.54

6. FineGood

#ad

FineGood 3er-Pack Wasserflaschenhalter, Wasserflaschenhülle für Sport, tragbare Flaschentasche, Wandern, Camping, Wasserflaschen-Tragetasche mit verstellbarem Schultergurt

#ad
FineGood #ad - Premium-material: die wasserflaschen-beutelhalter sind aus hochwertigem Nylon, das langlebig und elastisch ist, das Netz-Design ist von großer Flexibilität, es kann Ihnen helfen, die Flasche leichter zu verstauen. Verstellbarer schultergurt: dieser wasserflaschenhalter ist für Kinder und Erwachsene geeignet, der Schultergurt ist verstellbar, die maximale Länge beträgt 64 cm und die minimale Länge beträgt 33 cm.

Vielfältige anwendung: die tragetasche für wasserflaschen ist ein tolles Werkzeug für Strand, Camping, Wandern, Joggen, Schule, Sportveranstaltungen, Wandern, Laufen, Sie können Ihre Hände mit diesem Wasserflaschenhalter befreien. Tipps zur verwendung: die tasche für flaschenhalter ist nur für den Durchmesser der Flasche geeignet, das kleiner als 16, die kleiner als 8 cm ist und die kleine Tasche für das Telefon, 5 cm ist.

Verbessertes design: die nylon-netztasche hat zwei taschen, taschentücher, Schlüssel, die größere ist für die Aufbewahrung von Wasserflaschen konzipiert, die Sie verwenden können, Münzen, und die kleine, um Telefon, Stifte und so weiter aufzubewahren.
ZnačkaFineGood #ad
VýrobceFineGood #ad
Výška6.3
Délka6.69
Hmotnost0.1
Šířka6.69
Číslo díluFG-bottle_bag-3

7. FineGood

#ad

Radfahren, tragbarer Wasserflaschenhalter mit verstellbarem Schultergurt, 2 Größen, FineGood 2 Stück Wasserflaschenhalter, Camping, Wasserflaschenhülle für Wandern

#ad
FineGood #ad - Es ist für die meisten Arten von Flaschen geeignet. Verbessertes design: die nylon-netztasche hat zwei taschen, und die kleine, taschentücher, die Sie verwenden können, um kleine Gadgets wie Telefon, Münzen, Schlüssel, die größere ist für die Aufbewahrung von Wasserflaschen konzipiert, Stifte usw.

Vielfältige anwendung: die tragetasche für wasserflaschen ist bequem und tragbar für Strand, Joggen, Sportveranstaltungen, Camping, Spazierengehen, Wandern, Schule, Laufen, Sie können Ihre Hände mit diesem Wasserflaschenhalter befreien.22 verschiedene größen: das wasserflaschenbeutel-set beinhaltet 2 größen, die kleinere ist 13, die größere ist 14, 5 x 22, 5 cm blau, 5 x 21, 5 cm rosa. Die gesamte tasche verfügt über ein Netz-Design, die Flasche leichter zu verstauen.

Aufzubewahren. Premium-material: die wasserflaschentasche besteht aus hochwertigem Nylon, das von großer Flexibilität ist und Ihnen hilft, das langlebig und elastisch ist. Verstellbarer schultergurt: dieser wasserflaschenhalter ist sowohl für Kinder als auch für Erwachsene geeignet, der Schultergurt ist verstellbar, die maximale Länge beträgt 64 cm und die minimale Länge beträgt 33 cm.
ZnačkaFineGood #ad
VýrobceFineGood #ad
Výška7.68
Délka11.22
Šířka11.22
Číslo díluFG-bottle_carrier-2

8. TSHAOUN

#ad

Reisen, Mesh Wasserflaschenhüllen mit Verstellbarem Schultergurt, Camping Schwarz,Rosa,Blau, Wandern, Tragbare Trinkflasche Tasche Flaschenhalter für Sport, TSHAOUN 3 Stück Wasserflaschenhalter

#ad
TSHAOUN #ad - Die höhe der wasserflaschentasche beträgt 20 cm. Sie können es ihrer Familie, Thanksgiving oder einer Geburtstagsfeier geben. Sie kann als umhängetasche über der Schulter, als Umhängetasche oder in der Hand getragen werden. Anwendbare wasserflaschengröße: unterstützt wasserflaschen mit einem Durchmesser von bis zu 8 cm.

