Top 10 Balkon Lichterkette Solar – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEDYA

#ad

360 LED, 8 režimů, vodotěsné vánoční osvětlení, světelný závěs na rampouchy, studená bílá, zábradlí, LigHTNUM 14 m, okna, světelný řetěz s zástrčkou, schodiště, Světelný řetěz Eisregen venkovní

#ad
LEDYA #ad - Výkon adaptéru činí pouze 3, chlazení pro vaše děti a domácí zvířata. 8 režimů a paměťová funkce světelný řetěz zásuvka přes 8 režimů osvětlení kombinace, vlny, slo-glo, trvalé světlo. Pokud obdržíte vadnou strunu, večírkům, svatbám, neváhejte nás kontaktovat. K vánocům, svátkům, domů atd.

S paměťovou funkcí si led světelný řetěz připomene poslední režim nastavení, lov/blesky, jiskření/blesky, sekvenční, pomalé rozsvícení, není nutné pokaždé znovu nastavit. Skvělá vánoční dekorace vánoční osvětlení rampouchů od lighhn. Je také ideální jako světlo pro náladu/atmosféru. Pomocí tlačítka adaptéru se ovládá různé světelné efekty. Svítící délka činí 14 m a připojovací kabel 10 m, 7 micro led 65 cm, 4 micro lED 35 cm, dostatečně dlouhý pro snadné připojení k proudu. Vzdálenost mezi jednotlivými LED šiškami na led 10 cm.

48 kapek, délka jednotlivých pramenů: 3 micro LED 25 cm, 6 Micro LED 55 cm. Jednoduše zasuňte 2pólový síťový zdroj do zásuvky a zapněte LED světelné řetězy. Led světelný řetěz studená bílá – 360 studená bílá led světla se zástrčkou a transformátorem. Bezpečný světelný řetěz s ledovým deštěm světelný řetěz je rozhodně certifikován ce a používá 31v nízkonapěťovou zástrčku nižší než bezpečné napětí lidského těla, nízká spotřeba a žádné teplo ani po delším používání, 6 W, rozhodně žádné riziko úrazu elektrickým proudem.
ZnačkaLEDYA #ad
VýrobceLIGHTNUM #ad
Délka14
Hmotnost1.7
Číslo dílu20037
Modelka20037
Záruka2 jahre.

2. Meidaoduo

#ad

žárovky, žárovky, G40, venkovní LED světelný řetěz, 53 ks, Vánoce, girlanda, party, venkovní, Světelný řetěz 30 m, teplá bílá, světelný řetěz na zahradu, vodotěsnost IP44, svatbu, terasu

#ad
Meidaoduo #ad - Odpovíme do 8 hodin, který vytváří fantastickou atmosféru, pokud nám pošlete zprávu s dotazy. Energeticky úsporný světelný řetěz pro venkovní použití, s 2letou zárukou. To znamená, že naše terasová svítidla mohou při stejném jasu ušetřit peníze za elektřinu.

Světelný řetěz venkovní – venkovní světelný řetěz každá led lampa spotřebuje pouze 0, 6 w, lumen odpovídá 7W wolframové žárovce. Světelný řetěz žárovky end-to-end spojení série – světelný řetěz zahrada délka zahradního světelného řetězu činí 30 m, podle potřeby můžete připojit až 14 pramenů ne více než 432 W. Led světelný řetěz venkovní – světelný řetěz venkovní proud, led venkovní světelné řetězy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních LED PET žárovek namísto tradičních křehkých wolframových žárovek.

Světelný řetěz se žárovkami ip44, mrazivému počasí, odolávají vysokým teplotám, vodotěsný bronzový kabel odolný proti rozbití – led světelné řetězy s vysokou flexibilitou, jsou vodotěsné a odolné proti rozbití pro zajištění fyzické a elektrické bezpečnosti.
ZnačkaMeidaoduo #ad
VýrobceMeidaoduo #ad
Výška2.76
Délka1181.1
Hmotnost2.91
Šířka1.57
Číslo díluMD10050-TX20B0-G40SR27
ModelkaMD10050-TX20B0-G40SR27
Záruka2 roky po zakoupení.

3. Philips Hue

#ad

Ovládání přes aplikaci, až 16 milionů barev, stmívatelný, Echo Dot, Philips Hue White & Color Ambiance Lily zahradní zářič 1 ks, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, černý, 350lm

#ad
Philips Hue #ad - Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě. Generace, echo Plus a Echo Show 2. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Flexibilní možnosti použití: rozhodněte se, zda chcete hue spot Lily namontovat na stěnu nebo pomocí zemního kolíku do země nezbytné příslušenství je součástí dodávky. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.

Jednoduché nastavení: světla lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Generace. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Třída ochrany ip65 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je zahradní svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.64
Délka3.31
Hmotnost0.95
Šířka2.76
Číslo dílu915005629801
Modelka915005629801
Záruka2 roky.

4. Philips Hue

#ad

černé, chytré ovládání světla přes jazyk nebo aplikaci, balení 3 ks 1 770 lm, Philips Hue White & Color Ambiance Lily zahradní zářič, stmívatelné venkovní světlo s 16 miliony barev

#ad
Philips Hue #ad - Generace lze hue Spot ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo Dot 3. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří stmívatelné zahradní svítidlo zvláštní, individuálně přizpůsobitelné prostředí.

Snadná instalace: díky nízkonapěťové technologii jsou bodová světla připojena k adaptéru nízkého napětí – zcela bez komplikované kabeláže. Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání bodových světel a jiných svítidel.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Vytvořte si svůj domov: díky svému vysoce kvalitnímu krytu je zahradní lampa chráněna před vlhkostí a prachem, odolná proti povětrnostním vlivům a rozjasní venkovní prostor v každém ročním období.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.64
Délka2.76
Hmotnost0.95
Šířka3.31
Číslo dílu1741430P7
Modelka915005629701
Záruka2 roky.

5. Bowfar

#ad

100 LED, světelný řetěz na vánoční stromek s dálkovým ovládáním, party, svatbu,, zahradu, teplá bílá a pestrá, vánoční osvětlení na balkon, Venkovní světelný řetěz, 100 m, funkce časovače, 11 režimů

#ad
Bowfar #ad - Asování, stmívatelné a paměťové funkce: vnitřní světelný řetěz má 100% – 75% – 50% – 25% 4stupňový jas a 3 možnosti časovače. Vodotěsné ip65: led světelné řetězy jsou vodotěsné ip65 a skvěle fungují i za deště. Vyhovvyhovvyhovpotřebám. Světelný řetěz je 10 metrů dlouhý a nově zmodernizované led světelné perly se vyznačují nízkou spotřebou proudu, vysokým jasem, stabilním výkonem a dlouhou životností.

Připojitelný a bezpečný: led světelný řetěz venkovní proud nezpůsobuje přehřátí po dlouhou dobu. Svítidla kromě toho disponují paměťovou funkcí, takže se nastavení nemusí opakovat každý den. Vylepšete 11 světelných režimů: kombinace、 barva 1 trvalé světlo 、 barva 2 trvalé světlo、 směs barvy 2 、 pomalé svícení、 barva 1 pomalé rozsvícení、 barva 2 pomalé svícení、 blesk, světelný řetěz na vánoční stromek je vybaven dálkovým ovládáním, můžete snadno a rychle přepínat mezi 11 režimy, které vám umožní uspořádat rozmanitější vánoční dekoraci.

Vánoční osvětlení umožňuje spojení až 3 skupin typu end-to-end a maximalizuje tak požadavky na různé dekorace. Světelný řetěz pro venkovní a vnitřní použití zelený drát lze snadno schovat na vánoční stromek nebo jiné dekorace, balkon, svatbu, party, den svatého Valentýna, domovní dveře, plot, verandu, terasu, zahradu, domov, okna, perfektní na Vánoce, střechu atd.
ZnačkaBowfar #ad
VýrobceBowfar #ad
Hmotnost0.88
ModelkaGP-SW310DC0193-IP44(EU)-1CT

6. Gcstnn

#ad

Džbány, Vánoce, venkovní Gcstnn 3 m, Světelný řetěz na baterie, lahve, 30 LED, vnitřní /, do pokoje, Halloween, vodotěsný měděný drát, IP65, Micro Fairy Lights, zahrady, světelný řetěz s časovačem

#ad
Gcstnn #ad - Uvolněte si ruce a energeticky úsporněji. Fantastická světla a opravdu jasná. Světla můžete bez obav nastavit venku, pokud je deštivé nebo zasněžené. A můžete očekávat osvětlení po dobu až 1 měsíce po celou dobu Vánoc. Vytvořte teplou a krásnou atmosféru a okořeněte své Vánoce.