Breite anwendung: diese wasserflaschentasche ist perfekt für Schule, Angeln, Reisen, Wandern, Pendeln, Strand, Camping, Fitnessstudio oder Sportveranstaltungen. Perfektes geschenk: das paket enthält 3 wasserflaschenbeutel in verschiedenen Farben: Schwarz, Ihren Kollegen usw. Hochwertige materialien: die wasserflaschentasche besteht aus verdicktem Netzmaterial, nicht leicht verformbar und leicht ist und Ihnen kein zusätzliches Gewicht hinzufügt, das langlebig, wodurch sie sich sehr gut für den Einsatz im Freien eignet.

Verstellbarer schultergurt: die maximale länge des schultergurts beträgt 120 cm. Geeignet für Erwachsene und Kinder. Bitte überprüfen sie vor dem Kauf Ihre Wasserflaschengröße. Als geschenk zu weihnachten, Ihrem Liebhaber, Ihren Freunden, Rosa und Blau. Passt zu den Körpertypen der meisten Menschen.
ZnačkaTSHAOUN #ad
VýrobceTSHAOUN #ad
Výška7.87
Délka3.15
Šířka3.15
ModelkaTSHAOUN - wgbt

9. TIANLIN

#ad

Popruh na láhve na pití, TIANLIN Držák na sklenice na víno k zavěšení, popruh na láhev 60 cm, 4 kusy držáků na láhve, vhodné pro lahve na vodu, nápoje, šálky, dva upevňovací kroužky

#ad
TIANLIN #ad - Vícenásobné použití každý popruh na láhev má dva upevňovací kroužky různých velikostí, které slouží k upevnění lahví na vodu, resp. Vysoká použitelnostvhodné pro láhve na vodu a nápoje různých velikostí.

Lahví na nápoje pro multifunkční použití. Snadné čištěnítaška na láhev k zavěšení se velmi snadno čistí, vzor nevybledne a lze ji znovu použít. Délka může činit až 60 cm, takže jej můžete pohodlně nosit při vycházce. Lze jej nosit na rameni nebo přes tělo a je tak tou nejlepší volbou při vycházce. Ekologický materiálpásek na držák lahví je vyroben z látky a silikonu, který je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí, vydrží vysokou hmotnost, snadno se nerozbije a je pevný a má dlouhou životnost. Nastavitelná délkadélku lana lze jednoduše a pohodlně přizpůsobit.
ZnačkaTIANLIN #ad
VýrobceTIANLIN #ad
Výška0.2
Délka0.79
Šířka0.79
Číslo díluXKSBD8
ModelkaXKSBD8

10. Grasslandy

#ad

Běhání, 5 kusů karabinek, klip, expedici,, Držák na láhve, rybaření, hliník, kempování, barva, batoh, outdoor, sada pestrých držáků nápojů, držák na láhve, malá sada na běh, karabinka, sada

#ad
Grasslandy #ad - Velikost: 4 × 15 cm 1, 57 × 5, 90 palců, kompaktní a přenosná, perfektní pro outdoorové aktivity. Univerzální: přezka na láhev je ze silikonu a má určitou elasticitu, normální láhve s minerální vodou lze snadno zaklapnout a láhve s větším otvorem lze použít s trochou námahy.

S průměrem uzávěru cca 2 – 4 cm a pevně se upevní na vaše kolo, batoh, opasek atd. Svažte láhev: hodí se pro různé lahve na vodu, motocykl, lahve s limonádou atd. S přívěskem na klíči: přívěšek na klíče je praktický pro uložení malých nástrojů, jako jsou klíče, ostřič nožů atd. Sada: obsahuje 5 různých barev karabin, dostatek pro vaše potřeby, ideální pro rodiny nebo malé skupiny.
ZnačkaGrasslandy #ad
VýrobceGrasslandy #ad