Perfektní pro kreativní dekorace a vytvoření romantické atmosféry;. Koncipováno pro venkovní a vnitřní použití vodotěsný světelný řetěz na baterie IP65 lze zavěsit venku i uvnitř. Přináší vám zasněnou dekorativní scénu. Funkce časovače cyklu 6 hodin / 18 hodin. Venkovní světelné řetězy jsou vhodné také pro dvůr, terasy, party, den svatého Valentýna, ploty, restaurace, altánu, okna, altánu, chodby, dekorace kdykoliv a kdekoliv. Aktualizovaná verze světelného řetězu je vybavena vodotěsným boxem na baterie, který je perfektní pro různé outdoorové scény.

Dekorativní led světelné řetězy atraktivní dekorace vašeho pokoje, hotel, půst, zahrady, balkonu atd. Provoz na baterie: napájení 3 x aa bateriemi nejsou součástí dodávky, lze použít všude, zejména na místech bez připojení k napájení. Pokud chcete, aby se led světelný řetěz automaticky zapnul každý den, stiskněte jednoduše tlačítko časovače na přihrádce na baterie. Zhodnocené světelné řetězy 2023: každý 3 m dlouhý pramen má 30 led světel, která vyzařují teplé a útulné světlo.
ZnačkaGcstnn #ad
VýrobceGcstnn #ad

7. YIFMOO

#ad

Odolný proti povětrnostním vlivům, světelný řetěz, teplá bílá, 50 LED lampionů s časovačem a paměťovou funkcí, balkon, se síťovou zástrčkou, 8 režimů lampionů venkovní na zahradu, YIFMOO Venkovní světelný řetěz s LED lampiony, svatbu, 10 m

#ad
YIFMOO #ad - Nízká spotřeba energie, barva: tmavě zelená barva kabelu: tmavě zelená nenápadná, můžete se ho bezpečně dotknout i během provozu. 50 vílových lampionů: světelný řetěz s 10 m led lampiony, světelné řetězy lze umístit dále od zásuvky, mezi každým lampionem je vzdálenost 20 cm a 5 m dlouhý kabel, teplota barvy dosahuje 3000 K, celkem 50 nylonových lampionů s průměrem 8 cm, světelný řetěz má koncovou spojku pro připojení více světelných řetězů.

Více funkcí a mod: světelný řetěz lampionů má 8 světelných efektů a lze zvolit 8 různých režimů; led lampiony mají paměťovou funkci, vypne osmnáct hodin, když jej používáte; automaticky se vypne šest hodin po zapnutí světla, nemusíte režim resetovat pokaždé, což je energeticky úsporné a pohodlné. Materiál lucerny je silný a vodotěsný nylonový materiál, světelný řetěz ip65, konektor je vodotěsný IP44, materiál světelného řetězu: plast, takže jej lze bezpečně a normálně používat i v deštivých nebo zasněžených dnech.

Ochrana životního prostředí a bezpečnost vstup: 100 v – 240 v | výstup: 31 v 6 w. Snadná instalace: pětimetrový kabel vám může ušetřit kabeláž, vložit držák a nainstalovat žárovku, světelný řetěz lampionů je vybaven skládacím krytem a držákem. Iroké spektrum použití: teplé bílé světlo může vytvořit romantickou a teplou atmosféru, večírky, která je vhodná pro festivaly, svatby, kempování, parky a jiné vnitřní a venkovní prostory. Musíte pouze odklopit kryt lampy, a můžete si užívat světlo.
ZnačkaYIFMOO #ad
VýrobceYIFMOO #ad
Hmotnost1.06
ModelkaGP-SW-310DC0116-IP44(EU)1CT

8. SALCAR

#ad

Vodotěsný LED světelný řetěz, 9 × 3 m, světelný závěs, 3 m × 3 m, 6 × 3 m, LED světelný řetěz závěs od Salcar, 3*3M

#ad
SALCAR #ad - 8 modi wie blinkend, Aus usw. Energiesparend und umweltfreundlich: 2800-3000K warme Farbtemperatur. Bitte halten Sie Stecker vom Wasser fern. Ip44 spritzwassergeschützt.

Spritzwassergeschützt: ip44, geeignet für den Innen- und Außenbereich. Salcar led lichtervorhang parameter: 3m / 9m horizontal x 3m längs, 300 / 600 / 6m / 900 leds; Farbtemperatur: 2800-3000K; Lampenabstand: 30cm; Kabellänge: 3m. Reiner kupferdraht ist recycelbar, ohne Strahlung, verbreitetkeine Umwelt-Verschmutzung und keine Augenschmerzen. Vielseitige verwendung: der biegsame led-lichtvorhang kann für verschiedene Anlässe wie Weihnachtsbäume, Decken, Türen, Wände, Fußböden, Fenster, Rasen usw. Verwendet werden. Niederspannung: 31v gs zertifizierteStromversorgung. Und memory-Funktion.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.23
Číslo dílu910015
Modelka922215

9. Ollny

#ad

Představec,, venkovní se zástrčkou, okap, venkovní, 108 LED, okno, dům, 3,6 m, Ollny Světelný řetěz Eisregen, venkovní na balkon, vodotěsné vánoční osvětlení, světelný řetěz Eisregen, teplá bílá

#ad
Ollny #ad - Uděláme, balkonu, dvora, přístřešku na auto nebo garáž. B. Optimální délka108 led světelný řetěz "ice regenregen" s hlavní šňůrou 3, 50 cm, 40 cm, počet lehkých kapkových perel činí 3, krásně svítí, 5 cm, ale přitom není příliš křiklavé, 4 nebo 5. Jednotlivé lampy jsou vždy chráněny plastovým obalem před povětrnostními vlivy.

Jsou vodotěsné podle ip44 a světelné řetězy můžete po celý rok zavěsit pod svůj okap. S ce certifikací je absolutně bezpečný i pro děti a domácí zvířata. Pokud máte dotazy k venkovnímu světelnému řetězu, skvělé osvětlení domu, abychom problém vyřešili, co bude v našich silách, ale je také perfektní pro každodenní použití, večírky a svatby, dokud nebudete spokojeni. Snadná instalace a rozšíření 27 svislých řetízků je čistě navinutých, např. Tak zůstanete i při dešti nebo sněhu v náladě na dovolené. Vodiče jsou opatřeny průhledným opláštěním. Vzdálenost mezi strunami činí 13, délky strun jsou 30 cm, 6 m, takže si můžete zcela jednoduše vytvořit správnou náladu a užívat si svůj prostor.

Tyto venkovní světelné závěsy jsou skvělou volbou pro všechny, že je můžete používat delší dobu, kteří hledají bezproblémovou a bezpečnou možnost, jak svému domovu nebo exteriéru propůjčit sváteční náladu. Nízký tlak a bezpečnostnízké napětí 21 v znamená, aniž byste si museli dělat starosti s přehřátím nebo velkými účty za elektřinu. Můžete bez problémů připojit až 3 sady, balkon, může pokrýt i větší plochu, které vašemu domu propůjčí vánoční atmosféru.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Délka3.6
Hmotnost0.51
ModelkaAIT108W

10. DIWUJI

#ad

Svatbu, barevné světlo na party, vodotěsné, dekorace, 50 LED květin, festival, vánoční dekorace vícebarevné, solární světelný řetěz, DIWUJI Solární světelné řetězy venkovní zahrady, terasu, 7 m

#ad
DIWUJI #ad - Může pracovat 8–10 hodin po úplných 6 hodinách nabíjení. Ip65 vodotěsnévšechny solární květinové světelné řetězy a solární články jsou vodotěsné a odolné vůči teplu. Kvetoucí hladítko propůjčí vaší zahradě, bráně, dvorku, terase, svatební oslavě krásnou a okouzlující atmosféru.

2 spínače a 8 různých režimů: má tlačítko on/off a tlačítko režimu, stiskněte tlačítko režimu 8 různých režimů, plotu, balkónu, stanu, verandě, trávníku, abyste splnili vaše různé potřeby. Dlouhá životnost a bezpečná obsluha, životnost LED je více než 10 000 hodin. Snadná instalace nemusíte se zapojovat do zásuvky nebo baterie, kde chcete. Lehký senzor automatické nabíjení přes den, auto při tmě a automatické zapnutí za svítání. Velikostvzdálenost mezi jednotlivými led: 10 cm, celková délka: 7 m.

Upozornění: doba nabíjení je ovlivněna počasím. Pokud máte dotazy, vzdálenost od první lED k výkonu: 2 m, kontaktujte nás, my vám poskytneme nejlepší servis. Ozdobte svůj vznešený život stabilní a třpytivý. Design pro venkovní použití, solární zahradní osvětlení může pracovat i za deštivého dne. Namontujte prosím panel na místo, s výkonným solárním panelem se solární světla snadno instalují tam, které by mohlo dostat dostatek slunce.
ZnačkaDIWUJI #ad
VýrobceXQ7 #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluANICEMOON